Jestliže jsme ve válce s Ruskem, za co to teď budeme bojovat?
Sdílet článek:
Nikoli za svobodu myšlení, slova, shromažďování, nikoli za svobodné rozhodování lékařů jak dle jejich nejlepšího úsudku léčit pacienty, nikoli za spravedlivé soudní procesy, nikoli za habeas corpus (zásada, že zatýkaná osoba má právo na rychlé předvedení před soudce), ne za rodičovská práva, ne za ochranu soukromí a ne za ochranu proti svolnému prohledávání a zatýkání. Všechny tyto ochrany byly už totiž v Americe a všude na Západě vymýceny. Takže Američané by byli mnohem svobodnější, kdyby byly USA Ruskem poraženy.

Zato ale budeme bojovat za vojenskobezpečnostní moc a zisky USA.

Budeme bojovat za ideologii neokonzervativců o nutnosti světového panství USA.

Budeme bojovat za narativy, které jsou lžemi.

Budeme bojovat proti pravdě.

Budeme bojovat za vítězství ďábla.

V USA jsme došli až tak daleko, že organizované vlastenectví může získat státní podporu jen když brání takové lži, jakou byla např. ta o zbraních masového ničení Saddáma Husajna.

Překlad: Lubomír Man, When We Are at War with Russia, What Will We Be Fighting For?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Nezlobte se na mne, není to úplně zbytečné vypisování důvodů?
    Vždyť v česku neexistuje jeden jediný důvod zač bojovat “pokud nepočítám žoldáky, ti mají vždy jeden jediný a každý ví jaký”, čechům vůbec nic nepatří, nic nemají krom vlastizrádné vlády, která má za úkol totálně zlikvidovat Český národ jako takoví.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*