Jídlo jako zbraň
Sdílet článek:
STEPHEN KARGANOVIC
.
Již v 70. letech 20. století označil prozíravý génius Henry Kissinger potraviny (vedle energie) za hlavní mechanismus, který lze použít k ovládnutí nepoddajného lidstva:Kdo ovládá zásobování potravinami, ovládá lidi; kdo ovládá energii, může ovládat celé kontinenty; kdo ovládá peníze, může ovládat svět.“ Zdá se, že kontrola nad penězi se kabale doktora Henryho vymyká z rukou a zdá se, že se vypařuje i jejich nadvláda nad globálními dodávkami energie, ale svého trumfu se nevzdávají. Tím je schopnost ovládat a především katastrofálně snižovat světové potravinové zdroje.

Na Světové potravinové konferenci v Římě v roce 1974 Henry věrný svému slovu představil plán, jak pomocí potravin snížit počet obyvatel na světě a vydíráním přimět vlády, aby plnily vůli jeho pánů. Vše bylo samozřejmě obezřetně formulováno a formulováno ezopským jazykem, který je kromě znalců plně srozumitelný jen menšímu počtu pozorných pozorovatelů, ale zůstává do značné míry neprůhledný pro poddané, o jejichž masovém vyhlazení se uvažuje.Od té doby se Henryho přátelé a mentoři se svou typickou vytrvalostí usilovně snažili o jeho uskutečnění. Připravuje se uměle vyvolaná globální potravinová krize. Stovky milionů, a nejlépe miliardy bezradných pozemšťanů budou donuceny opustit tento svět, aby splnily plány (“zelené“, v tomto konkrétním případě) zlých psychopatů, kteří řídí jeho velkou část. A to se neděje díky působení neúprosných přírodních sil (jak tvrdí falešná environmentální vyprávění), ale díky lidskému záměru.Vyplývá to ze zlověstné celoevropské legislativy, kterou před několika dny navrhla Evropská komise. O podrobnostech informovala bruselská organizace Arche Noe, která je pro změnu skutečnou nevládní organizací, nikoli Sorosem financovaným podvodem. Důrazně hájí veřejný zájem v tom nejautentičtějším a v tomto případě jednoznačně existenčním smyslu. Ospalý svět by tomu měl věnovat pozornost, ale bohužel tomu tak není. Smrtící žihadlo navrhovaného legislativního balíčku EU je klamavě označováno jako starost o „udržitelné využívání přírodních zdrojů“. Tato dvojsmyslná fráze však není ničím jiným než krycím slovem. Označuje zlověstnou novou politiku „nařízení EU o osivech“ a s ní spojenou legislativní iniciativu na deregulaci „nového genetického inženýrství“.

„Jsme zděšeni tímto útokem na naše osivo a rozmanitost plodin v Evropě,“ komentuje to Magdalena Prieler, politická referentka Arche Noe. A vysvětluje: „Těmito návrhy riskujeme, že globální korporace získají úplnou kontrolu nad našimi potravinami. Ministři zemědělství a Evropský parlament musí jednat, aby ochránili zemědělce, spotřebitele a biologickou rozmanitost.“

Jistě, jednají, ale v diametrálně odlišném směru. Je jen malá šance, že by navržená legislativa o osivech nebyla Evropským parlamentem přijata, protože za ní stojí ekonomicky silné a ideologicky soudržné zájmy. Jedním z jeho hlavních zamýšlených účinků je překlasifikovat jakýkoli přenos přírodních osiv mimo velmi úzkou soukromou sféru na „marketing“. Tato reklasifikace není pouze rétorická. Automaticky otevírá dveře neomezené byrokratické regulaci, kterou je Evropská unie nechvalně proslulá – přípustné zakřivení okurek, které se mohou prodávat v supermarketech, je jen jedním z nejkřiklavějších příkladů. Ale zatímco tvar okurek je směšné téma, kterým by se zabývali jen velmi nemocní kontroloři, regulace nekonečně reprodukovatelných přírodních semen a jejich povinné nahrazování jednorázovými GMO odrůdami je smrtelně vážná věc. Jejím konečným důsledkem by byla absolutní a nezvratná závislost výrobců potravin na půl tuctu nadnárodních korporací, které na globální úrovni tento byznys ovládají. Nezapomínejme, že jejich vedoucí pracovníci se společně s dalšími globalistickými potentáty stýkají na WEF a dalších podobných setkáních a institucích. Tam se bez veřejné kontroly a odpovědnosti připravují rozmanité plány, včetně toho, zda, kolik a co budou miliony lidí na celém světě smět jíst.

Pokud se vám zdá, že slovo „zda“ je příliš hrubé, pochybnosti by měly rozptýlit nedávné zkušenosti Etiopie v tomto ohledu.

