Intuice versus současná krize
Sdílet článek:

Na začátek jeden zajímavý poznatek – jsem od podstaty spíš „emo osůbka“, snadno se rozpláču nebo rozesměju a okamžitě se rozteču jak sulc z hezkých miminek, štěňátek, koťátek i slůňátek. Přesto mě životní peripetie a trošičku nadstandardně komplikovaný život donutili myslet spíš nemilosrdně logicky a někdy možná působit trochu jako android.

Beru to spíš jako obrannou reakci mojí životní cesty než nějaký vrozený „talent“. Tohle také způsobilo, že jsem dlouho ignorovala vlastní instinkty a hlubokou intuici. Logické myšlení má ale určité limity a někdy dost omezuje schopnost myslet mimo nastavené mantinely. I moderní neurověda začíná ukazovat, že naše hluboké a „iracionální“ podvědomí je něco jako super-procesor, schopný neskutečných výkonů…jen někdy vyplivne matoucí data a moderním civilizace ho dost upozaďuje. A to i přesto, kolik vědců popisuje, jak svoje největší objevy učinili ve spánku, při lenošení nebo v podobných stavech, kdy sílí „intuitivní, spodní proudy mysli“.

Většímu používání intuice brání i to, jak dnešní pokrokáři absolutně nenávidí tzv. „zdravý selský rozum“, který v sobě kombinuje nejen elementární logiku, ale i silný vliv intuice. Koncept myšlení „nezaseješ, nesklidíš“ nebo „pozveš vlka do domu, zakousne ti dítě“ je nejen logický, ale i silně intuitivní.

Bohužel celý dnešní systém vzdělávání je v podstatě nastaven tak, abychom ignorovali intuici, instinkty, šestý smysl a třeba i sny (což je ve skutečnosti úžasný nástroj pro komunikaci s hlubšími vrstvami vědomí). Jsme od mala trénováni k tomu, abychom se bez otázek nadupali naservírované „znalosti“, abychom bez přemýšlení přijali cokoli nám říkají „autority“ a abychom úplně ignorovali hlubší proudy ve vlastní mysli.

Takže i když na nás nějaké spodní proudy ječí „tady něco fakticky smrdí jak hovno!“, tak jsme vytrénovaní to ignorovat a jen čekáme, co nám řeknou „autority“ – a to pak bez otázek přijmeme. A když se pak ukáže, že jsme opravdu měli na podrážce kus psího exkrementu, tak na nás systém okamžitě provede kobercový nálet jiných informací, aby přehltil naši mysl balastem a my dál reagovali jako automaty a neměli čas provést hlubší introspekci toho, co se stalo. Nedejbože abychom došli k závěru, že naši intuici bychom neměli úplně ignorovat!

Omlouvám se za delší úvod, ale byl nutný pro pochopení toho, co chci říct dále. Dlouho jsem totiž s vlastní intuicí pracovala velmi špatně. Ale to se obzvlášť v posledních dvou letech začíná měnit. Začínám si stále silněji uvědomovat, jak důležitá součást mysli to je. I intuice jde samozřejmě oblbnout, ale právě od toho máme tak nádherně mnohovrstevnatou mysl, aby se její jednotlivé části navzájem doplňovaly, podporovaly a hlídaly.

Intuice versus procesy „velkého resetu“

Právě díky kombinaci intuice, logického/kritického myšlení a jakž takž rozvinutých znalostí medicíny jsem už už před dvěma lety došla k závěru, že okolo „covidu“ strašně moc věcí nesedí. Čím víc jsem o problému přemýšlela (a to včetně doby spánku a snění) a čím více jsem o něm získala rozporuplných informací, tím víc jsem viděla, že jde ve skutečnosti o úplně něco jiného, než o nějaký nový virus. S Covidem jde o podobnou operaci, jako když před dvaceti lety rozdrtila dvě letadla na prach tři newyorské mrakodrapy – jen v NESROVNATELNĚ větším rozsahu.

