Jdeme do války!
Sdílet článek:

MICHAL GULYÁŠ

Vážení posluchači Rádia Universum, dnešní signál je natolik signální, že není možné jeho náplň pojmout jinak, než smrtelně vážně.

Chystáme se totiž na válku! Na válku s Rusem, jak slyšíme z úst našich vedoucích státních představitelů a jak také vzkázal celému českému národu hrdina nekompromisních prohlášení, náčelník generálního štábu, jsme odhodláni Rusa porazit.

Máme dobře vyzbrojenou armádu. Osmnáct až dvacet tanků je připraveno postavit se nepříteli a otočit českou odvahou kolo novodobých válečných dějin. Myslí si snad ruský mužik, že nás, potomky Jana Žižky z Trocnova, zastraší svou roční produkcí tanků v počtu 1300 kusů? Jedná se jen o slovanské tanky, a každému západnímu stratégovi je tedy ihned jasno! Po bedlivém prozkoumání se tato hrozba rozplývá jako včerejší kouř ze spálených knih dezolátních autorů. Zbystřete sluch a pozorně počítejte:

Polovina těchto směšných strojů z počtu 1300 jsou zmetky, a počet se tím pádem snižuje na 650 kusů. Polovinu z těchto 650 kusů rozkradou ruští mužici na náhradní díly pro své ledničky, pračky a cirkulárky. Zbývá tedy 325 strojů. Když je však osadíte posádkami ruských mužiků, jejichž ruskou mentalitu řídí zaujetí pro vodku, nevyjedou. Tedy vyjede jich jen polovina, tj. 162 a půl stroje. Hle, ohromující číselná převaha z počátku našeho komentáře stává se méně hrozivou. K tomu musíme započítat, že spotřeba paliva ruských tanků je několikanásobně vyšší než spotřeba našich západních, anglosaských tanků, nemluvě o tajných tancích elektrických, které podčlověk v uniformě nepřítele nemůže zaslechnout, jak jsou tiché. Jestliže tedy mají ruské tanky dosáhnout hranic Západu, musí ušetřit naftu z druhé poloviny tanků, aby ta první mohla zaútočit. Náhle, jako mávnutím kouzelného proutku, už se Rus nepochlubí původním číslem, ale do útoku se vrhá s 80 a čtvrtí tanku. Opět polovině z nich rozkradou posádky naftu, aby s ní mohly napojit své žíznivé lady, moskviče a žigulíky. To znamená, že hrozba se nám snížila na 40 tanků, naftu do té čtvrtiny jednoho tanku posádky zlodějů vylijí při neodborném přečerpávání.

Odčítejme dále. Dobrou polovinu z těchto zbylých obrněných vozidel obsluhují negramotné posádky, jejichž schopnost naučit se hieroglyfickou azbuku nebyla nikdy dovršena. Díky tomu se další polovina z tohoto počtu ztratí v rozsáhlých polích a pustých lesích, a také na případném území západní Evropy si Ivan nepřečte směrovku psanou ušlechtilou latinkou, lapen do vlastní pasti znakového chaosu primitivní abecedy! Není třeba příliš dumat nad tím, jak krásně se v této situaci rýsuje západoevropská nadřazenost. Každému lepšímu člověku je jasné, že nyní čelíme směšné hrozbě dvaceti tanků. Ovšem polovina z nich se zastaví a posádky v nich zemřou hlady, protože jak víme, z jediných pravdivých zdrojů, Rusům už před půl rokem došlo jídlo. Je tedy hrozbou 10 tanků? Ani to ne! Polovina z nich totiž nevystřelí, protože jak opět víme z pravdivých médií, Rusům došlo už před rokem střelivo. Stojíme tedy proti směšným pěti, obstarožním, neekologickým tankům, řízeným negramotnými a hladovými posádkami se sklony k dezerci.

Nyní má i malý český člověk, díky naší vládě a milovanému prezidentovi pocit, že je více příslušníkem lepšího národa. Důvěřujte svému státnímu prezidentu a své vládě, dbejte jejích rozkazů! Nevšímejte si nikoho, kdo se snaží vás od této cesty odvrátit! Nasazením všech sil ke konečnému vítězství západní koalice přispějete ke šťastné budoucnosti svého národa! Ještě stále si nepřítel myslí, že nás ohrozí svými pěti tanky? Kdepak, přepočítal ses, zlovolný Putine! My, tady v Čechách, umíme bojovat! Miliony gaučů jsou prosezeny našimi bojovníky! Stačí se podívat na pravdivé výroky našich hrdinů na internetu! Voláme mládež do zbraně! Co by nás čekalo, kdybychom poslouchali tzv. alternativní média, ty služebníky nepřátelské propagandy, která občany a politickou elitu nabádají k míru? Našim údělem je válka – ať to stojí, co to stojí! A na to si bouchněme šampaňským … Protože až to bouchne skutečně, nebudu se s vámi moci rozloučit jinak, než nijak, a spálená země si bude léčit rány na hnijících tělech svých provinivších se dětí …

Hořce, avšak s nadějí v rozum a pud sebezáchovy, se s vámi loučí Michal Gulyáš!

MICHAL GULYÁŠ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (68 votes, average: 2,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

  1. S(q)věle napsáno 🙂 Někde jsem četl, myslím, že ve svých poznámkách, že Rusové nemají ani těch 5 tanků. Šéf pobočky CIA u nás jenerál Patlaj z Koudeljovic říkal, že nějací 2 ruští agenti hledaji v oblasti Vrbětic nějaký tankobazar, kde by si mohli zapůjčit pár set eco tanků vhodných pro LGBTQ+PSMLPSVZ+NSDAP osádky. Podmínkou bylo, aby vozidla byla nebouraná a po prvním majiteli. Nejlépe po českém důchodci, který bez valorizace důchodu nemůže nadále provozovat tuto kratochvíli. Na přímou otázku, jestli se budou pouštět do nějakých větších akcí, odpověděli po Fialovsku, že ne… :-)))

  2. To se vám povedlo. Věřím, že vám nebude vadit když to budu šířit dál. Pochopitelně s odkazem.

  3. Doufám, že všichni kolemjdoucí kreténi mají sbalenou plnou polní a jen jimi nezaviněnou shodou náhod už dávno neprojevují hrdinské odhodlání bránit své “civilizační hodnoty” na východní frontě…

    • Nemají. Jsou to gaučoví hrdinové, kteří by prvním výstřelu prchali z republiky, až by se jim za patami prášilo. A v nějaké bezpečné zemi by místní poučovali, jakým jsou pro ně přínosem a že bez nich vlastně nemohou žít 🙂

  4. id.Jaká válka? Pan dobyvatel přece tvrdí světu že cvičí na svém území.Necvičí ale napadl území suverénního státu bandou žoldáků(z ekonomické nouze jdou zabíjet aby s měli z lupu dobře),zločinců a vrahů(když zabijou koho jim ukážou,odpustí jim jejich vraždy)?Tak to musí Evropa začít zbrojit aspoň tak dobře jak pan dobyvatel.Má skluz.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*