Glosa MM: Další oběť Fialového “dobra”
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Odpůrci přijetí eura získali pro svůj postoj velice silný argument. Senátorka Miroslava Němcová je pro jeho přijetí…

Výrobce koupelen a sanitární keramiky Laufen sníží letos výrobu ve Znojmě a propustí 250 zaměstnanců. Hlavním důvodem je dlouhodobý růst výrobních nákladů, inflace, růst úrokových sazeb, cen energií i mzdových nákladů.
Neměl by premiér Fiala vysvětlit majitelům firmy, že s vyjmenovanými problémy se jeho vláda skvěle vypořádává? Nebo ještě lépe, neměl by to osobně vysvětlit propuštěným zaměstnancům?

Americký prezident Joe Biden mluvil se šéfem Pentagonu Lloydem Austinem o jeho tajné hospitalizaci a plně mu důvěřuje. Nicméně ten, kdo se rozhodl utajit před Kongresem a veřejností informace o zdravotním stavu ministra obrany, pravděpodobně přijde o funkci.
Jak typické!

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

13 Comments

 1. Hrůza, co se dneska v tej Emeryce děje.
  To by se ve vašem milovaném russácku ovšem stát nemohlo.

 2. A není to málo, Jájine Druhoviči? Myslím těch ssssssss. Víte přeci, že čím více sss, tím větší ten…….evropský vlastenec….pardon, vlastenec vlastně ne, to je bekané….tak tím pokrokovější!

  • Ale není, SS je přesně tolik, kolik je potřeba. Zkuste jinej pokus o vtip.
   Mimochodem, ukráci, ukrofašisti, ukronáckové a já nevím co ještě, to vás neobtěžuje, že??
   Tak v tom to asi bude.

   • No Jájíne. Vy jste byl někde za pohovkou, ne? Že tak pěkně víte, co mě obtěžuje, či neobtěžuje. Příště to tam raději projedu smetákem, jestli se zase někde neschováváte.
    Neuznávám ani russsssáky, ani ukronácky, příště, až mi polezete do myšlenek, koukejte zase nezabloudit.

    • Tak to jsme na tom podobně.
     Což nic nemění na tom, že se russáci chovají na Ukrajině stejně jako Němci v Evropě za druhé světové.
     Pod spoustou vznešených keců, a že těch verzí za ty 2 roky už bylo, je jen středověká barbarská potřeba severoasijských polomongolských primitivních agresivních nájezdníků zabrat si pro sebe cizí území. Když ono je tak bohaté na nerostné suroviny, kdo by odolal…
     P.S. Do myšlenek vám určitě nelezu, podle vašich příspěvků tady i na PP bych mi to nejspíš způsobilo silnou žaludeční nevolnost.

     • Ty Blbý, mýlíš se trošičku. Zatímco Němec dobýval cizí území s vidinou zabít a ukrást, Rus brání lidi se záměrem vyřešit problém a neublížit nevinným. Jsi trochu popletený, ale za to může většinou výchova v rodině. Jestli byl tatínek na destiláty a maminka na pány, tak sis asi užil své, chudáčku malá, ale třeba se to nakonec spraví, když neziskovky začnou propouštět a troubové budou nuceni najít si pořádnou práci. Pročistí ti to hlavu, okysličí interiér mezi ušima, a při troše štěstí konečně rozeznáš černou od bílé.
      Mimochodem, neříkají ti přátelé Kokino? To je přezdívka Jakuba Jandy z Evropských hovnot, jste asi tak stejně ynteligentní a morálně vispjelí.

     • já druhý….kecáš troubo. UA byla před podpisem příměří v únoru 2022 a nakonec Boris Johnson a Biden do toho hodili vidle. Byli přesvědčeni, ře Rusko brzy prohraje. Takže Ukrajina a Západ zatím ten konflikt podporují. Až Západ přestane dodávat zbraně a peníze, tak válk na UA skončí….

 3. Jo a pokrokovej teda určitě nejsem, leda tak ve vašich vygumovaných kremlofilckých představách…

  • Vidíte a to je na demokracii dobré, že se tady v diskuzi můžete vyjádřit taky vy, jako idiot, a ještě vám to napíšou 🙂 Ušetříte tak peníze a čas za lékaře. Ne, nemusíte mi děkovat. Rádo se stalo. Bohatě postačí, když snížíte svoji osobní a ryze soukromou uhlíkovou stopu na 0…

   • Ano, ano, s vaším názorem na Markýzu plně souhlasím. Snad to není příliš přísné.

    • já druhý….pořád hulíš shnilou trávu ze stodoly? Tak s tím musíš ihned přestat. Jinak budeš brzo superarbitrován pro blbost, kde je ovšem výhoda, že služba v armádě se tě již nebude týkat….

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*