Glosa MM: Prostě se víc zatne dluhová sekera
Sdílet článek:

Ministerstvo práce a sociálních věcí v podkladech k novému předpisu o ubytování Ukrajinců uvádí, že výdaje na dalšího čtvrt roku by mohly činit 534 milionů korun. Zároveň ale podotýká, že resort práce ve svém rozpočtu tyto peníze nemá.
Tolik zpráva. Dodávám:
Jako by to nebylo jedno, prostě se víc zatne dluhová sekera a lidem určitě ten další příspěvek k inflaci vadit nebude, vždyť na Ukrajině se přece bojuje za Prahu, že ano?

Sestry a bratři, ministerstvo životního prostředí v blízké budoucnosti vyhlásí 4 manažerské pozice. Pokud byste splňovali požadavky a měli zájem se profesně podílet v Praze, prosím kontaktujte mě nejlépe na mobil nebo e-mail.
To je text e-mailu, který svým spolustraníkům z KDU-ČSL rozeslal bývalý brněnský náměstek a kandidát na ministra životního prostředí Petr Hladík. Zmiňuje v něm, že ministerstvo bude hledat náměstka ministra, odborného manažera a dva vedoucí odborů.
Nechápu, co se na tom opozici nelíbí. Vždyť přece již od první republiky platí, že tam, kde jeden bratr nebo sestra – záhy všichni bratři a sestry…

„Evropská unie v podstatě dál spotřebovává naše zboží a služby, ale zadržuje toky mířící opačným směrem. Tak nevyvážená situace nemůže pokračovat věčně. Co máme dělat? Budeme hledat jiné, perspektivnější partnery v aktivně rostoucích regionech světové ekonomiky. To je Asie, Blízký východ, Latinská Amerika, Afrika. Právě na trhy spřátelených zemí přeorientujeme dodávky ruských l energetických zdrojů,“ prohlásil ruský prezident během jednání rady pro strategický rozvoj a národní projekty.
Putin dále uvedl, že za devět měsíců letošního roku vývoz ruské ropy do partnerských států vzrostl skoro o čtvrtinu. A bez ohledu na sankce dodávky základních komodit z Ruska do zemí EU vzrostly o 50 procent. Celkově ruský vývoz vzrostl o 42 procent a obchodní přebytek se zvýšil v ruský prospěch na 138 miliard dolarů (asi 3,144 bilionu Kč).
Tolik zpráva.
Ne, abyste mu věřili. Pravdu říká Biden, von der Leyenová, Fiala a spol.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Do pravého i levého kolena se slavná EU se svými sankcemi již trefila. Nyní už jen head shot a bude pokoj for ever. Už aby to bylo. Čím dříve, tím menší škody.

  2. No a slavna RF se trefila se svymi prognozami ze je bude Ukrajina vitat tak,ze na 100 let pripravila svym obcanum krasny zivot za plotem a dovolenou v zemi draka.At si je uzijou jinde.V EU se obchoduje a dobyvani cizich uzemi zname uz jen ze stredoveku.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*