Kam emigrovat? Na Západ nebo na Východ?
Sdílet článek:

PZ

Na německém webu PiNews se autor článku zamýšlínad tím, jaké jsou možnosti kam emigrovat z Německa, přeplněném emigranty, protože nás to také čeká, můžeme se i my zamyslet kam emigrovat.

U nás před rokem 1989 to byl jednoznačný směr emigrace: Na Západ, nyní jak si můžeme přečíst lidé chtějí naopak z Německa emigrovat a tak autor předkládá takovou inventuru kam emigrovat z Německa a článek končí zajímavou destinací…

Každý, kdo se blíže podívá na alternativy k Německu, rychle pochopí, že možnosti úniku jsou omezené. Znovu a znovu slýcháme mezi našimi přáteli, že uvažují o odchodu z toho nejlepšího Německa, jaké kdy existovalo.

Takové plány existovaly již dříve, ale v posledních dvou třech letech zněly vážněji a zdají se být konkrétnější. Neříká se jen jednoduše: „Pokud to bude takto pokračovat, emigruji,“ ale nyní podrobně porovnáváte možné cílové země: provádí se výzkum, navštěvují se webové stránky, dozvíte se o politické situaci, hospodářské a daňové politice , výše nájemného, ceny energií a především procento imigrantské populace. Protože samozřejmě politika opětovného osídlení naší vlády je jednou z hlavních hnacích sil útěku z barevného ráje.

Když se však blíže podíváte na alternativy k Německu po celém světě, rychle zjistíte, že možnosti úniku jsou omezené.

1. Západní Evropa

Francie, Anglie, Itálie, Holandsko – všechny islamizované no-go země. A kdo si myslí, že v Rakousku nebo Švýcarsku jsou lepší podmínky než v Německu, už dlouho nebyl ve Vídni nebo Curychu. Západní Evropa jako celek je velký etnický sud s prachem, ve kterém není žádná budoucnost.

Okamura: Povinné kvóty a migrační pakt nebudeme respektovat

2. Východní Evropa

Východní Evropa byla jako součást sovětského impéria ušetřena kulturní revoluce v roce 1968, takže levozelená sebenenávist „Západu“, charakterizovaná maoismem, se tam nikdy nerozvinula. Ani jedna vláda ve východní Evropě neprovádí aktivní politiku obnovy obyvatelstva Islám nehraje žádnou roli. Praha, Budapešť, Bratislava a Varšava jsou nyní výrazně čistší a bezpečnější než všechna velká města západní Evropy.

Pro Němce ve východní Evropě to však není tak jednoduché: třetinu dnešního Polska tvoří bývalé německé provincie Slezsko a Východní Prusko, které byly vydány jako válečné reparace. Dodnes není možné projít městem, jako je Wroclaw, aniž byste upadli do kontemplace. V Česku je to podobné; Praha byla po staletí městem ovlivněným Německem. V obou zemích je také nepříjemný nereflektovaný nacionalismus, který už v Německu nevidíme, a to ani v kruzích pravicově extremistických. Bohužel, tento nacionalismus je namířen i proti Němcům, což z dlouhodobého hlediska znemožňuje život tam.

V Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a na Slovensku, ale také v Transylvánii se zdá, že postoje k Němcům jsou uvolněnější. V Maďarsku se však musíte potýkat s jazykem, který se těžko učí, a nikdo neví, jak dlouho si Orbán dokáže udržet hráz proti bruselské diktatuře. Bratislava je krásné, evropské město v tom nejlepším slova smyslu, kde se rozhodně cítíte jako doma. V Transylvánii je dnes hodně průmyslu s dobrými pracovními podmínkami a v Sibiu je dokonce vynikající německy mluvící škola Brukenthal-Gymnasium, zasvěcený tip pro všechny, kteří plánují s dětmi uprchnout z Německa.

3. Severní Amerika

Lidé milující svobodu by se měli obecně vyhýbat USA a Kanadě jako mateřským zemím dnešní doby zrušení kultury . Kanada se stále více stává bdělou diktaturou a celý svět už mluví o stále větším zanedbávání USA: násilí, kriminalita, drogy, kdo se v takovém prostředí cítí dobře? Obě země jsou také silně ovlivněny latentními etnickými konflikty mezi různými přistěhovaleckými populacemi: Evropany, Afričany, Latinoameričany, Asiaty, každý ve své čtvrti – doba tavícího kotle je dávno pryč. Tyto etnopolitické výbušné síly se každým rokem zvětšují, je jen otázkou času, kdy to všechno exploduje. Můžete také zůstat v západní Evropě.

4. Jižní Amerika

Je dobře známo, že španělštinu je snadné se naučit a každý, kdo to chce, by měl udělat velký skok, místo aby se dnes rozhlížel po Španělsku, kam Arabové každý den znovu vtrhnou.

Nejvyšší kvalitu života v Jižní Americe se solidní průmyslovou základnou, relativně stabilními politickými podmínkami a obzvláště silně evropským životním prostředím lze stále nalézt v Chile. Celkem asi dva miliony Němců žijí v Brazílii a Argentině, někteří ve svých malých městech. Pokud tedy hledáte jakousi náhradu Německa, na některých místech v těchto dvou zemích jej dokonce najdete.

