Jak se baví internet: U benzinky
Sdílet článek:

“Koukám, pane Roubíček, že je vaše dcerka celá její máma!”
“No, hlavně, že je zdravá!”

Bezprecedentní zdražování pohonných hmot nejvíce dopadlo na poslance za hnutí ANO, kteří se fotí u totemů na benzinových stanicích či u palivových nádrží svých aut, kde spílají osudu i Petru Fialovi za drahý benzín.

Tato humanitární katastrofa, která nemá v novodobé historii lidstva obdoby, dojala nejednoho občana České republiky. Na zbídačené poslance z ANO, kteří se hroutí pod tíhou vysokých cen pohonných hmot, vznikají spontánně napříč celou republikou sbírky.

„Já možná vypadám jako drsňák, ale i já mám srdce. Když jsem viděl na internetu fotografie poslanců z ANO, jak mátožně postávají u benzinek nebo před svými mercedesy, zamačkávají slzy a lkají nad drahými pohonnými hmotami, nečekal jsem ani minutu a přispěl těm nebohým lidem na benzín. Je to strašné, že ve 21. století ve vyspělé Evropě vídáme i takto zbídačené lidi s tak smutným osudem,“ posteskl si pan František z Olomouce, který jako jeden z mnoha občanů České republiky v sobě našel kus lidskosti a nebohým a zlomeným poslancům finančně pomohl.

„Sice jsme u sebe doma ubytovali tři ukrajinské rodiny, které utekly před válkou a kterým bomby zničily jejich domov a zabily příbuzné, ale tohle je snad ještě pohnutější osud. Vidět poslance České republiky, kterak smutně stojí u svého bavoráku a mává ve vzduchu bankovkami na důkaz toho, že je benzín děsně moc drahý, to mě úplně dorazilo. Ihned jsem vzala dětem hračky a pomůcky do školy, prodala je a finance poslala nadaci ANO – máme málo, která se postará o to, aby poslanci mohli natankovat a odjet z benzínky.

Poslankyně Alena Schillerová v návaznosti na tuto humanitární katastrofu znovu najala za státní peníze fotografa, který ji v dobách jejího vládnutí ministerstvu financí fotil s pávem, aby své kolegy podpořila.

„Tohle je opravdu strašné. Nemám slov. Jak se něco takového mohlo stát? Proč něco takového Fiala dovolí? Jak teď budeme žít?“ ptala se Alena Schillerová na svém Instagramu pod fotografií, kde je vyfocená na zadním sedadle Porsche v novém účesu v perfektním makeupu, kterak se tváří smutně. Drahé pohonné hmoty dopadly samozřejmě i na ni.

„Zachrání nás někdo?“ ptá se Alena Schillerová pod svým příspěvkem. Podle neoficiálních informací, jakmile budou zprůchodněna střeva Andreje Babiše, přispěchá tento zachránce lidstva na pomoc. Do té doby však musí poslanci za ANO vytrvat ve své smutné existenci, fotit si drahý benzín a spoléhat na dobrosrdečnost a štědrost občanů, kterým není jejich pohnutý osud lhostejný.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Letadlo s Lavrovem se v půlce letu do Pekingu otočilo a vrátilo do Ruska. Asi se dozvěděli, že jim Číňani natankujou jen za dolary.
  • Vzpomínám si na devadesátky, na Jelcina, který vzbuzoval i určité sympatie. Věřili jsme, že Rusko i přes jeho podezíravost a uzavřenost už nebude nepřítel a bude s ním možná normální mezinárodní spolupráce. Jo, to byly časy…
  • Andrej Babiš zůstává i nadále v IKEM. Tak ona to s tou biosložkou pro něj musela být šlupka.
  • MOL prodával naftu za stovku a lidem to nepřipadalo divné. Už chápu, jak se dají někomu prodat hrnce za 30 tisíc.

pravyprostor.net

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*