K výrokům prezidenta Pavla o zapojení českých vojáků do války
Sdílet článek:

TRIKOLORA

Když předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová varovala před volbou Petra Pavla prezidentem republiky, a to pro jeho militaristické a válečnické výroky, poslanec Petr Letocha (STAN) na ni podal trestní oznámení. Majerová následně čelila šetření kriminální policie. To vše v roce 2023 a v zemi, kde je ústavně zaručena svoboda projevu. Až k takovému totalitnímu dnu se naše země propadla za vlády Petra Fialy a jeho pětikoalice. Zda a jak policie své šetření uzavřela, dodnes nevíme.

Po roce Petra Pavla v úřadu prezidenta republiky už ale víme, že Majerová se nemýlila. Naposledy se Pavlova ochota zavléci naši zemi do války projevila během návštěvy francouzského prezidenta Macrona. Jeho výrok: „Jsem pro to, abychom hledali nové způsoby včetně pokračující diskuse o možné přítomnosti na Ukrajině,” nelze interpretovat jinak, než jako sondáž, respektive přípravu k vyslání našich vojáků na území Ukrajiny.

Trikolora varuje před nezodpovědnou militaristickou politikou Petra Pavla a dalších našich i unijních politiků, jež může Evropu i svět zavléci do třetí světové války. Tyto politiky je potřeba odstavit od moci dříve, než kvůli jejich neschopnosti a neochotě řešit mezinárodní spory diplomatickou cestou zemřou další tisíce lidí.

První příležitost se nabízí v červnových volbách do Evropského parlamentu. Přijďte podpořit koalici SPD a Trikolora! Přijďte podpořit mírové řešení!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*