5. Austrálie a Nový Zéland

Jako německý řemeslník jste v Austrálii stále vítáni, ale všechny ostatní profese už nemají šanci: „V žádném případě!“ platí nejen pro žadatele o azyl, ale stále více i pro obecnou imigrační politiku. V jižní Austrálii jsou některá místa se zvláštní německou historií osídlení, ačkoli německy se už nemluví ani v údolí Barossa a v Hahndorfu.

Dlouhodobá budoucnost je v obou zemích jednoznačně asijská. Sydney, Melbourne a Auckland jsou již asijská města, ve kterých přistěhovalci z Evropy („bílí“) nejsou na pouliční scéně téměř zastoupeni. Islámu je také dost. Kdo prchá ze západní Evropy především kvůli populační změně a islamizaci, nebude se v Austrálii nebo na Novém Zélandu cítit o moc pohodlněji.

6. Rusko

Rusko je jedinou zemí na světě obývanou Evropany, která stále nabízí nedotčené, civilizované životní prostředí, kde mohou Evropané bez omezení žít svou kulturu a jako „bílý člověk“ se nemusí nikam schovávat. Tyto okolnosti, které jsou pro domorodé Evropany mimořádně atraktivní, budou s největší pravděpodobností existovat i po třech generacích, kdy země zvaná „Německo“ již nebude existovat. Právě tato dlouhodobá perspektiva, která umožňuje spolehlivé plánování pro vlastní děti a vnoučata, činí Rusko atraktivním jako potenciální uprchlickou zemi pro Němce a další původní obyvatele západní Evropy.

Tato situace byla jistě uznána v Rusku, ale navzdory celé řadě prohlášení o záměru stále neexistují skutečné imigrační programy pro uprchlíky ze západní Evropy. To by se však mohlo v blízké budoucnosti změnit, protože Rusko má zásadní zájem na imigraci vysoce výkonných Západoevropanů, pokud nenaruší konzervativní, tradičnější evropský soubor hodnot země s ideologiemi hippies. Proto, navzdory nebo právě kvůli rostoucímu systémovému nepřátelství mezi „Západem“ s jeho zrušením kultury , repopulací a islamizací na jedné straně a Ruskem s jeho kulturním sebevědomím a návratem ke křesťanským hodnotám na straně druhé, může být s určitou pravděpodobností předpokládané, že Rusko bude v nadcházejících letech cílovou zemí, bude pro původní evropské uprchlíky ze západní Evropy stále důležitější.

A to je pravděpodobně přesně ten důvod, proč naše probuzené západní elity Rusko tak nenávidí.

prvnizpravy.cz,pinews

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 2,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Kdybych na to měl peníze a věk,Rusko by bylo jasnou volbou!!!!Jenže rusové si k nim jen tak někoho nepustí a už vůbec ne z nepřátelských západních zemí,alespoň momentálně..Jinak Rusko byla jediná zem,která pomohla a dovolila se u nich usadit negry pronásledovaným a vražděným jihoafrickým bělošským farmářům,skončili jich tam desetitisíce,ale i tak museli mít určitý peníze s sebou(tuším ekvivalent 100 000 dolarů),ale byli jediní-austrálie napřed jen tak kecala,ale skutek utek a slavný západ se na ně vysral úplně

 2. Co Asie? Prý tam jsou hodně nízké životní náklady a malá státní buzerace, takže kdo si třeba v té západní Evropě něco našetří (odmontovat cenný kousek Titaniku dříve než se potopí 🤣 ), může si tam spokojeně žít. Navíc asijské holky mají rády bělochy a našinec si tam připadá jako celebrita, když třeba zajde na tancovačku, kolik pozitivní pozornosti tam upoutává

  • Asie,prolezlá skrz naskrz nemocemi a parazity,tam za mě asi nee..👎Když kolikrát vidím ty červy nebo jinej hnus,kterými ti asiati jsou prolezlý z toho co jsou schopní sežrat,neměl bych odvahu ani na to jet tam jako turista,natož se tam někde usadit🤮

 3. Životní úroveň v Rusku je stále o dost nižší než na Západě. V Evropě historicky platí, že čím víc na východ, tím větší bída. To nelze překonat snadno. Stačí se podívat jak náskok Německa “doháníme” my.

  Islámu je v Rusku víc než dost (17%). Jen si zřejmě nemůže vyskakovat tolik jako na Západě. Zatím. Teroristické útoky měli také. A navíc si nemohou dovolit islám zakázat, protože by se Ruská federace mohla rozpadnout. Německo by se bez islámu bez problému obešlo. Kdyby chtělo.

  Navíc je v Rusku tradice tvrdého zacházení s podezřelými cizinci. Čechy uprchlé před nacismem nejprve poslali do gulagu kvůli podezření, že by mohli být špióni. Nynější diverzní útoky ve vnitrozemí, související s válkou na Ukrajině, tu ostražitost před cizími agenty určitě neoslabily. Možná je to i jeden z cílů. Takže kdo není významná osoba, ten se tam z nepřátelské země jen tak nedostane. A nelegálně by to zkoušel jenom sebevrah.

  Dlouhodobě ale může být Rusko perspektivní. Ne že by nějak rychle dohnalo západní životní úroveň. Ale Západ snadno dožene tu ruskou. Stačí mu pokračovat ve stávající klimatické a imigrační agendě…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*