Glosa MM: Zdraví a peníze
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Na jednoho státního pojištěnce ve zdravotnictví přispěli roku 1994 plátci daní 194 korunami českými. Vloni pak 1967 korunami, tedy více než desetkrát tolik.
Co myslíte, jsou státní pojištěnci desetkrát tak zdravější nebo alespoň dvakrát? Mají tolikrát zvýšenou kvalitu života a nepotřebují tedy do sebe sypat psychofarmaka?

Slovenská Rada pro mediální vysílání uložila pokuty televizím Markíza a Joj za tzo, že odvysílali ve zprávách příspěvek s názvem Dezoláti v ulicích, neboť titulek v tomto znění nezabezpečil oddělení názoru a hodnotícího komentáře od informace zpravodajského charakteru, čímž byla porušena objektivnost a a nestrannost programu.

Bývalý ministr dopravy Vladimír Budínský:
Nastávající brutální zdražení emisních povolenek EU zavinila vláda ČR během svého předsednictví. Tento čin Fialovy vlády, který zdevastuje ekonomiku České republiky, vejde do historie a nesmí být zapomenut. Schválením zdražení povolenek v Bruselu je konec uhlí u nás za 3-4 roky zpečetěn. Naše vláda a politická reprezentace ani neví, co způsobila.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Fialův úkol zněl jasně: “Udělej v ČR revoluci!”, protože tato 5demoliční vláda k tomu směřuje přímo raketovou rychlostí…

  2. R.No a představte si, ze generace před nami tu revoluci udelali,aby utekli otamtud,kam Vy by jste nás zase rádi natahali.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*