NĚKOLIK VĚT 2022: Naše země opět nevzkvétá …
Sdílet článek:

Letošní Den vítězství si připomínáme ve složité době. Máme za sebou dva roky znásilňování pravdy kolem covidu, kdy se světová politicko-podnikatelská uskupení pokusila vyvoláváním panického strachu ovládat lidskou vůli a tím lidskou populaci,
a nedaleko vypukl mezi dvěma zeměmi válečný konflikt. Naše země opět nevzkvétá… Selhala a selhává katastroficky v obojím.

V případě covidu neuměli naši politikové udržet v našich hranicích zdravý rozum, protiústavně omezovali naše práva a ničili českou ekonomiku neuváženými objednávkami neprověřených vakcín za smluvních podmínek, které nelze považovat za normální. Pod diktátem oněch skupin, které na tom jen vydělají, vsadili na jednu kartu, od počátku rezignovali na prevenci a včasnou léčbu, a dopady nového viru tak byly zbytečně tvrdé. Snaha o diktaturu nouzových stavů a pandemických pohotovostí bylo jasným zneužitím práva.

Do války mezi Ruskem a Ukrajinou naši politikové Českou republiku bezdůvodně a neuváženě vtahují. Podílí se na protahování konfliktu dodávkami zbraní, podporují nekriticky Ukrajinu, která rozhodně není demokratickou zemí, a otevřeli naše hranice a rozpočty každému s ukrajinským pasem, aniž se na to zeptali nás, občanů. Tak k nám dnes proudí tisíce lidí bez ohledu na to, zda jsou skutečně konfliktem ohroženi, a na to, že stejné zázemí by jim mohla pomoci vlastní země v místech, kde se neválčí.

Naši politikové rozdávají bez pravidel a bez rozmyslu naše peníze, a na naše území vpouští vysoce problémové skupiny lidí, které přicházejí většinou jen s nataženou rukou – pro peníze, pro zdravotní služby, pro bydlení. Současně se může stát, že ti, kteří skutečně pomoc potřebují, se jí nedočkají. Naši politikové navíc vybočují z opatrnosti ostatních zemí – riskují a rozdávají nejvíc, a ještě se tím chlubí. Jejich ego má přednost před bezpečností nás všech, a v zájmu sebe sama, nebo těch, kdo je o to žádají, klidně nechají naši zemi zchudnout. Vše dopadne na obce a města.

Pátého května se letos český premiér neklaněl u památníku v Česku, ale v Německu – snaha zapomenout na existenci národních států uvnitř Evropské unie je očividná. Česká vlajka byla dokonce skandálně označena za projev kolaborace. Na které straně stojí současný premiér, to je očividné. Česká strana to není, za tu nekope. Potřebujeme premiéra, který by za nás dýchal. Hledejme ho.

Odmítněme pokrytectví a klanění se jiným státům. Buďme hrdí na naši zemi, přejme si, aby Česká republika byla sebevědomým členem EU s vlastní vůlí a vlastními zákony, a pokud jí to nebude umožněno, aby z takové EU odešla. Odmítněme, aby nás naši politikové vtahovali do války, se kterou nemáme nic společného. Přejme si, aby se zasadili o mír. České děti, české ženy a čeští muži nesmí být až druzí v řadě v úvahách, kudy v dnešní době dál. Stejně odmítněme, aby nám vládli očividně hloupí, nevzdělaní lidé, nebo lidé, kteří budou sloužit jiným, ne naší zemi. Přejme si v čele naší země moudré vlastenky a vlastence, na které by mohl být pyšný Masaryk i Havel. Dnes je tam nevidíme. Vidíme intelektuální slouhy jiných nebo hlupáky, kteří nás vedou do propasti dějin.

„Češi a Češky, buďme občansky sebevědomí, a probuďme v sobě národní hrdost… Naše vláda slouží jiným – zastavme to!“

 

Jana Zwyrtek Hamplová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

14 Comments

 1. To,co právě 5.května předvedla ta fialová hyena a tajwanská surikata potkaní
  bylo oporným pozvracením a pokálením památky všech obětí nejen pražského povstání ale všech padlých a zavražděných v boji totalitou.

