Glosa MM: Povstání v Rusku ukázalo na křehkost režimu v Německu
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Téměř 2,3 miliardy korun, které ministerstvo průmyslu a obchodu v letech 2018 až 2022 rozdělilo 14 výzkumným organizacím, bylo vyplaceno bez stanovení cílů a přínosů. Konstatoval to Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), který upozornil, že jde o přetrvávající problém.
Copak je to s jinými dotacemi jiné?

Mezi Kyjevem a UNESCO došlo k dohodě o vyvezení křesťanských cenností, včetně svatých relikvií, z Kyjevskopečerské lávry, informuje Služba vnější rozvědky RF.
Podle jejích informací se plánuje jejich přesun do muzeí Itálie, Francie, Německa a Vatikánu pod záminkou „záchrany před ruskými raketovými údery“.

Slova prezidenta Zelenského ze dne 26. června k zapamatování:
Toto je šťastný den. Naše síly postupují ve všech směrech.

Generální tajemník NATO Stoltenberg se na tiskové konferenci ve Vilniusu přeřekl a pravil, že povstání v Rusku ukázalo na křehkost režimu v Německu.
Holt Freude, Freude, Freude, vždycky na tě dojde…

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

12 Comments

 1. Dneska se nějak moc nezadařilo, soudruhu MM, že?? Vaše zdánlivě moudré a hluboké úvahy už ani nijak neskrývají svou bezobsažnost a hloupost. Jen tak dál!!!

   • Vážně si myslíte, že když si odplivnu před rusákama jako jedním z největších odpadů na zeměkouli, tak že proto musím mít hlavu zastrčenou v prdeli bruseli??
    Óóó, jak jednoduchý je váš svět, panáčku bez (vymytého) mozku…

    • Jste stejně tak kritický např. k Německu, které před “pár” lety připravovalo genocidu pro český národ? A nejen pro něj…

     • Ano, jistě. Němci a rusáci jsou v tomto ohledu podobná svoloč trpící nadutým pocitem, že musí ovládat všechny menší národy ve svém okolí. Ostatně, Němci se od té doby nijak nezměnili, jen na to momentálně jdou z jiné strany…

  • Toť váš názor, se kterým nesouhlasím. Velmi rád čtu glosy od Miroslava Macka a nějaký internetový anonym na tom nemůže nic změnit… 🙂

   • Já Vám to ale navzdory odlišnosti našich postojů nijak neberu a nebráním Vám v tom.
    Ani Vám po vzoru místního okolojdoucího nevykládám dokola a do omrzení, že máte být vlastně spokojen a rád, protože by to tady mohlo být ještě horší…

 2. S těmi relikviemi a cennostmi to bude nějaký dějinný kolotoč: Indie a Egypt žádají nazpět vlastní cennosti, odvezené do všech těch euroamerických muzeí, (a kdoví, kdo se k nim ještě připojí) tak jim to Ukrajinci pěkně vynahradí 🙂 Mezi námi – čím taky mají platit své dluhy?

 3. Ano, ukrajinské síly postupují ve všech směrech. Hlavně jsou hmatatelné na západních přístupech, kde hrdinně bojují v montovnách, ve skladech a ve službách, které západní konzumenti dělat nechtějí 🙂 Jinak se tomu říká ekonomická migrace a v případě Ukrajiny už od roku 1991… Inu, lid chce být klamán.

 4. R.Lid chce zit bez valky RF ktera napadla a okupuje sousedni stat.Bez napadeni by Ukrajinske jednotky nemusely nikam postupovat,branit svou vlast a rodiny před zotročením.

  • Taktak, Pešku. Bez války RF. Vššechny ostatní války buďtež vedeny zvesela a pilně. Jen ta ruská, ta je bekaná 😎

 5. M.Bezte se zeptat do tech zemi zda je to lepsi bez těch feudalnich magorů nebo dnes.Pak to same udelejte s Ukrajinou.Pak Vas pochvalime ze myslite na vsechny chudaky trpici valkami.A vsechny ty staty patri tem lidem.Jen Ukrajinu by jste v klidu obětovala někomu jinému.Protoze Vas a Vaseho chlupace se to netýká.A klidně by jste odsouhlasila rusifikaci cele uz ne pak Ukrajiny.Tak to bylo i v tech valkach na blizkem vychodě?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*