Konečně se i na půdě naší Sněmovny hovořilo o covidových zločinech
Sdílet článek:

SLOVANKA

Poté, co debaty o covidových zločinech na půdě Parlamentu prošly většinou zemí Evropy, včetně několika europarlamentních debat, přičemž  v USA se pak tématu dosud velmi podrobně věnuje Kongres již asi rok, se konečně dostalo na toto téma i u nás.

Zločiny z doby „covidové“ musí být potrestány – a to na všech úrovních. Tedy od těch, kteří celý podvod řídili, až po ty, kdo poslušně aplikovali politiku, která byla ve všech loutkových zemích téměř jako přes kopírák.

Politici a rádoby odborníci ve všech zemích měli dokonce předem naučené tytéž fráze, což jen potvrzovalo neuvěřitelně propracovanou koordinaci s jednotným vedením.

V naší zemi vláda většinou velmi oddaně napodobovala vše, s čím přišlo Německo. Stačilo sledovat, co se děje tam a bylo téměř jisté, že brzy se totéž zavede i u nás.

Většina politiků a rádoby odborníků byla přesvědčena o tom, že zůstanou beztrestní, neboť tak byli ubezpečováni svými páníčky. Legálně mohli krást přes vyhlášené nouzové stavy – a to ať už na testech či prachových respirátorech. I to byla jistá forma korupce.

Vše samozřejmě vygradovalo po zavedení experimentálních genových injekcí, které byly lidem vnucovány pod pohrůžkami, neočkovaní byli dehonestováni a trestáni za to, že se odmítali stát pokusným králíkem.

Ústavy většiny zemí byly porušovány dosud bezprecedentním způsobem a dnes se většina covidových zločinců odmítá ke svému zločinnému jednání jakkoli hlásit.

Ti, kdo si dávali před kamerami placebo nebo „speciální šarži,“ nutili občany, aby podstoupili „ruskou ruletu.“ Dnes je již potvrzeno, že část šarží byla doslova smrtící – většina dávek způsobila těžké poškození zdraví či dokonce smrt.

To bylo již mnohokrát potvrzeno a dnes se například v Německu chystá soud, kde budou mezi žalobci právě postižení příjemci těchto šarží – a v případě zesnulých pak jejich příbuzní.

Soudy proti covidovým zločincům se již naplno rozjíždí, například v Holandsku proběhne první velký soudní proces již zítra, další soudy se chystají v Německu, USA, Indii či Kostarice, kde se po prvotním neúspěchu založeném na procedurálních chybách nevzdávají.

Dnes je již celkem jasné, že celý podvod byl plánován nejpozději od roku 2009, kdy si globalisté vše vyzkoušeli na falešné pandemii prasečí chřipky.

Rozdíl byl však ten, že tehdy nebyly koordinovány, korumpovány a předem detailně připraveny loutky ve vládách a takzvaní „odborníci,“ kteří celý podvod v rámci jednotlivých zemí řídili.

U nás jsme měli jedny z nejdelších lockdownů v Evropě, bezkonkurenčně nejdéle uzavřené zejména střední a vysoké školy, patřili jsme také k hrstce zemí, kde bylo na – naštěstí jen krátký – čas nařízeno povinné očkování pro vybrané skupiny obyvatel.

Vyloučení zcela zdravých lidí ze společnosti pomocí protiústavních covid pasů, falešně vydávaných za „potvrzení o bezinfekčnosti,“ bylo zločinem, který podporovaly nejen vlády, ale i Brusel.

Covidoví zločinci zcela vědomě porušovali ústavy svých zemí, vědecká debata byla zakázána – akceptovaly se pouze dezinformace šířené Faucim (pohádka o netopýrovi), Pfizerem (pohádka o údajně účinných a bezpečných vakcínách) či WHO.

V USA se dnes rozbíhají také žaloby na tzv. „nemocniční protokoly,“ díky nimž lidé umírali, namísto toho aby byli léčeni. Mnoho dalších zemí procesy teprve chystá, v některých případech se rozhodly pustit do vyšetřování svých předchůdců vlády, které převzaly moc po covidových zločincích.

To je třeba aktuálně případ Slovenska, kde by se mělo v tomto směru rozjet vyšetřování, ale například i Austrálie nebo Argentiny a dalších.

Velmi mne tedy potěšilo, že i u nás se konečně dostalo toto téma na parlamentní půdu, jen je škoda, že o tom mainstreamová média zarytě mlčí.

Ale to bylo očekávané, ani v dalších zemích se podobnými akcemi opozice korporátní média, která se sama aktivně na covidových zločinech podílela, nezabývají.

A například v Holandsku jsou mainstreamoví propagandisté dokonce součástí hromadné žaloby, jejíž první stání proběhne zítra.

Podle vyjádření některých účastníků parlamentní debaty by se i u nás mohly dostat covidové zločiny i před soud. Nedělám si příliš iluzi o naší justici, nicméně alespoň za pokus to samozřejmě stojí.

Cokoli je lepší než nedělat nic a podobná debata je velmi slibným začátkem.

Pokud by se nakonec podařilo v kterékoli zemi covidové zločince odsoudit, byl by to precedent i pro soudy v dalších zemích. O verdiktech by se dozvěděly i spící masy, kterým by konečně došlo, že se staly obětí velkého podvodu.

Většina lidí si to totiž stále ještě neuvědomuje a myslí si, že vlády „páchaly dobro.“

A úspěšný soudní proces by také vzal vítr z plachet těm, kdo plánují zavádět světovou diktaturu pod kuratelou WHO. Také oni by totiž mohli jednou narazit…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Ve své “sociální bublině” mám dva lidi, co zemřeli na covid, dva, co zemřeli na “očkování”, a dva, co si dokázali sehnat běžně nedostupné (svědci covidovi jistě vědí, proč) vyšetření, jehož výsledkem bylo konstatování, že by je “očkování” zabilo (vysoká aktivita T-lymfocytů, patrně po bezpříznakovém nebo lehkém prodělání covidu).
    Faktem je, že kdyby se lidem píchalo UHT mlíko do zadku (aktivace imunitního systému reakcí na cizorodé bílkoviny), byly by dopady co do ochráněných zhruba stejné, ale nebyly by ty mrtvolky.

  2. hovoří a zejména bude se hovořit, ale zavírat či alespoň vyplácet náhrady škod se nebude, rozjeli to totiž supermocní

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*