Korupce na nejvyšší úrovni: Ursula von der Leyen – Mc Kinsey a Pfizer
Sdílet článek:

SLOVANKA

Na vrcholné politické posty se stále častěji dostávají kriminální jedinci. To je velmi dobře známý systém zejména v EU, která je korupcí doslova prolezlá a vlastně i celé její fungování je založeno na korupčním prostředí, pro které jsou vhodným podhoubím samotné dotace.

Poté, co současná šéfka EU navštívila 4x za sebou srazy Bilderbergu, bylo celkem jasné, kdo převezme žezlo po notorickém alkoholikovi Junckerovi. Zkorumpovaná Ursula von Lejno je v tomto směru osobou na pravém místě…

Na první pohled by se člověk mohl ptát, co mají společného Ursula von der LeyenMcKinsey a Pfizer ? Odpověď zní: korupci. Extrémní korupci. Ursula von der Leyen, nezvolená předsedkyně Evropské komise (EK), musí řešit několik korupčních skandálů.

Nedávno vyšlo najevo, že její syn David absolvoval „letní stáž“ v McKinsey, obří americké manažerské poradenské firmě. Přestože záznamy o Davidových povinnostech v McKinsey jsou záměrně skoupé, zdá se, že jeho zaměstnání bylo mnohem víc než jen „letní stáž“. Měl na starosti konzultační týmy a pracoval pro McKinsey více než 3 roky.

Je náhoda, že odešel z McKinsey v roce 2019 těsně předtím, než byla jeho matka jmenována – nikoli zvolena – předsedkyní Evropské komise (EK)?

Víme, že náhody neexistují.

Začněme skandálem, který je v dobře informovaných kruzích již poměrně dobře známý: přímá jednání Ursuly von der Leyen se společností Pfizer o nákupu 900 milionů dávek Pfizer s opcí na dalších 900 milionů na celkem 1,8 miliardy dávek.

Opakuji, pro případ, že byste si mysleli, že jste to četli špatně: 1,8 miliardy dávek genových přípravků mRNA společnosti Pfizer – ano, pro populaci asi 450 milionů. To by se rovnalo 4 dávkám na osobu v Evropské unii (EU).

K této dohodě došlo v době, kdy všechny zkorumpované vlády a rádoby odborníci lživě tvrdili cosi o dvou dávkách a TEČKA. A to se zde nekalkuluje s tím, že jde o přípravky pro dospělé, dávky preparátu pro děti figurovaly v jiných objednávkách.

Hned bychom se zřejmě dostali na 5 dávek na osobu, přičemž v téže době se dojednávaly také smlouvy s dalšími třemi výrobci tzv. „vakcín“ – Modernou, AstraZenekou a Janssenem. Hned se nám dávky násobí.

Tato „vyjednávání“ pokračovala do roku 2021, kdy byly objeveny výměny textovek mezi von der Leyenovou a generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou. Tlak na Evropskou komisi, aby tyto SMS zveřejnila, byl jednoduše ignorován.

To bylo před podpisem smlouvy na 1,8 miliard dávek. Jednoznačně jde o porušení pravidel hospodářské soutěže EU, tedy povinnosti vypisovat výběrové řízení. Smlouvy byly podepsány v květnu 2021.

Jde o jasné porušení pravidel EU pro mezinárodní výběrová řízení. Jak byly zdůvodněny 4 dávky na občana EU (v případě odečtení dětí a vakcín jiných značek pak nejméně 6-7 dávek)?

Jaká je celková cena za tento šílený balíček?

„Cena každé dávky vakcíny byla vyjednána přímo s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou, o které je známo, že je zkorumpovaná .

Zastřešujícím cílem generálního ředitele společnosti Pfizer Dr. Bourly, bylo vyjednat dohodu na  4,5 miliardy dávek vakcíny pro populaci EU 450 milionů lidí, jinými slovy: 10 dávek na osobu (opět nepočítáme děti a jiné značky). Jedná se o dodatečné dávky k těm, které již EU nakoupila (přes 800 milionů).

Úzká „spolupráce“ Von der Leyenové se společností Pfizer může být jen špičkou ledovce.

Její manžel Heiko je lékařský ředitel Orgenesis, americké biotechnologické společnosti specializující se na genové terapie, jako jsou vakcíny od Pfizeru a Moderny.

Ursula je od roku 2019 členkou vědeckého poradního sboru Orgenesis. Společnosti Pfizer a Orgenesis mají velmi blízký vztah, protože společnost Orgenesis se aktivně podílela na vývoji vakcíny společnosti Pfizer.

Její manžel Heiko von der Leyen má dlouhodobě úzké vztahy se společností Pfizer. Více podrobností najdete zde .

Zpět k očkování. Co se stane s miliardami zbytečných – a nebezpečných – takzvaných „vakcín?“

Nebylo by divu, kdyby byly vakcíny přeznačeny a podávaly se za jiným účelem. Jak to má člověk vědět?

A konečně, během posledních tří let, s implementací Velkého resetu WEF a Agendy OSN 2030 – které jsou v podstatě totožné s tím, jak je OSN spojena s WEF – se zcela jasně ukázalo, že očkování nemá nic společného se  zachováním zdraví lidí, ale spíše s rozsáhlou genocidou.

Jedním z hlavních cílů Agendy 2030 je masivní snížení počtu obyvatel. To, co zatím vidíme, po něco málo více než dvou letech takzvaného očkování, mnohdy pod výhružkami vnucovaného či povinného, jsou statisíce, ne-li miliony mrtvých a zmrzačených na celý život, a rychle rostoucí počty potratů a nárůst neplodnosti jak u žen, tak u mužů.

