Jak se baví internet: Rebel Pavel
Sdílet článek:

Sára vtrhne do pracovny svého manžela, profesora na filozofické fakultě:
„Alexi, nech na chvilku té vědy! Jsi také rodič, ne? Promluv si s Benjaminem jako otec se synem, jinak se ožení s první holkou, kterou potká!“
Otec přijde do pokoje k synovi: „No, víš, synku. V ambientní societě se vyskytuje koexistence diferencovaných podmnožin opačných genderů. Například podmnožina jedinců způsobujících zvýšenou erektilní funkci a podmnožina osob kongruentních s tebou v plánu výchovy potomků. A tvoje behaviorální aktivita nemusí být nutně mono-vektorová…“
„Mami, přelož to, prosím…“
„Tatínek chce říct, že vůbec není nutné, aby ses ženil, když si chceš zašukat.“

 

Jak mám zaplatit daně, když nesmím financovat organizovaný zločin?

Prezident Petr Pavel se v poslední době doslova a do písmene utrhl ze řetězu. Jen pár dnů poté, co byl přistižen, jak jede na motorce bez přilby, ho svědomitý občan natočil, kterak tahá za dveře, na kterých je napsáno „tlačit“.

„Takhle by se prezident neměl chovat. Prezident by si měl zachovat nějakou důstojnost a hlavně by měl jít příkladem. Když jsem viděl, jak prezident Pavel naprosto bez skrupulí tahá za dveře, na kterých bylo napsáno tlačit, bylo mi do breku. Tohle má být příklad pro naše děti? A jak se u toho smál. Jak satan. Bylo to nedůstojné. Bylo mi z toho smutno. Plakal jsem,“ přiznal se pan Antonín z Chomutova, který inkriminované video natočil.

„Tohle se prostě nedělá. Za dveře, kde je napsáno tlačit, se přece netahá. Je to elementární slušnost, a navíc tady jde o zdraví,“ dodal pan Antonín, který po této události musel vyhledat odbornou pomoc.

Stejně jako po incidentu s motorkou a helmou i tentokrát prezident Pavel přispěchal s omluvou.

„Byl to ode mne nerozum. Zkrat. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Chápu, že jsem tím mnohé lidi zklamal. Prezident by měl jít příkladem a podobných věcí se vyvarovat. Omlouvám se. Vynasnažím se, aby se to příště neopakovalo,“ zveřejnil Pavel omluvu jen pár hodin po incidentu.

Jakkoliv lidé oceňují, že se dokáže omluvit a přiznat chybu, začínají se ve společnosti objevovat otázky, jestli bere Pavel svůj úřad vážně.

„Já jsem ho volil a měl jsem radost, když vyhrál. Teď ale mám určité pochybnosti. Nechová se totiž jako prezident. Pořád někde jezdí na motorce bez helmy, tahá za dveře, na kterých je nápis tlačit, a co vím z doslechu, nemyje si po záchodu ruce. Takhle se chová rebelující dospívající, a ne prezident republiky,“ domnívá se pan Jan z Brna, který začíná mít dost Pavlových klukovin a prohřešků.

Ostatně jízda na motorce bez helmy a tahání za dveře s nápisem tlačit jsou podle všeho jen špička ledovce.

„Do médií se nedostane všechno. Nejsou svědci nebo jsou, ale bojí se mluvit. Pavel opravdu není tím, za koho se vydává. V kuloárech kolují zvěsti, že nejen že si po záchodě nemyje ruce, ale že si po vykonání malé potřeby pan prezident neoklepává. Prostě ho rovnou zandá zpátky do kalhot. Bez oklepání. Jako Hitler,“ prozradil zdroj blízký Hradu, který si v obavách o svou bezpečnost nepřál být jmenován.

„Je veřejným tajemstvím, že Pavel po přistání v letadle netleská nebo že jí pizzu s ananasem. Dokonce měl být spatřen, kterak vyhazuje plastovou lahev do kontejneru na papír,“ dodal zdroj blízký Hradu.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Dnes je Mezinárodní den ženského orgasmu, jediný svátek, který se dá předstírat.
  • Říkám Sedmákovi, že škola začíná 4. září, takže se prázdniny právě přehouply do druhé poloviny. V jeho očích se zračí děs a jeho rty jen ševelí “to ne… to nemůže být pravda…”
  • Teď před chvílí dávali na jedničce Nemocnici na kraji města, normálně mě ten díl i při stopadesátým opakování pohltil. I přes tu poplatnost době to je řemeslně naprosto špičkově udělaný seriál.
  • A co udělá každý správný Čech při návratu z tripu po Polsku? Ano, vyplení Biedronku!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*