Glosa MM: Ukrajinská propaganda
Sdílet článek:
Je stále obtížnější a obtížnější sebenepatrněji věřit ukrajinské propagandě, která se na nás od rána do večera hrne z našich sdělovacích prostředků.
Pracovníci medií jako by předpokládali, že jsme ztratili veškeré rozumové a logické schopnosti.

Energetický expert Ivan Noveský:
„Že jsme tu měli 249 obchodníků s elektřinou a snad 150 obchodníků s plynem? Uvědomme si, že všechno je vždy z téměř jednoho zdroje. Elektřina většinou z ČEZu. Plyn byl vždycky z Ruska, žádný jiný. To znamená, že všechno jsou to jen hrátky s vašimi penězi. S penězi nás všech. Aby Česká republika odešla z burzy? Žádný zákonný problém v tom není. Žádný zákon nám nenařizuje prodávat za burzovní ceny.
Bohužel, v poslední době udělala vláda šílené opatření, půjčila ČEZu 74 miliard, aby bylo možné dále na burze prodávat. Tyto peníze si vláda musí půjčit! V době, kdy státy kolem nás, např. Maďarsko, zakázaly vývoz, my jej podporujeme. Zatím jsme ve výrobě elektřiny soběstační, jenže jak dlouho? Nám elektřina zdaleka stačit nebude, pokud budeme nahrazovat plyn elektřinou.“

.

Mnozí politici, historici a odborníci z legislativních kruhů označují razii FBI v rezidenci Donalda Trumpa v Mar – a – Lago za bezprecedentní. Vyjadřují také pochybnosti nad neutralitou FBI a někteří dokonce volají po rozpuštění či „překopání“ úřadu od základů.
„Levice vždycky říká, že demokracie umírá v temnotě. Právě teď, v tuto chvíli, je FBI jednou z největších hrozeb pro demokracii,“ řekl v pořadu Amerian Thought Leaders historik Davis Hanson. FBI podle něj zasahuje do voleb, lže pod přísahou a je „obrovským monstrem, které se vymklo kontrole“.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Nástup amerických levičáků k moci, tam to všechno zlo pro svět a zejména pro Evropu začalo a stále to pokračuje. Je smutným paradoxem, že k americkým levičákům vzhlíží a přisává se partaj, která se sama prezentuje jako pavicová a konzervativní – ODS. Zajímalo by mě, jestli by Fiala byl vůbec schopen definovat ty své donekonečna omílané “demokratické hodnoty”, kterými se neustále teatrálně zaklíná. Papouškování ukrajinské propagandy je dobrým prostředkem k vyvolávání nenávisti jako nástroje k udržení moci. Je až směšné, jak naše vládní garnitura dělá blbého a demqagogicky směřuje pozornost k léčení příznaků, aniž by se snažila odstranit příčinu nemoci. Naopak, nemoc se snaží ještě více rozdmýchávat. Jak dlouho si ještě necháme tohle bezprecedentní kálení na hlavu líbit!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*