Ach ty celebrity …
Sdílet článek:
Žijeme v době mediální a marketingové. Kdo je hodně vidět, může podlehnout klamu, že má vliv. A tak různé pofiderní hvězdičky k prodeji oblečení a kosmetiky přibírají i politický marketing. Seriáloví kašpaři tak “baví” lidi i svými politickými preferencemi. Mnozí ani neví, jak jsou zneužívaní. Ti chytřejší si to nechají alespoň zaplatit… Že, pane Čtvrtníčku.

Zavinili jsme si to sami. Protože tihle “baviči” skutečně dovedou prodávat hromady zboží a hřejí se na výsluní zájmu a souhlasu svých fanoušků. My živíme jejich ega.

Jde jen o módu, popularitu, mediální vliv. Kvalita, racionalita a myšlenka už nikoho nezajímá. Těžko žít v takovém světě, kde se lidé orientují ve světě podle toho, co jim řekne kdejaká celebrita. Vlastní úsudek není nutný. Stačí sledovat, co zrovna frčí…

A k té fotce. Vždy jsem považovala za zbytečné, označovat se a viditelně upozorňovat na své postoje. Za člověka by měly mluvit činy. Není nutné tričkem nebo plackou oznamovat světu svůj nekompromisní postoj. Ono to totiž brání diskusi.

Jak chcete diskutovat s někým, kdo světu oznamuje: “Tady stojím a nic se mnou nehne! Obdivujte mě!”

Tak to čtu já a nepovažuji za nutné lidem vysílat takové zprávy. A je jedno, jestli máte tričko se Zelenským nebo s Putinem.

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Holubová…,výborná herečka, o tom žádná. Ovšem jako člověk s fanatizmem jejích politických názorů už zdaleka tak výborná není….sorry jako..

    • Napsal jste to Přemku přesně. Ještě ten hadr, co má na sobě navlečenej s podškrabem kutáleče pivních sudů….

  2. Ta láskyplná fanatičnost, co jí kouká z očí, je až hrůzostrašná. Z historie známe baviče, co to dotáhli až na prezidenta. Ale soudím, že mezi jedním bývalým westernovým hercem a nynějším komikem hrajícím penisem na klavír tu určitý nezpochybnitelný rozdíl je, a to nemám na mysli jen použitou škálu hereckých výrazových prostředků.

    • Komik hrající penisem na klavír, který ani nebyl na vojně kvůli své víře, možná hraje svoji poslední derniéru…Má na rukou mnoho zmařených lidských životů a miliardovej ulitej majetek v zahraničí a daňových rájích…

  3. Na svobodnem svete muzou diskutovat pouze ti,co pomlouvaji ceskou vladu a siri prokremelskou propagandu.Budu informovat na vsech webech,pokud me nepresvedci o opaku.

  4. Neustale ti sami,kteri maji za ukol pomlouvat branici se Ukrajinu,poukazovat na jakekoliv jejich prohresky,majetky oligarchu nezminovat a obhajovat valku a zabijeni.Takze pozor.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*