A to je jen začátek. Většina problémů nastane v příštích 5 až 10 letech, kdy nikdo nebude schopen prokázat příčinnou souvislost mezi injekcí a danou nemocí či úmrtím. Toto jsou varovná slova Michaela Yeadona, bývalého viceprezidenta a hlavního vědeckého ředitele společnosti Pfizer.

Vyšetřoval Úřad evropského veřejného žalobce trestní případ von der Leyenové? Nikdo neví. Představte si, že nikdo neví a nikdo se neptá!

Politico uvádí, že v dubnu 2021 von der Leyenová řekla The New York Times, že strávila měsíc výměnou textovek s generálním ředitelem společnosti Pfizer před podpisem dohody EU s americkým farmaceutickým gigantem.

V dohodě se Komise zavázala nakoupit jménem členů EU 900 milionů vakcín Pfizer-BioNTech s opcí na nákup dalších 900 milionů. Tyto kontrakty musí mít hodnotu stovek milionů, ne-li miliard dolarů. Toto číslo nebylo nikdy oficiálně oznámeno a regulační orgány EU před skandálem zavírají oči.

To je samo o sobě obrovská ostuda.

Veřejný ochránce práv EU později odhalil, že Komise nikdy výslovně nepožádala tým von der Leyenové, aby tyto texty hledal, protože je nepovažovala za dokumenty, které by se měly uchovávat.

Ve zprávě o svých zjištěních veřejný ochránce práv tuto praxi jednoduše nazval „nesprávným úředním postupem.“

Evropská komise odpověděla, že nemůže poskytnout SMS, protože „pomíjivé, nestálé dokumenty nejsou uchovávány.“

To je prozatím vše. Ale abychom nezapomněli, Evropská unie, zejména nevolená Evropská komise, je jednou z nejzkorumpovanějších institucí na světě. A zatím se zdá, že jí to prochází.

Zpět k McKinsey. Poradenská firma McKinsey je sama plná skandálů. Práce společnosti pro autoritářské vlády i Pentagon vyvolává otázky ohledně střetu zájmů.

Na začátku 21. století, kdy dot-com bublina zničila mnoho společností a s ní i potenciál manažerského poradenství, stál McKinsey před dilematem. Museli najít způsoby, jak rozšířit svou zákaznickou základnu. McKinsey se tedy začal ucházet o státní zakázky nejen ve Spojených státech, ale po celém světě.

The New York Times uvádí, že rozhodnutí McKinsey pustit se do veřejného sektoru, jak v tuzemsku, tak v mezinárodním měřítku, vytvořilo obchodní model plný střetů zájmů.

Známý je příklad z USA. McKinsey radí Federálnímu úřadu pro léčiva (FDA) a zároveň radí farmaceutickému gigantu Purdue Pharma. V mezinárodním měřítku se zdá, že práce McKinsey občas představuje právě tolik potenciálních střetů zájmů, protože společnost oslovuje vládní klienty tak různorodé, jako je Pentagon, Čína a Saúdská Arábie.

Zatímco McKinsey shrábl stovky milionů dolarů na amerických zakázkách na obranu, poskytoval také poradenství řadě zahraničních společností a vlád. Vlastní web společnosti McKinsey se může pochlubit těmito spojeními:

Máme dlouhodobé vztahy s ministerstvy obrany a dalšími ministerstvy po celém světě.

V dalším nyní zveřejněném případu čelí globální poradenská firma McKinsey obvinění z korupce v Jižní Africe. Případ se zaměřuje na roli McKinsey v největším skandálu  v zemi, známém jako státní skandál za bývalého prezidenta Jacoba Zumy. Jednalo se o zpronevěru veřejných prostředků ve velkém měřítku, jak bylo oznámeno v únoru 2023.

Tím je řečeno vše. Klíčem jsou mezinárodní spojení na vysokých úrovních státní správy. Možná se to nikdy neprokáže, ale existuje silné podezření, že syn Heika a Ursuly von der Leyenových, David, mohl hrát roli při vydláždění cesty pro McKinsey, aby zkorumpoval vlády po celém světě, aby souhlasily s masivním a smrtícím  očkovacím podvodem.

Všechny podrobnosti najdete zde.

Otázka, kterou si Evropané, nikoli zkorumpované vlády, ale my lidé, musíme položit, zní: jak dlouho ještě budeme tolerovat předsednictví Ursuly von der Leyenové v Evropské komisi?

Ursula von der Leyenová je samozřejmě oblíbenkyní Klause Schwaba, generálního ředitele WEF. Nejen, že je držitelkou stipendia WEF’s Young Global Leaders (YGL) Academy, ale je také členkou správní rady WEF.

Nebo ještě lepší otázka, jak dlouho budou Evropané tolerovat současný ultrakorupční systém EU? Zrušení EU a návrat k národním státům a místním měnám se již dávno čeká. To by znamenalo obrovskou podporu evropskému hospodářství a blahobytu evropských občanů.

Čím déle budeme my, lidé, čekat, tím těžší bude vymanit se z finančního vězení.

Jasně to řekla Christine LaGarde, prezidentka Evropské centrální banky (ECB). Slibuje v budoucnu vězení, pokud utratíte více než tisíc eur v hotovosti.

Je ironií, že Christine LaGardeová, která řídí ECB jménem mocných finančních zájmů, má sama záznam v trestním rejstříku:

Ano, na všech možných vysokých postech vládnou zločinci.

Za jak dlouho se probudíme?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*