 2. Fialovej zm..rd se byl klanět rasistům a omlouvat se jim že prohráli válku a ze nestačili povraždit více lidi. Omluvil se jim za Lidice a Ležaky. A ze nestihli spálit více žen a děti v koncentračních táborech Heil Fiala

 3. Co udělá zločinecká skupina pachatelů apartheidu a zneužití pravomocí veřejných činitelů a úředních osob, když ví, že jejich zločiny jsou nepromlčitelné a že jim právem za ně hrozí tresty odnětí svobody od 20 let až doživotí a zabavení veškerého nejenom nakradeného majetku? Zavedou právní stát? Nechají vyšeřovat zvlášť závažné zločiny spáchané ouřady policajty státními zástupci soudci politiky? Nebo budou až do konce života držet fašistickou diktaturu a pečlivě vybírat ty největší zločinecké zmetky a jejich dětičky do řad justice a spolčovat se i s podobně smýšlejícími zločinci v zahraničí a umetat si případnou cestičku pro své uprchnutí s válkou zmítané země? (Pamatujete si tu “křesťanskou” pečlivě vybranou rodinu připrchlíků co se rozčilovala ža jakožto státní zaměstnanci si v té údajně zaostálé zemi vydělala jen 200 klacků měsíčně a nebude přece bydlet v přemalovaném chlévě … tedy když utíkají válkami a občanskými nepokoji obyčejní lidé končí zpravidla někde ve stanových táborech a pes po nich neštěkne ale když utíká elitní skupinka státních parazitů dané země co rozkrádala celé roky vlastní zem tak najednou se musí dávat horem dolem na pomoc v luxusním provedení i na úkor vlastního daně platícího obyvatelstva ……. nemám pochyb o tom, že kdyby u nás lidi zvedli zadek a šli udělat právem defenstraci tak zmetci typu fialka uprchnuvší do té bezpečné země by dostávali horem dolem pomoc a bylo by plno titulků jak prej kvůli vojenskému převratu prchal a nikoliv kvůli tomu že je to prolhanej zlodějskej zločinec kdy se poškození konečně rozhodli zjednat zákonnost a vykonat spravedlivý trest pro takové zločince …zajímavé že obyčejné lidi které zločinecký režim pronásleduje v zahraničí ještě sprostě tamní stejní zmetci a devianti chytnou zatknou a pošlou do toho zločineckého režimu namísto vyšetření jak to celé bylo před tím útěkem do zahraničí …..)

 4. Fiala vyslal jasný signál…jet do Němec 5. května, to není náhoda. Tak blbej snad není.
  A teď na primě, nějakej…dosaďte si sami, má ukrošskou vlajku – 8. května!!! Jako, banderovci mu nic neříkají…? Tohle by ještě před pár lety bylo nemyslitelné….

  • Podporujeme napadený stát v boji proti skřetům, co se Vám na to nezdá… ?
   Kdyby Rusové napadli Česko, tak také naší spojenci, budou mít všude české vlajky, ve školách, v televizi , na náměstích atd.
   Rusové zahájili zvěrstva , se kterými my máme velké zkušenosti viz. třeba Lidice.
   Masakr v Lidicích také odsoudil celý svět.
   Rusáci vraždí a mučí civilisty, znásilňují děti a ženy , bombardují civilní cíle.
   To se Vám jako líbí a měli bychom s tím souhlasit nebo co…
   Vzpamatujte se… nebo chcete tento ruský teror zažívat i u nás… ?

   • Kdyby byly v .. ryby nemusely by bejt rybniky … asi litujete toho ze tu ada nezustal a jeho fanaticti prisluhovaci byly vyhnani cizim vojskem protoze nasi zaprodanci odevzdali zemi bez boje …
    Dodavat zbrane do probihajiciho valecneho konfliktu aby trval co nejdele je zlocin dle trestniho zakoniku …. stejne jako apartheid a genocida a ustanoveni o nemoznosti vykonavat jiste pozice ve statni sprave pokud osoba zjevne spachala trestny cin (na osoby, ktere kaslou v ramci zneuzivani pravomoci na presumpci neviny u obcanu nekamaradicku je pravem nutno nahlizet stejne tak jak smysleji oni samotni o obcanech, tedy dokud pred verejnym soudem neprokazi tito zmetci ze strani spravy bez nejmensich pochybnosti svoji nevinu jsou povazovani pravem, dle ustanoveni o rovnosti pred zakonem, tedy kdy oni si vykladaji ustanoveni o presumci neviny opacne nez jak je napsana v ustave, tak dle rovnosti pred zakonem, kterou nikdo z nich nikdy nezpochybnil a naopak se biji v prsa jak toto ustanoveni je pro ne svate, je na ne nutne pohlizet dle jejich vykladu tohoto ustanoveni stejne, za pachatele ….) ….

    • Větší nesmysl jsem už dlouho nečetl…
     Rusáci přišli na Ukrajinu rabovat, krást, znásilňovat a mučit.
     Nebýt zbraní které Ukrajina dostala, tak už by Rusáci dávno vyhráli a chystali by se napadnout další stát…
     Ukrajina potřebuje co nejvíce zbraní ,aby mohla vyhnat ruské skřety a pokusit se znovu získat Donbas.
     Zbrojní průmysl opět pojede na plné pecky, není jiná možnost, pokud chceme ubránit naší civilizaci, Rusové musí na Ukrajině krvácet.
     Já jsem byl ten největší sluníčkář ,humanista a pacifista, ale nyní říkám všechny zbraně do rukou ukrajinského lidu a ať Bůh žehná Ukrajincům a jejím zbraním v boji proti skřetům.

