Glosa MM: Vystoupí v Praze Anna Nětrebková?
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Ruská operní pěvkyně Anna Nětrebková má vystoupit 16. října v pražské Smetanově síni Obecního domu. Náměstek pražského primátora pro kulturu Jiří Pospíšil sdělil, že vedení hlavního města „bude hledat cestu, jak ten koncert ukončit“.
Škoda, že se nehledá cesta, jak ukončit činnost Jiřího Pospíšila…

Václav Klaus:
Vláda rozhodla o vyslání velvyslance do Kosova, do tohoto velmi sporného státu na území bývalé Jugoslávie. Tento stát – bez projednání vlády – svým vlastním rozhodnutím za nás kdysi „uznal“ ministr zahraničí Schwarzenberg. Velvyslanectví vzniklo, mělo zaměstnance, ale nikdy nemělo velvyslance, protože jsme ani já, ani prezident Zeman, velvyslance nebyli ochotni podepsat. Udělal to až prezident Pavel.

Vědci nečekaně zjistili, že globální oteplování povede svět k novému globálnímu zamrznutí. Zastavené mořské proudy promění Evropu v mrazák a do konce století otevřou novou dobu ledovou, podobnou té před 12800 lety.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Kámoši a podporovatelé polomongolského válečného zločince Šilhy Vajgloviče nemají nikde v civilizovaném světě co dělat.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*