Je čas se probudit!
Sdílet článek:

Není nic horšího, než když jste přesvědčeni o své důležitosti, ale realita je naprosto opačná. Naše aktuální předsednictví EU neznamená vůbec NIC! Nenechme si od vlády lhát, že je to to naprosto nejdůležitější, co se nyní ve světě děje, protože to samozřejmě není pravda. Dočasné předsednictví znamená pro malé země pouze jakousi “náplast” důležitosti. Ano, té “důležitosti”, které se jim v EU dlouhodobě nedostává! V reálu, to však neznamená absolutně NIC. Německo a Francie rozhodují o více než 90% dění v EU a předsednictví k tomu nepotřebují. Co si tyto 2 země nepřejí, to se v EU nikdy nezrealizuje. Takže fungování EU paradoxně posiluje ty silné, kteří se stávají ještě silnější, ale na druhou stranu ještě více oslabuje samostatnost a schopnost těch menších států mezi, které patříme také my. Proto je jakákoliv snaha o cílené spojenectví menších států, jako je například myšlenka V4 ideologicky napadána a likvidována posluhovači bruselského režimu. Protože jádro věci je, že v EU nás drží ne naše síla, kterou nám EU dodává, ale naopak naše slabost, závislost na dotacích a strach z vlastní malosti! Což jsou přesně opačné důvody, než dle jakých vznikla skutečná myšlenka Evropského Společenství, kde státy měly společným volným obchodem a ekonomikou sílit a nikoliv oslabovat!


1. Co znamená předsednictví pro naši vládu a premiéra Fialu? Je to možnost jak se krátkodobě zviditelnit, je to pro ně šance jak ještě více exhibovat a předvádět se. Jak ještě více ukázat, že jsou loajální a pro Evropu a pro Brusel udělají vše! Ještě více než kdy jindy nám budou do hlavy vtloukat “nemocnou a falešnou ideologii EU” a tvrdit nám, že to je to hlavní, že to je to jediné na čem záleží. Že “pravda” je mnohem důležitější než to – mít se dobře, být schopen uživit rodinu, být schopen uhradit složenky. Že se pro “pravdu” musíme uskromnit a utáhnout si opasky a strpět to vše, co se kolem nás teď děje, že si “pravda” vyžaduje oběti. Opak je však pravdou! Protože jsou to právě “lži a falešná ideloogie”, kterými nás k tomu chtějí donutit. Neexistuje racionální důvod proč bychom měli primárně dodávat naši levnou energii na německou burzu, navíc v této těžké době. Neexistuje důvod proč by nemohli zastropovat ceny pohodných hmot. Neexistuje důvod proč by nemohli snížit DPH u potravin na 5% a aktuálně pomoci obyvatelům ČR. Místo toho budou pořádat okázalá setkání pod hlavičkou EU, budou pořádat okázalá setkání na pomoc a obnovu Ukrajiny. PS: věřím, že jste zaregistrovali, že při “porcování ukrajinského medvěda” jsme dostali (společně s Finskem a Švédskem na starost oblast, která je již ovládána Ruskem a ani teoreticky snad neexistuje šance, že by se jí Rusko bez boje vzdalo!

2. Co znamená předsednictví pro občany ČR? Absolutně NIC. Žádný z aktuálních problémů které nás tíží se nevyřeší a naopak jako ty “méně důležité” se jejich řešení posune až za naše předsednictví. Protože problémy občanů ČR pro pro naši vládu naprosto druhořadé. Klíčové je naše “symbolické” předsednictví a obnova Ukrajiny a šíření EU ideologie, všem možnými kanály směrem k občanům.

Občané ČR tako mohou i nadále jen bezmocně přihlížet vlastní cílené devastaci, kterou na nich realizuje jimi zvolená “demokratická” vláda, která se v “zájmu ideologie vyššího evropského dobra” neštítí naprosto ničeho!

Závěrem – o naprostém nezájmu o naše předsednictví, o naprostém nezájmu o ČR, o naprostém nezájmu o premiéra Fialu svědčí jeho úvodní řeč v EP v rámci našeho předsednictví, když ze 705 Europoslanců ji v sále sledovalo možná 30, možná 50 osob.

Naprosto nedůstojné! Naprosto zbytečné! Fialova důležitost zůstala pouze v jeho hlavě, v evropském měřítku jen naprosto zbytečnou figurkou! Proto nepodléhejme iluzi o vlastní důležitosti, stejně jako náš premiér a naše vláda! Jsou to pouze zvolení úředníci, kteří mohou být v dalších volbách vymění. Nad Evropskou Unií začíná viset velký otazník…(níže viz. foto prázdného sálu při projevu premiéra Fialy v rámci zahájení našeho předsednictví EU).

Pokud tedy zní otázka: Měli bychom se bez našeho členství v EU hůře než nyní? Má odpověď je – nemyslím si to!

 

Martin Határ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Trackback / Pingback

  1. Je čas se probudit! » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*