A stejné varovné majáčky jako u Covidu mi blikají i u konfliktu na Ukrajině. Když nějaký konflikt začne tím, že stát protiústavně zlikviduje takřka všechny zdroje informací krom toho jediného, silně kontrolovaného, korporátně-establishmentového, tak tu něco začíná smrdět. Když začnou bývalí komunističtí pohlaváři vyhrožovat vězením na tři roky za projevení nepovoleného názoru, zapáchá to ještě víc. A když začnou všechna korporátní a veřejnoprávní média provádět brutální kobercové nálety naprosto totožných informací (často za použití naprosto totožných vět) a důvěryhodnost těch informací je často zničena už za 24 hodin, tak už to opravdu páchne na sto honů. A když jako reakce na mainstreamové „fake news“ přichází jen víc a víc brutální cenzura a odstříhávání možností jak získávat „nečisté informace“, smrtí to už jak výkal chlupatého řidiče náklaďáku.

Hrdinská cesta profesora Amarouna do Kyj(e)ova

V takto nastavených kulisách se pak stane třeba to, že náš premiér, profesor Petr Loutka Amaroun (krycí jméno „Fiala“) jede do Kyjeva. Do obleženého města, kam se absolutně nemá šanci dostat žádný vlak bez vědomí ruské armády. Cestu urazí v absurdně rekordním čase. Navíc tak, že se nejprve jede do Polska a teprve pak „tajnými prostředky“ do Kyjeva.

První možnost je, že strojvedoucí Fialova super-rychlíku nasadil kvalitní maskáčové prádlo, rozpálil nukleární reaktor na mašině a v rekordním čase se proplížil i s vlakem do Kyjeva. Ruská armáda ho nezaznamenala proto, že zhasnul světla, jel mimo koleje a schovával se za stromy. Pomohlo i to, že profesor Amaroun stáhnul na okénkách záclonky a tak si svítícího displeje jeho mobilu nevšimly ani ruské stíhačky. V Kyjevě se pak všichni čtyři cestující politici (premiér Česka, Polska a Slovinska plus děda Kačinský, takže žádní přicmrndávači) proplížili skrz napůl obsazené město do opevněného sídla Zelenského. Tam mu všichni svorně řekli, že celá EU stojí svorně za Ukrajinou, proplížili se jak Vinnetou zpět k vlaku a ten tiše odletěl zpět k nám.

Druhá možnost je, že se jelo do Polska kvůli tomu, že Zelenský už dávno není v obleženém Kyjevě, ale je buď na americké ambasádě nebo v nějaké velké vile poblíž Varšavy. Anonymní záběry z anonymních místností nám nic víc neřeknou a podivně sestříhaná videa „z Kyjeva“, kterými politici dokazují, že jsou v centru města, také moc důvěry nevzbuzují. Nezapomeňme, že dneska i jediný šikovný člověk dokáže udělat realistické video z vesmírné stanice na orbitě Marsu. Takže – tři premiéři a jeden prezident se sešli…kdesi, aby si potvrdili…cosi. Co asi?

Co byl pravý účel schůzky?

A teď přichází na řadu ta zmiňovaná intuice. Už před dvěma lety jsem intuitivně začínala tušit, že Covid je ve skutečnosti nástrojem obří geopolitické hry. A podle toho, jak byly formulovány a dávkovány všechny zprávy jsem tušila, že to povede k nějakému obřímu přeformátování světa a že půjde hlavně o Rusko a Čínu. Tehdy jsem ještě netušila jak a co je v plánu – trochu naivně jsem si myslela, že jde hlavně o kšeft farma-firem a o zvýšení kontroly obyvatel přes covid pasy. Ale v současnosti už vše dostává jasnější obrysy.

Pokud neznáte projekt Trojmoří – jde víceméně o plán CIA vytvořit ze středoevropských zemí bývalého východního bloku novou, silnou entitu, která bude skvělým nástrojem pro kontrolu Evropy a dušení nového, velmi silného Rusko-čínsko-indického bloku (který teď zcela očividně vzniká).

