Nákaza v očkovacím centru aneb děláme tečku za koronavirem
Sdílet článek:

V Malajsii se také rozhodli udělat tečku za koronavirem a vrhli se do víru očkování, protože se jedná o nejhůře postiženou zemi v Asii. I otevřeli očkovací centra v celé zemi plni radostného očekávání vítězství nad hrozbou největší. Ale co čert nechtěl, v očkovacím centru proti covidu vypukla epidemie covidu.

V očkovacím centru se promořovalo

Musím se přiznat, že při čtení zprávy jsem se musel hlasitě smát. Tomu se prostě říká jistota po prymulovsku. Očkování i promořenost v jednom, jak soudruh Prymula na střídačku doporučoval. Návštěvou tohoto centra rozhodně chybu nelze udělat. Téměř polovina ze 450 zaměstnanců měla pozitivní test na covid. Včeličkářům z toho vychází taková osudová volba. Co nefunguje? Testování nebo očkování? Posvátná kráva testování odhalila nefunkčnost druhého objektu zbožštění očkování nebo to je naopak? Chodí k nim zdraví lidé a najednou jsou zaměstnanci pozitivní. Zajímalo by mne vysvětlení od zastánců očkování, jak mohla vzniknout pandemie v očkovacím centru? Výrobci sice netvrdí, že očkovaný se nemůže nakazit, ale celé to ukazuje, že očkování nedává žádný smysl. Nemoc se šíří, přeskakuje, mutuje, ať už očkovaní jste nebo ne. Nebo to bude ještě horší a odborníci budou muset přiznat, že mít pozitivní test neznamená být nemocný a je to v zásadě nic neříkající údaj? Bylo by to ironicky veselé takový námět na satirický komiks, kdyby to nebyla realita. Další modla se kácí a zase měli dezinformátoři pravdu. Pokolikáté už byli světoví odborníci nachytáni při lži? Dá se to ještě vůbec spočítat?

Kde jen soudruzi v Malajsii udělali chybu?

Taková vysoká proočkovanost a polovina pozitivní testy? Copak to? Určitě se ukáže, že jde o nějakou zákeřnou mutaci. Proto se bude horečně přeočkovávat na podzim. Ale ne, to není dost politicky vyspělé vysvětlení, toho by se mohla chytnout dezinformační média a tvrdit, že to tak bude každý rok na podzim nebo na jaro. Dovolil bych si nabídnout ze své vlastní dílny politicky přiléhavé vysvětlení, které uspokojí vysoké ideové nároky dnešní doby. V tom centru neměli aplikaci Tečka a zcela jistě sabotéři záměrně vybírali ze skladu pro očkování jen čínskou vakcínou, přičemž dokonalé dodané západní vakcíny zůstaly netknuté. Západní vakcína přece takto nemohla selhat, protože tyto společnosti mají ve svých týmech manažery pro diverzitu, dodržují genderovou neutralitu a při výběru personálu preferují místo schopností menšinovou příslušnost. Což zaručuje, že jejich výrobky jsou něco na pomezí zázraku. Takže na vině je Čína a její výroba bez řádné péče o lidská práva menšin.

Nejhůře postižená země v Asii v číslech

Ústřední tiskový orgán strany k tomu dále píše, že to je nejhůře postižená země v Asii. Ty čísla jsou opravdu zajímavá. Země má zhruba 32 miliónu obyvatel a zemřelo tam 6 300 lidí nakažených covidem. To je úmrtnost závratných 0,01875%. A to je nejhůře postižená země! Taktně se zamlčuje podstatná informace, jaký byl věkový profil těch mrtvých a na základě čeho byli započteni. Všimněte si té obratné formulace. Netvrdí se, že zemřeli na covid, ale že zemřeli nakažení covidem. Přičemž to nakažení se prokazuje pochybným testem. Pouze se vyvolává dojem, že za to může covid.

