Glosa MM: Předpověď Džamily Stehlíkové
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Džamila Stehlíková 4. května 2023:
„Putin je nejen magor, ale i strašný posera. Směšné divadlo pod názvem ‚útok na Kreml‘ objednal, aby získal omluvenku z osobní účasti na vojenské přehlídce na Rudém náměstí 9. května 2023. Posílá na smrt stovky tisíc lidí, ale bojí se vylézt na tribunu mauzolea. Putin je ubožák.“
Soudruzi hlídači dezinformací, tahle paní jak se zdá, může šířit své dezinformace zcela beztrestně…

Mluvčí Bílého domu Karine Jean Pierreová:
„Spojené státy a jejich spojenci porazili fašismus.“

„Prosperující, demokratická, evropská Ukrajina je nejjasnějším odmítnutím Putinovy imperiální, revizionistické politiky na našem kontinentu, která je v rozporu s mezinárodním právem,“ řekl německý kancléř Scholz.
Zajímavá vize…ale dobře víme, jak to s těmi vizemi levičáků historicky dopadá.

„Země, jejíž jméno nesly hlavní síly, které se podílely na osvobozování Československa, tedy první, druhý a čtvrtý ukrajinský sbor, je dnes sama objektem agrese,“ oznámil prezident Pavel.
Svatá prostoto! Neměl by se před tím podívat na národnostní složení Rudé armády během 2. světové války a na počtu padlých podle národností?

Čínský zahraniční obchod leden – duben 2023 ve srovnání se stejným obdobím vloni:
Celkový: +5,8%
Export: +10,6%
Import: +0,02%
Země zapojené do Hedvábné stezky: +16%
Země ASEAN: +13,9%
EU: +4,2%
USA: -4,2%

Je patnácté století a na anglický trůn usedá Richard III. – žena černé pleti s touhou po moci. Právě takto vypadala středověká Anglie dle Shakespearovy historické hry přetvořené americkým režisérem Robertem O’Harou, nominovaným v roce 2021 na cenu Tony za nejlepší divadelní režii, kterou již brzy budou moci zhlédnout diváci americké veřejnoprávní televize PBS. „Hrát krále a královny není jen doménou bílých cis mužů, že?“ má jasno černošský režisér. Diváci si prý budou moci uvědomit „toxickou maskulinitu“.
Tolik zpráva, po jejímž přečtení si neuvědomuji toxickou maskulinitu, ale nezměrnou blbost tvůrců, kteří chtějí být módně originální za každou cenu.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. To si povíme časem, řasnatko mezinožní, nevím asi jsem žil na jiné planetě neb ženy byli prostě ženami a ne jako dnes, nezlobte se na mne, ale v dnešní době bych těmto perličkám ještě po tlamě přidal. Už je na čase aby začal platit šaria zákon.

  2. Je poněkud zvláštní, že tento černošský režisér má takovou touhu přetvářet dílo bílých 🙂 Někdy mám pocit, že kulturní revoluci verze 2.0, která tak decimuje Západ, ji implementovali Číňané po vlastních tragických zkušenostech ve vlastní zemi…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*