Trojmoří má být v podstatě novou železnou oponou. Jde o post-socialistické země, které se mají použít v případě rozpoutání plnohodnotné světové války jako „cannon fodder“, tedy potrava pro kanóny. Místo, kam budou padat bomby, kde se rozpráší biologické zbraně a kde dojde k oblíbené strategii „spálené země“, pokud by se Rusko-čínsko-indický blok chtěl nějak rozšiřovat. Prostě plocha pro budoucí bojiště. Pro USA je to nesmírně výhodný projekt – v případě velké horké války tam budou umírat jen milióny podřadných lidí (hlavně Slovani z Polska, Česka a Slovenska plus Rumuni a Bulhaři) a USA bude jako vždy v bezpečí za velkou louží. Pokud válka nebude, bude Trojmoří sloužit jako okovaná bota, která bude neustále okopávat kotníky na východní hranici a provokovat nový východní blok. Zkorumpované, loutkové „elity“ navíc umožní za trochu bakšiše vydrancovat ze středoevropských zemí poslední zbytky zdrojů, které předlužené a krachující USA tak nutně potřebuje.

A ještě jedna informace do mozaiky – na Sibiři (pro mladší ročníky – to je oblast v Rusku) bylo podle všeho objeveno nové a naprosto obří naleziště super-kvalitní ropy a zemního plynu. Tedy surovin, které potřebuje nejen celá Evropa, ale částečně i USA, kterým jejich vlastní zdroje úplně nestačí (a které navíc potřebují část surovin super-draze prodávat hladovějící EU). Ideální situace pro ně je, aby USA a případně i Německo levně kupovalo suroviny z destabilizovaného Ruska a pak je draze rozprodávalo ostatním zemím – především zemím Trojmoří.

Vše výše popsané je samozřejmě jen pohled hloupých konspiračních teoretiků, se kterým bytostně nesouhlasím – plně podporuji EU, Ukrajinu, USA i přátelské ještírky z Washingtonu. To jen pro pořádek, pro uklidnění naší láskyplné ideo-policie. Mám vás ráda, kluci! S EU na věčné časy! Všechno popsané výše jsou jen konspirační teorie, kterým uvěří jen tupý balík z vesnice!

Tak.

A teď si spojte všechno dohromady.

Globální ekonomický systém založený na (petro)dolaru se hroutí jak domeček z karet.

USA je zadlužené do úplně obludných rozměrů a potřebuje zatřást světem, aby se v nastalém chaosu mohlo vše nějak vyresetovat.

USA potřebuje ještě víc destabilizovat potenciálně konkurující Evropu a ideálně najít způsob, jak levně získávat zdroje z destabilizovaného Ruska.

Slovensko už (protizákonně) povolilo NATO udělat si u nich trvalé stanoviště a Česko k tomu míří také.

V Česku i na Slovensku jede plnohodnotná válečná propaganda a s věrohodností informací si média nedělají už opravdu žádnou hlavu (kam se hrabe Covid propaganda) – hlavní je podpora válečného běsnění a nenávisti. Zatím se jim to daří excelentně, stejna jako na začátku covidové kampaně.

Ukrajina je politicky, ekonomicky a bohužel i morálně úplně rozložená země, odkud už roky emigrují miliony Ukrajinců, protože to tam už nemohou vydržet – takhle rozvrácená země je dokonalým nástrojem pro geopolitické hry. Na civilistech nikomu z politiků nezáleží.

Na Ukrajině je také už přiznaně asi 26 amerických „bio-laboratoří“, o kterých dezinformátoři tvrdí, že v nich probíhal výzkum a vylepšování nebezpečných virů a dalších mňaminek, které zřejmě měly být geneticky upraveny na lepší specificitu proti obyvatelům zemí východního bloku.

CIA podle konspiračních teoretiků řídí herce Zelenského, ale třeba i našeho profesora Amarouna, stejně jako…nu, stejně jako režisér řídí herce.

Je velká šance, že Ukrajina se v následujících měsících rozpadne na dvě nebo možná tři části – východní část se stane samostatnou a následně po referendu součástí Ruské federace; střední část bude demilitarizovanou Ukrajinou pod kontrolou Ruska; malá západní část se stane v nějaké formě novou zemí, „Západní Ukrajinou“, pod kontrolou západního bloku.

Takže – co na to intuice? Může spolu souviset konflikt na Ukrajině, podivná návštěva členů neformálního uskupení Trojmoří u tanečníka Zelenského a rozjetá agenda pro přeformátování světa? Získá v budoucnu Trojmoří větší sílu, formalizuje se a stane se něčím jako satelitem USA/NATO? Vznikne nová „západní Ukrajina“ a stane se důležitým členem Trojmoří, který bude mít především vojenskou roli? Nebo se to celé rozpadne, protože žádný velký plán nikdy nevyjde přesně podle přání dirigentů?