Stačí dva příklady, které ukazují rozsah a úplnost této kontroly a maniakální odhodlání svévolně měnit životní návyky milionů lidí, které ji inspiruje. V Nizozemsku se již ve školních jídelnách v tichosti zavádí pro žáky jídlo z moučných červů a hmyzu, a to pod falešnou záminkou záchrany planety před globálním oteplováním. Pilotní program v Nizozemsku rozptyluje bezelstné ujišťování (těch, kteří by to měli vědět lépe), že kdysi komicky znějící zmínky o povinné konzumaci hmyzu nebyly ničím jiným než neškodným teatrálním excesem, ale nikoli pevným politickým cílem. Neochvějnou odhodlanost globalistů bez humoru v tomto ohledu nyní potvrzují i plány, které představili pro Německo. V zemi, která je největším spotřebitelem této bílkoviny v Evropě, má být zrušeno maso tím, že povolený denní osobní příjem bude omezen na pouhých deset gramů. Německo je samozřejmě také nejposlušnější zemí Evropy, takže bude velmi příznačné sledovat, jak úspěšně se tento drastický pilotní program podaří realizovat.

Jakkoli je však stále častější nahrazování masa „potravinami“ z detritu nechutné, jádrem agendy je získat absolutní kontrolu nad plodinami, které jsou nezbytné pro lidskou i zvířecí spotřebu, a geneticky je upravit.

Podle návrhu zákona Evropské komise se proto mají spustit dva paralelní procesy. Na jedné straně, jak již bylo uvedeno, budou moci zemědělci vyměňovat svá vlastní osiva pouze v malém množství a za přísně regulovaných podmínek. Prodej přírodních osiv napříště nebude možný. Veřejné genové banky, soukromé sbírky a semenářské iniciativy již nebudou smět poskytovat svá semena zemědělcům. Zároveň však budou podporovány a zcela deregulovány geneticky modifikované odrůdy plodin, čímž budou zemědělci vydáni na milost a nemilost mocným agrochemickým koncernům, jako jsou Bayer, BASF, Corteva a Syngenta, které již dnes ovládají více než polovinu světového trhu s osivy. Podle mluvčí Arche Noah Magdaleny Prielerové: „Nové genetické inženýrství je pro korporace především nástrojem k vytlačení konkurence z trhu a k dalšímu rozšíření jejich kontroly nad naším potravinovým systémem.“

Správně, ale jejich hlavními konkurenty, jak mohla dodat, jsou drobní zemědělci, jejichž ekonomické přežití je základním předpokladem potravinové nezávislosti každého člověka a přístupu ke zdravým, chemicky a biologicky nekontaminovaným potravinám.

Netřeba dodávat, že na rozdíl od svých „menších bratrů“ nebude Bill Gates, velký zastánce syntetického hovězího masa, spolu s Klausem Schwabem a Yuvalem Haririm, jeho „prorokem“, který je schopen hackovat zvířata (Haririho pohrdavý epiteton pro nás ostatní, který se oprávněně vztahuje i na něj), jíst k večeři hmyz. Zatímco se masově vybíjejí neotesané, prdící irské krávy a zavírají se hojně produktivní holandské farmy, aby nás ostatní potenciálně nechaly vyhladovět na základě podvodných zdůvodnění vymyšlených šarlatány, jako je Greta Thunbergová, jim bude stačit lusknout prsty, aby jim bylo naservírováno hovězí Kobe nebo jakákoli znamenitá pochoutka (samozřejmě jiná než mouční červi), na kterou budou mít jejich jemné chuťové buňky chuť.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

 2. Dnes jsem tak šťastný, na internetu jsem potkal dobrou ženu, která mi nabídla půjčku 650 000 Kč, rozhodl jsem se zde podělit o své svědectví, aby ji mohli kontaktovat všichni ostatní, kteří hledají naléhavou půjčku … slibuji, že toho nebudete litovat
  Burianovalucie23@seznam.cz
  Kontaktujte ji na whatsapp…..+420704207735

 3. Nebankovní půjčka 24 hodin Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na rozjezd vlastního podnikání, na své osobní potřeby, o tom nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 50 000 do 30 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na množství. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splatnosti. Napište nám své osobní půjčky. E-mailem: sarkavizinova48@gmail.com

 4. No a já zas poradím lidem,ať na slovo finančni půjčka pro svuj štastný budoucí zivot zapomenou.Utratit pouze to,na co si vydělají.A toho se držet,ikdyby se měli papat třeba topinky non stop a bydlet deset lidi na hromadě.

  • Kolemjdoucí, příspěvkům nahoře (Alena Jana, Čermáková Martina, Šárka Vizinová) se říká “spam” – nevyžádané příspěvky. Zpravidla je generují roboti.
   Správce stránky nekoná a spam neodstraňuje.

 5. 50 000 kc do 100 000 000 kc pujcky, Nebankovni pujcky
  Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*