Glosa MM: Výdobytek demokracie
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Konečně jsem se z úst ministra vnitra dozvěděl, co je polistopadovým výdobytkem demokracie:
„Mluvit z patnácti centimetrů na ministra vnitra je právě ten výdobytek demokracie.“

Hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba (ODS) v rozhovoru pro Aktuálně.cz říká: „Zapomínáme na to, že motorem společnosti a ekonomiky je soukromý sektor. A ten veřejný je od toho, aby pro něj zajišťoval služby. Místo toho žijeme v zemi, kde je veřejná sféra přeplněná a kde chtějí její zaměstnanci vyšší platy, než jsou v soukromé sféře. Takto narazíme do zdi, protože byrokratický aparát začíná ekonomiku zbrzďovat a likvidovat. Bohužel, politici, kteří neprošli soukromou sférou, si nechají od úředníků nakukat, jak jsou nepostradatelní.“

Konečně máme černé na bílém z úst nejpovolanějších, že na Ukrajině jde o proxy válku USA s Ruskem:
Americký prezident Biden uvedl, že americká pomoc Ukrajině je zaměřena na ochranu amerických vojáků před zatažením do konfliktu s Ruskou federací. Americký prezident se o tom zmínil v článku pro The Washington Post.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Jak se říká: pravda vychází z úst bláznů. Biden už té pravdy (kterou jeho podřízení horkotěžko maskují a zakrývají) utrousil!

  2. To jsou sice hezká slova od hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby (ODS), ale pořád je loajálním členem jedné ze stran 5demolice, která se podílí na devastaci moji země!!! To jako po volbách ODS vyšoupne Fialu a vše bude zapomenuto?

  3. Nemilý Rakušane, mluvit ze vzdálenosti průměrného pohlavního údu na ministra vnitra je možná “demokracie”, ale demokracie rozhodně není nechat beztrestně veřejně pořvávat zfanatizovaná psychopatická hovada výkřiky typu: Mrtvý Rus, dobrý Rus!, jako například nyní ve veřejné diskuzi pod článkem internetové Mladé Fronty o zprávě ukrajinské Pravdy (nebo nějaké podobné ukrajinské hlásné trouby) o tom, jak jakýsi šikovný banderovec dosáhl “světového rekordu” spočívajícího v zabití ruského vojáka na nějakou “úžasnou” vzdálenost.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*