Glosa MM: Raketomet Přemysl
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Stačí se podívat do ulic Paříže, když několik dnů stávkují popeláři. A teď si představte, že by začali stávkovat všichni politologové. Za jak dlouho by si toho někdo všiml, pokud vůbec?

Francouzský prezident Macron prohlásil, že vláda by měla mít právo na zastavení stávek, pokud zasahují do normálního života Francouzů.
Hm, nebylo by rozumnější, aby měli Francouzi právo zastavit ihned vládu, když zasahuje do jejich normálních životů?

Americká administrativa hodlá do června připravit strategii pro oblast Černého moře, která bude zahrnovat politické i ekonomické komponenty, prohlásil americký ministr zahraničí Anthony Blinken.
To je samozřejmé, pro USA je přece každé moře „mare nostrum“…

Na osobní rozkaz Bidena zahájily americké jednotky v noci „přesné nálety“ na cíle v Sýrii, jako reakci na útok iránského dronu na „koaliční“ základnu, při němž zemřel jeden Američan..
„Přijmeme všechna nezbytná opatření k ochraně našich lidí a vždy přijmeme odvetná opatření v čase a místě, které si zvolíme,“ dodal k tomu šéf Pentagonu.
Bez komentáře.

Raketomet RM-70 nazvaný Přemysl bude předán na Ukrajinu během několika týdnů. Ve sbírce „Dárek pro Putina“ se na něj vybralo již 30 milionů korun.
Čtenář glos P. P. mi k tomu napsal:
Mohly být za ty peníze nové vozíky pro invalidy. Takto se jich na invalidní vozík o to víc pošle…

 

MACEK Miroslav

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

9 Comments

 1. Ti zoufalci, co střádají na zbraně do cizího válečného konfliktu, o Rusku, Ukrajině, Rusech a Ukrajincích ví jenom to, že Ukrajince mají milovat a Rusy mají nenávidět. Netuší, proč se na Ukrajině vlastně válčí, a že místa, kde se bojuje, jsou z převážné části domovem Rusů a ne Ukrajinců.

 2. T.Tak oni vidi predevsim to,ze byla RF bezduvodne a brutalne napadena sousedni Ukrajina a ta ma pravo se branit zotročení.No a to se samozrejme nelibi agresorovi a zpochybnuje i to,jak je mozne ze se brání a dokonce zbranemi.Tak to vidite ty pohledy.

   • Ale copak pane copak?Vy to z mista obránců Ukrajinskych vojaků branici svou vlast pred pripojenim k RF vidite z bunkru jinak?Tak povykladejte.Z te RF tv to vime.No a predstavte si,ze pry co si dovoluje se Ukrajina vubec branit bandě zlocincu a vrahů a strilet na uzemi RF.Oni prece mají pravo uprit Ukrajině existenci a podridit se vudci.A ze jim meli zajistit naopak bezpecnost?No tak vcera bylo vcera a ted to bude po našemu.Tak vidite ty lidi.

 3. Tak Amíci přijmou všechna nezbytná opatření k ochraně života jejich lidí……dobrá. Prroč jim pak přijde divné a “nemorální”, když někdo jiný dělá totéž??

 4. M.Amíci chtejí nasilim pripojit Mexiko k USA?Tak Mexiko by skakalo radosti ale v připade pripojeni Ukrajiny k RF si tak docela nejsem jist.Poraďte.Prý je tam vitají chlebem a solí a hážou na tanky kvetiny.

  • Poslyšte, když už tak chodíte kolem dokola, nechtěl byste se naučit číst?
   A já vlastně zapomněla……když už chcete někam vlítnout, rozbombardovat jim města a pozabíjet lidi, nesmí to být soused, že? Když je to soused, je to špatně, když je to někdo na druhé straně zeměkoule, je to láskyplné šíření demokracie a těchhletěch našich, jedině správných hodnot.
   Co se Mexika týče, chvilečku posečkejte; možná se i ono rozhodně postavit si nějakou čínskoruskou základničku a pak uvidíte, jak je to s těmi nezbytnými opatřeními.
   Ovšem že by skákalo radostí se mi nějak nezdá – poslední dobou si naopak na Amíky drze vyskakuje, že?

 5. M.No madam celkem nechapu Vase rozhořčení chtít na druhé straně sveta udelat z žen ženy, a ne nesvéprávny dobytek na voditku zahalený od hlavy po zem.Takze zrovna Vy jako zena(no kdoví) by jste ty USA měla nosit na rukách.Jó nevděk svetem vladne.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*