     Rusáci už dokonce na Ukrajině vykrádají i hroby.

     Ruští vojáci vykrádají skytské zlato a ničí skytské hroby staré více než 2 200 let. Ukrajinská kulturní inspekce podle listu The Sunday Times zjistila, že ruské jednotky poškodily pohřební mohyly z prvního tisíciletí před naším letopočtem.

     Skutečná mrzká lůza holt Rusáci no…

     Putin je Hitler dneška a modleme se za to, aby dopadl stejně jako sám Hitler.

     • ” … pokud chceme ubránit naší civilizaci, Rusové musí na Ukrajině krvácet.”
      Do naší civilizace patří i Rusové – planeta Zem je jenom jedna. A jedním z důvodů této války je to, aby aby Rusové nebyli na Ukrajině vyhlazeni.
      Ukrajina by udělala nejlépe, kdyby začala plnit Minské dohody, na které jaksi všichni zapomněli. Rozhodně Ukrajina není demokratická země (jak psáno v článku). Likvidace opozičních politiků a svrhávání legálně zvolených prezidentů je tam národním sportem.

     • Rusko nepatří do naší civilizace, naší civilizací se rozumí demokratické země, které dodržují lidská práva a svobody, právní stát a humanismus respektive humánní řešení jakýchkoliv problémů.

      Rusko patří k zemím jako je Irán,Čína,islámské diktatury, asijské či africké diktatury + třeba Venezuela a Kuba…
      Tedy k barbarům , kteří neví co je to humanismus a lidská práva o demokracii se v těchto zemích ani nemá cenu bavit…

      Takže tady jde o střet civilizace s barbary.
      A nikdo si nepřeje aby barbaři ( Rusové) zvítězili.

      Na světě je cca 200 států a asi jen 25 % nich je demokratických.
      Zbylých 75 % světa , tak tam vládnou buď autoritativní režimy nebo přímo totalitní a často se jedná o velmi brutální totality a Rusko patří mezi vůbec ty nejhorší a nejbrutálnější totality.
      Rusové zcela běžné mučí disidenty a veškerou opozici nebo je unášejí, vězní nebo jednoduše vraždí. To jsou prostě metody barbarů.
      V Rusku nemá lidský život žádnou, ale vůbec žádnou hodnotu.
      Rusové až na výjimky uznávají jen tyrana a tyranii, tyran a válečný zločinec Putin je ztělesněním ruské zvrácené mentality.

      Zatím to je tak, že 25 % demokratických zemí, diktuje těm zbylým 75 % totalitních zemí.
      A přejme si, aby to tak i zůstalo, jinak se staneme zrůdami a barbary úplně všichni.

   • Ti kdo chce zažít ruský teror se honosně nazývájí zástupci a představitelé
    národů této země.Vzdor narůstajícímu odporu přemýšlející části obyvatel této země.
    Tak zvasná podpora Ukrajině je jen GENOCIDA slovanské rasy srovnatelná z genocidou té chudší části rasy židovské.Dokonce ani rasa. stvůr likvidující
    bezbrané a překážejíví zůstala stejná.
    Anglosaští nadlidé se znovu rozhodli.Tentokrát se jim podařily uchránit zatím vzácnou nordickou krev.Genocida Slovanů v současnosti probíhá samoobsluhou.

    Stejně na ukrajinském bojišti ,tak i v čelednících slouhů,drábů a katů slovanských států,drze zvaných jejich vlády a zástupci.
    Za podpory houfku příživníků a mediálně mentátlních ubožáků všech sociálních skupin a presstitutslých chameleonů.
    Zažil jsem ruskou okupaci a od roku 1969 byla veškérá svinsva páchaná na občanech ČSSR byla plně v čs režií a prováděna ,malý velký
    Jedině v ČR,možná ještě v Polsku hyzdí modrožluté fangle své okolí
    rozšířit svůj Lebensraum

 5. Když někdo vystupuje jako vy malý-velký,lze jej považovat za civilizovaného a snad dokonce i za člověka?

  Ukrajinský konfikt má zachránit primitivní barbary něštítící se pro vlatní záchranu využít věch druhů zločinů,

  Na rozdíl od agresorů minulosti jsou uboze ti současní zbabělci k tomu dosáhnout svého cíle,začít bojovat sami vlastním přičiněním.Píšete,že vRusku nemá život cenu,.A jako myslíte že má cenu bytí jakéhosi Pollacha?
  Možná jednoho znusenéh oplivance po přečtení jeho zvratků,

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*