Glosa MM: Zelení šílenci. Ty je třeba porazit
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Pavel Páral:
Dnes třeba prokazatelně nejsou příčinou cen silové elektřiny kolem 130 eur za megawatthodinu samotné ceny plynu, ale především emisní povolenky v ceně mezi 80 – 100 eury. A jedna stačí na jednu MWh elektřiny z uhlí nebo dvě MWh z plynu. A zdražování poplatků spojených s distribucí je vyvoláno pouze zvyšováním podílu obnovitelných zdrojů a od toho odvozených nákladů na posílení sítě a její odolnosti proti prudkým výkyvům ve výrobě nestabilních solárů a větrníků.
Kdepak Putin! Zelení šílenci. Ty je třeba porazit.

Zpráva:
Šéf Pentagonu Austin oznámil, že americké letectvo zaútočilo na sklad zbraní proíránských skupin ve východní Sýrii, a to v reakci na pokračující ostřelování americké základny na plynovém poli Koniko ve stejné provincii.
Dodávám:
Umístění americké základny nemůže být pro ochranu tamní demokracie typičtější…

Švédský státní televizní kanál SVT produkoval ságu Historie Švédska, která popisuje události od konce doby ledové až po současnost. V souladu s novou módou autoři dbali na multikulturalismus a zařadili scény s černošskými herci.
Nač ta nedůslednost? Královna Kristina měla být předělaným chlapem…

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

  1. Za vysoké ceny elektřiny samozřejmě může i drahý zemní plyn a nezdražil ho Putin ale Biden. Jestli Švédové nechtějí propagovat (jinak samozřejmě zcela kontraproduktivní) černošský rasismus, měli by by do svého historického dokumentu zařadit jako herce i Číňany, Araby, Indy a Indiány.

  2. Zelené šílenství nám vnucuje Eurosvaz. U nás nemá podporu. Nezvolili jsme to a proto to ani nemůžeme ve volbách porazit.

    Můžeme se toho zbavit jen když se zbavíme Eurosvazu. Potřebujeme czexit. Proto je třeba volit SPD, která ho má v programu a také má dostatek preferencí, aby její hlasy nepropadly.

  3. J.Nic Vám nebrání soukromě vystoupit z Eurosvazu a svobodně jít obchodovat třeba s BRICS.No a až by ten superbordel czexit nastal,tak by po jeho zastancich nezbyla ani stopa.Oni nic oni muzikanti a lidi ať si poradí.Muzete si jít vyzkoušet život do GB,tam jsou všichni nadšeni z toho exitu.A to jsme maly broućek proti nim.

    • Nic Vám nebrání soukromě se odstěhovat třeba do Molenbeeku a užívat si tam multikulturního a ekologického života s elektromobily, drahými energiemi a pojídáním zeleniny a brouků místo masa jehož výrobu časem bude Eurosvaz omezovat. Po czexitu na nás můžete dělat dlouhý nos, čeho jsme se my zabedněnci vzdali.

  4. No to se nám tady panovè čílnuli že by si ten jejich oblibny cx exit měli nejdřiv vyzkoušet na vlastni triko když jsou tak přesvedčeni že by zajistil lidem krasné platy a cely svet by se nam tu hrnul a plácal nas po zadech.Tak do toho.No ale oni mají zrejmě jiný ukol od velícich.Cim vetsi brajgl v nasi krasnè svobodnè zemičce,tim vetsi radost patych kol od vozu a jejich vůdce lepšího sveta.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*