Nevím… Samozřejmě nejsem konspirační teoretik a tak ničemu z výše napsaného nevěřím. Pravda je jen to, co nám říkají morální majáky v České televizi a na Hovninkách. Samozřejmě.

Přesto – moudrý člověk podle mě nevěří automaticky té jediné předkládané verzi reality, navíc popisované v…maličko nedůvěryhodných médiích. Spíš se nad situací zamyslí, udělá si v hlavě víc teorií o tom, co se děje a ty si nějak seřadí podle pravděpodobnosti. A tenhle seznam si pak průběžně aktualizuje.

Ať to bude jakkoli, čekají nás roky nestability, krachů, problémů a lidského hnusu. Připravme se na to – před úsvitem je největší tma.

 

Nikola Bornová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. USA potřebuje zatřást světem.
  No, asi máte pravdu a v tom případě zaplať bůh za Bidena. Jasně, že to není on, kdo tam vládne – ale je, jak hezky říkají marketéři – tváří projektu. A projekt se bude soudit podle tohoto xichtu.

 2. Tahle podivná válka má zřejmně vytvořit od bíleho lidu-prázdný prostor
  který má být vyplněn rozdováděnými černoušky,fatatickými arabáši vhodně
  doplněné zpět z Evropy humanitárně odsunutými uprchlíky/uprchlicemi z Východu..
  .Konečně se tak naplní zrůdná ideea chorošových šéfů o postupném
  vyzváření lidských,dálkově ovládaných robotů na pouhý pokyn ochotných vzájemně se lidskoprávně a humanitárně zlikvidovat..
  Ano je to šílené ale podle mě iodpovídající konání všech těch Fialů Rakušanů lipavských,Pecharových,Hříbů,Novotných a kolářů z čeledníku nočníkových lokajů služebníků zla.

  • Ano slovanská část Ojrópy je skutečně určena k “vyčištění”.
   Bude sranda pozorovat co bude, až to dojde i mávačům vlaječkami, co mají světový rozhled týdenního koťátka a místo myšlení hesla z tydlivíze.

 3. po dlouhé době výborný článek!!!!!!
  PP už od de mokratické cenzury není co býval,hodně autorů mi tady chybí 🙁

  • A vy se jim Romane divíte?
   Ukrajinská “podivná válka” jako vy znovu vskřísila pro progresívní maobolševiky vytoužené časy prokundátora JUDtaUrvválka,dnes dokonale nahrazeného “Rudou smrtí”
   Střížem,sekyrníka Berjů v české mutaci nahev Čsku zastoupeného panem Vítem od Kolína,
   válečného štváče Čepičku zastíněného, mistrem rozbíjení zahraničních věcí
   Lipavským krvelačnými amazonkami halících se do slušivé modrožluti,
   Svodu slova a projevu zlikvidovali u mnohých z nás jejich liberálně
   demoGratičtí předchůci vyhlášením vážně míněné hrozby
   VÍME OD VÁS,A VÍME JAK NA VÁS.

 4. Článek hodně přitažený za vlasy, odrážející opravdu jen fantazie autorky.
  Trojmoří jako území budoucího bojiště mezi západem a silnou trojkou Rusko, Čína, Indie ? :)))
  Dovolím si také jednu prognózu, Rusko klidně ponechá Evropu svému osudu a nebude se vysilovat bojem o něco co pro něj nebude mít význam. Obětuje ji klidně Arabům nebo Turkům, páté kolony jsou již hojně zastoupeny. Křesťané, potažmo křesťanská kultura jíž trochu rozumí, tam za chvíli též nebude, tudíž to pro ně bude ospraveditelné. Pro Rusko by potom mohla být Evropa něco jako Afrika s odlišnou mentalitou a politikou. Pokud by získalo levné výrobky, technologie a lidi ve spolupráci s Čínou a Indií, může klidně útočit na USA a třeba si vzít zpět Aljašku. Tak jako to udělalo s Krymem. Rozmístit si tam své rakety a ohrožovat severní ameriku jako celek.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*