Veselý internet 15.
Sdílet článek:

Šestnáctiletá dívka se vrátí domů a smutně oznámí rodičům, že je těhotná. Rozzuřený otec nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný chlapík a postaví se k tomu zodpovědně. Vtom zastaví před domem drahé luxusní auto a vystoupí distingovaný mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče dívky, podívá se jim do očí a povídá: “Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. A protože jsem vážený a slušný člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ani jí ani dítě v nedostatku, proto navrhuji následovné. Jestliže se narodí chlapec, na jeho účet pošlu milion euro a bude spravovat tři pobočky prodeje BMW. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion euro a pět poboček salónů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila…” Otec ho přeruší, položí mu ruku na rameno a povídá: “Tak ji přefikneš znovu, žádný problém…”

„Všechno nejlepší k svátku, miláčku,“ pravil včera pán k manželce, předávaje jí kytičku.
„To ses snad posral, Karle,“ odtušila a zalistovala kalendářem, „dyk já nejsem Norma, a dnes má svátek Norma.“
„Ach ano, zajisté Norma. Ovšem taky je Škaredá středa.“

Tak soudruzi, takhle, ale tedy ne…
Co jsme si mysleli, když jsme přebírali moc v této zemi, rozkradené a prázdné po předchozí vládě? Po Babišově drahotě? Že to snad půjde snadno a samo?
Ano, nepopírám, že po sto dnech jsme nejlepší vládou v celé galaxii a naši práci oceňují soudruzi napříč celým Vesmírem, ale nesmíme usnout na vavřínech. Ještě pořád je okolo nás spousta živlů, kteří by chtěli naši slušnou socialistickou společnost rozvrátit.
Jak je možné, že v pozici radního na Jilemnicku je kulak z SPD? Jak je to možné soudruzi? Kdo udělal chybu, kdo ho přehlédl?
A vidíte, nyní jsme za nedůslednou práci potrestáni jak se patří..
On nejen, že namísto toho, aby poslal všechny své peníze na podporu Ukrajině, on si za ně nakoupil různé suroviny a z nich vyrobil agresivní a Rusko podporující materiál, kterým se ještě bezostyšně chvástal na sociálních sítích.
Soudruzi, tak takhle tedy ne. Vyzývám všechny naše bezpečnostní složky, aby okamžitě začaly konat. Dohledat toho darebáka, vyslechnout, zbavit veškerých politických funkcí a dovést ho před nejvyšší soud, kde ho budeme soudit my, slušní občané naší krásné země o které již opět celý svět ví a vidí ji pozitivně a jako zemi plně demokratickou, bez cenzury a politických tlaků. A vyměříme mu takový trest, a ano, mám na mysli ten nejvyšší trest, aby ostatní podobní chuligáni viděli, že naši vládu rozvracet nemohou a ani nebudou. Dohlédněte prosím na to, aby v čele soudu usedla nějaká naše uvědomělá a slušná soudružka a řádně s tím kulakem z SPD zatočila a zbytek jeho rodiny nesl odpovídající následky..
SLAVA UKRAJINA.…

Zvěrstva páchaná ruskými okupanty na Ukrajině neberou konce a vedle střílení civilistů tu máme takový ten klasický evergreen ruské armády, a tedy znásilňování. Starosta Kyjeva mimo jiné požádal mezinárodní organizace o léky, které zabraňují otěhotnění právě pro znásilněné ženy. V České republice se rozjela po vlastní ose díky několika dobrovolníkům sbírka na tyto léky, pročež se do celé situace vložilo Hnutí pro život, které přispěchalo s vlastní formou pomoci.

Hnutí pro život spolu s asociací Bůh tě sleduje a několika sjednocenými náboženskými sektami svorně tvrdí, že takzvané pilulky „den poté“ nic neřeší a že problém je úplně někde jinde.

„V první řadě ty znásilněné ženy potřebují píšťalky proti znásilnění. Z naší zkušenosti víme, že čím víc píšťalek, tím méně znásilnění. Pokud vás napadne voják s úmyslem vás znásilnit, okamžitě na svou situaci upozorněte zapískáním na píšťalku. Tím přivoláte pomoc, která vojáka odradí od znásilnění,“ tvrdí Hana Bolavá z Hnutí pro život, které spolu s dobrovolníky a náboženskými uskupeními zasílá na Ukrajinu píšťalky proti znásilnění.

„Přišlo mi už pět krabic píšťalek proti znásilnění. Je toho dohromady asi pět kilo. Mám teď pět kilo píšťalek proti znásilnění. Před pár dny mě znásilnilo a zmlátilo asi třicet ruských vojáků. Otěhotněla jsem s jedním z těch orangutanů. Dům mám rozbombardovaný na sračky. Manžel nejspíš někde padl na frontě. Na potrat jít nemůžu, protože není kam. Nemocnice je na sračky stejně jako můj dům, takže porodím dítě, který mi bude neustále připomínat to trauma, ale ty vole, mám aspoň pět kilo píšťalek proti znásilnění,“ pochvaluje si dvaadvacetiletá Naděžda Ivanovová z Buči, která stejně jako mnoho dalších Ukrajinek dostala z České republiky píšťalky.

„Vždycky mi ukápne slzička, když přijde pozitivní zpětná vazba. To pak člověk ví, že to, co dělá, má smysl,“ usmívala se Hana Bolavá, když píšťalky dorazily na místo určení.

„Pokud jsou píšťalky použity v čas a správně, lze díky nim odstranit až osmdesát procent znásilnění,“ je přesvědčen Evžen Krátký, který s Hnutím pro život dlouhodobě spolupracuje a který je odborníkem na znásilnění.

„Za svůj život jsem znásilnil již na padesát žen, takže si troufnu říci, že jsem na znásilnění odborník,“ vyjmenoval Evžen Krátký své úspěchy.

„Pokud by ty ženy měly píšťalky, tak bych si to znásilnění u řady z nich rozmyslel. U vojáků to bude stejné. A pozor, to nejsou jenom píšťalky, co ukrajinské znásilněné ženy potřebují. To jsou i dobře míněné rady. Já bych tedy touto cestou Ukrajinkám poradil, aby se neoblékaly tak vyzývavě. Tím ruské vojáky jenom lákají. Ukrajinky, používejte píšťalku a oblékejte se cudně,“ doporučil specialista na znásilnění Evžen Krátký.

Další specialista Daniel Molnár zase doporučuje poslat ruské vojáky na školení.

„Svou část viny na znásilnění nesou samozřejmě i samotní ruští vojáci. Je proto potřeba je poslat na několikadenní školení proti znásilnění. Je potřeba u ruských vojáků šířit osvětu v tom, že znásilnění je špatná věc. Jedině tak se věc někam pohne,“ tvrdí Molnár.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Tak Moskva šla ke dnu. Tvl, úplně živě vidím, jak bledý tahaj roztřesenou rukou sirky, kdo to půjde Putinovi říct.
  • Chlapci, když se seznámíte s dívkou, je dobré podrobit začínající vztah nějaké zkoušce. Vezměte ji třeba třikrát na fotbal a když ani potom nepozná ofsajd, nedělalo by to dobrotu.
  • Jestli Musk ten TW ovládne celý, kde máme zaručeno, že nás všechny nakonec nevystřelí do Vesmíru?
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*