Mainstream nám denně předvádí tři loutky, které je třeba volit
Sdílet článek:

Nahlédnu na mainstream a tam na mne hledí tři hlavy. Kouknu jinam a totéž. Zapnu televizi a znovu vidím tytéž podobizny a slyším tatáž jména a jsem přesvědčována o tom, že jen ti a nikdo jiný jsou oněmi vyvolenými. Bojím se, že zítra na mne vykouknou i z ledničky…

A většina lidí samozřejmě na tuto mainstreamovou manipulaci naskakuje. Ještě dávno před vyhlášením kandidátů na prezidentský post nám mainstream opakovaně ukazoval tři favority, všechny patřící k té „správné“ Aspeňácké kastě, jeden z nich již dokonce koketoval i se Schwabovým WEF.

Zdánlivě má jít o různorodé kandidáty, ovšem všichni mají tytéž loutkovodiče. To je ostatně stále se opakující vzorec, kdy jsou nám představovány loutky, které jsou zdánlivě v opozici. Ale skutečně jen zdánlivě.

Jejich soulad se většinou pozná při hlasování k různým nesmyslům z EU nebo jako nedávno při hlasování o působení tisíců ukrajinských vojáků na našem území.

Nejinak je tomu samozřejmě i v dalších evropských zemích, nejsme jediní, kdo miluje loutky. V některých zemích se však lid probouzí a pro loutky to nevypadá příliš dobře, Někde již mají jen těsnou většinu a jinde – jako třeba i u nás – mají pohodlnou většinu.

Přiznám se, že jsem již dávno nad tímto národem milujícím loutky zlomila hůl, proto se také přestávám o naši politiku, plně ovládanou Bruselem a Washingtonem, zajímat a spíš se dívám, co se děje jinde.

Dosud všechny vlády – bez výjimky – rozprodávaly poslední zbytky naší země a převáděly kompetence národního státu na Brusel. Přesto jsou stále dokola voleny tyto loutky, které otevřeně deklarují svoji příchylnost k EU.

Oddané loutky souhlasily s ničivým zeleným údělem a požadavek na odchod z EU či NATO by podle nich měl být trestný. Roky nás tito paňácové na provázcích drželi na lipské burze a dívali se, jak se naše země stává nesoběstačnou ve všech oblastech, v nichž byla ještě před 30 lety plně soběstačná.

Tytéž loutky souhlasily s nuceným očkováním, lockdowny a s tím souvisejícím ničením ekonomiky, stejně jako se segregací neočkovaných. S těmito loutkami jsme se postupně stali nejméně suverénní zemí v celé Evropě. Přesto lid tyto loutky či jejich klony miluje a opakovaně je volí.

Nyní nám jsou tři takové loutky neustále podstrkávány jako jediní možní kandidáti na prezidenta. Zbývajících šest dělá pouhé křoví. To nám nyní ukazuje i Prima, která na středeční superdebatu (ve 20:15)  připravila oněch šest údajných outsiderů.

Již nyní nám podprahově dávají najevo, že s těmi šesti neze počítat. Je jasné, že většina lidí se nechá ovlivnit a budou volit podle toho, co jim systém podsouvá. Nebudou uvažovat o tom, co který kandidát konkrétně přináší.

Ano, i mezi oněmi šesti je většina oddaných loutek z Aspenu. Ale je tam i jediný volitelný kandidát pro toho, kdo se chce vyhnout volbě někoho, kdo bude zastupovat cizí zájmy pod pláštíkem EU, NATO, Aspenu či WEF.

V minulosti možná byla doba, kdy volba loutek až tak nevadila, neboť o mnoho nešlo. Nyní jde o hodně.

Čeká nás převedení moci ve zdravotní a klimatické oblasti pod kuratelu WHO, postupné zavádění digitální měny, v nejbližších letech se projeví snaha o rušení hotovosti, dochází k implementaci dalších ničivých pravidel zeleného údělu EU a to včetně oněch „uhlíkových daní.“

A to jistě není všechno.

V některých zemích či jejich částech se již lidé od loutek odvrací. Podívejte se na situaci na Floridě či v kanadské Albertě. Přerušili jakékoli kontakty s WEF, zakázali povinné očkování, odmítají diktát WHO a v USA již několik států přerušilo veškerou spolupráci s BlackRockem.

Jde o první vlaštovky, které již ovšem v jejich zemích následují další.

Nyní je čas, aby se začala od loutek odvracet i Evropa. V Itálii jedné takové loutce uvěřili a nyní se diví, že neplní to, co slíbila.

PROTO NIKDY NEVĚŘTE LOUTKÁM.

V dnešní době není čas na volbu menšího zla. Ono menší zlo je opět jen zlem a je samozřejmě i loutkou. V tak extrémně těžké době je čas na změnu. A to razantní.

U nás máme na všech vysokých postech loutky. Náš národ je jednoduše miluje. To nás ovšem ničí, neboť právě volbou loutek jsme dospěli  k tomu, že jsme nejméně soběstačnou zemí v Evropě.

Volby prezidenta nejsou zdaleka tak důležité jako volby parlamentní. Nicméně jsou zde i kompetence, díky nimž by mohl neloutkový prezident stávající – ale i té další – vládě sypat písek do jejich soukolí.

V těchto ani žádných dalších volbách nehodlám volit loutky, byť by je někdo prezentoval jako menší zlo. V kontextu dění posledních 3 let v prostředí loutek již žádné menší zlo neexistuje.

Mezi kandidáty je jediný, o kterém si myslím, že by se snažil jít proti proudu. Vystoupit proti schválení pandemické smlouvy WHO, proti některým regulím EU a proti mnohému dalšímu zlu, které na nás globalisté chystají.

A pokud se tento kandidát nedostane do finále, tak ve druhém kole jednoduše volit nepůjdu. Pak už nechám na těch, kdo tak milují loutky, aby si zvolili tu, která jim vyhovuje nejvíc.

Bude-li chtít většina národa loutku, bude nutné to akceptovat. Vždyť demokracie je o tom, co chce ona většina…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Samostatně uvažující politik stejně jako prezident je pro současný nadnárodní zideologizovaný kapitál nebezpečná věc, proto raději investují milióny na podporu své loutky, lépe se jim pak diktují podmínky a ovládají masy to je dlouhodobě známá věc. Ideální je loutka vydíratelná svou minulostí a nezřízenou touhou po korytě.

  2. Pan nynější prezident šel za Vás na noční šichtu?A pro si myslite ze ten dalsí to za Vas udělá?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*