Izraelský epidemiolog: „Pravda vychází najevo!”
Sdílet článek:

Hlavní epidemiolog univerzity v Tel Avivu napsal ostrý otevřený dopis ministerstvu zdravotnictví. Američané si zvykají na socialismus. Americký nejvyšší soud zamítl povinné očkování. Plus další zprávy, které se nedostaly ani na zadní stránky novin.

Informace na téma koronavirus, které byly ještě před nedávnem v kategorii konspiračních teorií, se objevují v titulcích světového tisku. Zdá se, že zrychlujícím tempem. Zde je subjektivní výběr. Zdroj informací je na konci článku.

(1) Šéf firmy Pfizer v TV: dvě dávky neposkytují žádnou ochranu

V rozhovoru pro televizi řekl ředitel firmy Pfizer A. Bourla: Dvě dávky vakcíny poskytují velmi omezenou ochranu, pokud vůbec nějakou, tři dávky poskytují rozumnou ochranu proti hospitalizaci a menší ochranu proti nakažení. Pracujeme na nové verzi vakcíny, něco jako verze 1.1, ale pokryje pouze variantu omicron.”

(2) Dezinformace ve světových médiích

Telegraph: Vědci věřili, že Covid unikl z laboratoří ve Wuhanu, ale báli se, že debata by mohla narušit mezinárodní harmonii.”

Wall Street Journal: Omicron dělá z Bidenova povinného očkování zastaralou záležitost.”

SkyNews: T-buňky z obyčejného nachlazení mohou chránit před infekcí koronavirem, zjistila studie.”

A jedna informace z Calgary TVnews: Očkovaní pacienti v nemocnicích převýšili neočkované, ale to neznamená, že vakcína nefunguje, říkají experti.”

(3) Američané si myslí, že jejich společnost je v úpadku

Průzkum agentury Trafalgar zveřejněný minulý týden odhalil, že 77% Američanů bez ohledu na stranickou příslušnost si myslí, že americká společnost a kultura je ve stadiu úpadku”. Voliči republikánů a nezávislí jsou pesimističtější, neboť u nich takový názor zastává přes 80% respondentů, ale i u demokratických voličů je to přes 60%. Agentura se ptala 1  076 potencilních voličů.

(4) Američané si zvykají na socialismus

V mnoha amerických městech jsou v obchodech k vidění prázdné police v sekci s potravinami. Na Twitteru se proto stalo populární heslo @PrázdnéPoliceBiden, v originále @bareshelvesBiden. Někde nalepují zákazníci na prázdné police samolepky s obrázkem prezidenta Bidena a nápisem To je moje práce”.

(5) Papež kritizoval kulturu zákazů a podpořil očkování

Papež v proslovu ze dne 10. ledna k diplomatickým sborům uvedl na téma kultury rušení, takzvané ‘cancel culture’: Kultura rušení a zákazů se dostala do mnoha oblastí a veřejných institucí. Jako důsledek jsou programy stále více diktovány postojem, který odmítá přirozené základy humanity. Pod pláštíkem ochrany diverzity ruší diverzitu jako takovou.”

Na téma očkování řekl: Očkování není zázračnou cestou k uzdravení. Ale jistě představuje spolu s dalším léčebnými metodami, které musí být vyvinuty, nejrozumnější řešení pro prevenci nemoci.”

(6) Izraelský epidemiolog napsal otevřený dopis vládě

Profesor Ehud Qimron je šéfem oddělení epidemiologie na univerzitě v Tel Avivu. V dopise mimo jiné píše: Ministerstvo zdravotnictví, je načase přiznat chybu. Na konci vyjde pravda vždy najevo a pravda o koronaviru začíná vycházet na světlo.”

Po dvou letech si konečně uvědomte, že respiratorní virus nemůže být poražen a každý takový pokus je odsouzen k nezdaru. Odmítli jste uznat, že infekce přichází ve vlnách, které opadnou samy od sebe. Odmítli jste přiznat, že masové testování je neefektivní, přestože ve vašich samotných pandemických plánech je to uvedeno. Odmítli jste uznat, že vyléčení chrání více než vakcína. Trvale jste ignorovali fakt, že nemoc je vícenásobně nebezpečnější pro rizikové skupiny. Zničili jste vzdělání našich dětí. Pomlouvali jste kolegy, kteří se nevzdali. To musí skončit!”

(7) V Americe dramaticky stoupl počet úmrtí osob v produktivním věku

Šéf velké americké pojišťovací společnosti OneAmerica oznámil, že pojišťovací společnosti evidují 40% ní nárůst úmrtí osob v produktivním věku v porovnání s lety před pandemií. Nárůst započal ve třetím kvartále minulého roku a pokračoval i v kvartále čtvrtém.

Podle něj se jedná i mimořádnou událost, neboť katastrofa, která se stane jednou za dvě stě let, by představovala nárůst ve výši 10%”. Dále uvedl, že úmrtí, která jsou evidována jako ‘covidová’ úmrtí značně podhodnocují počet úmrtí lidí v produktivním věku.”

Na té samé videokonferenci prohlásil ředitel nemocniční asociace státu Indiana, že všechny nemocnice jsou zavaleny pacienty s různými onemocněními”, která nesouvisí s nemocí Covid-19.

Tvrzení šéfa pojišťovny potvrzují poslední data Střediska pro kontrolu nemocí za minulý rok.

(8) Americký Nejvyšší soud zamítl povinné očkování

Povinné očkování zaměstnanců firem s více než 100 zaměstnanci je neústavní. Podle soudu nemá agentura, která reguluje bezpečnost práce a která povinné očkování ve firmách nad 100 zaměstnanců nařídila, pravomoc regulovat veřejné zdraví.

Na druhou stranu soud podpořil v separátním hlasování pravomoc zdravotnických zařízení, která čerpají státní peníze, povinné očkování nařídit.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*