Řekněme si to hezky česky, ať se vyjasní. Ti lidé zemřeli na spousty běžných chorob, ale měli tu smůlu, že byli poblíž špachtle s pochybným testem. Tuhle špachtli jim vrazili do nosu, ejhle jste nakažení a šup do žádoucí kolonky. Abyste tomu dobře rozuměli, jak je snadné manipulovat s čísly, uvedu příklad. Kardiak se nakazí chřipkou a zemře. Druhý kardiak se nakazí covidem a zemře. V prvním případě směřuje do kolonky úmrtí na nemoci srdce, druhý případ úmrtí na covid. No a máte hrozbu na světě. Dovolím si k tomu covidovým stylem čtení čísel podotknout, že mnohem více lidí zemře na chybnou lékařskou péči než na covid. Navíc to dokazuje statistika, protože dost lidí zemře v nemocnicích pod dohledem lékařů. Lékaři jsou tedy vlastně vrazi. Důležitá nejsou totiž čísla, ale jejich interpretace. Na podobných zavádějících nesmyslech je vybudována celá covidová pandemie.

A co u nás?

U nás, kde se chlubíme vyšší úrovní zdravotní péče, je uváděná úmrtnost 0,09%, tedy vyšší než v Malajsii. Lepší opatření, lepší zdravotnictví, disciplinované obyvatelstvo a přesto zhruba 9x tolik. Pozoruhodné, že? Po přenásobení Blatného 30% koeficientem přiznané reality to dělá 0,027 % při průměrném věku 79 let. Co to je za koeficient? Tohle číslo uvedl Blatný v otázkách Václava Moravce jako realitu, protože si sami zhoršujeme čísla. Podle statistiků je v roce 2019 průměrný věk dožití muže cca 76 let, u žen to je 82 let. Už jenom z tohoto čísla je zřejmé, že kecy o záchraně staroušků byly hodně nadsazené. Napadá mě taková kacířská myšlenka, kde bereme jistotu, že by ti lidé nezemřeli z jiné příčiny? On je nějaký normativ na umírání? Aby se údajně zabránilo šíření této hrůzostrašné nemoci, vyhodilo se do vzduchu 25% HDP za rok. Zničil se život miliónů lidí, zasekl se takový dluh, že ho budou ještě splácet vnuci. A to se vyplatí! Jen tak, abyste ocenili, co ty směšná čísla znamenají, tak podle Státního zdravotního ústavu v roce 2019 se nakazil chřipkou necelý milion lidí za 6 týdnů. A to mluvíme jen o těch, co byli nemocní, protože měli příznaky a byli u lékaře. Proti tomu je nakažlivost covidu prakticky k smíchu.

To je jenom nějaká náhodička

Řeknete si, to očkovací centrum je asi náhoda, bůhví, co je na tom pravdy. Ale dovolil bych si upozornit, že pochybovat o správnosti informací v nejdůvěryhodnějším plátku v republice je prakticky na úrovni bratření se s Putinem. Nicméně tuhle na lodi britského námořnictva zase. Všichni naočkovaní a nemoc se šíří. Všimněte si, že tam vtipně nepíší o pozitivně testovaných, ale o nemocných. Jsou tedy naočkovaní a nemocní. Jak jsem psal výše, žádný výrobce nezaručuje imunitu, ale tvrdí se, že nemoc má mírnější průběh. Zpráva však dále nekomentuje, zda někdo z námořníků zemřel, či jaké mají příznaky nebo průběh nemoci a ani se nepokouší vysvětlit, kde se na moři nakazili. Kdyby to byla někde zastávka na pevnině, asi by se zmínili. Abych to shrnul – proočkovanost 100% plus izolace formou lockdownu na moři. Všechny nejlepší recepty našich vládních expertů byly uplatněny a výsledek je, že tělesně zdatní zdraví lidé onemocní? Copak by se asi stalo, kdyby na lodi byli důchodci? Naštěstí vláda ujišťuje, že vše je pod kontrolou. To jsem si oddychl, jakmile má vláda něco pod kontrolou, tak je to zajisté v nejlepším pořádku a nic se nemůže stát. Navíc jde o naprosto důvěryhodnou britskou vládu, která ani nerozumí pojmu lež nebo nepravda. Zřejmě to bude důsledek neuvědomělého rozvolňování, že?

Očkování pomáhá, to je přece jasné

Na očkování se samozřejmě neumírá a je naprosto super, to dá rozum, říkali to v televizi. Vše ostatní je ignorování vědy nebo dezinformace, kterým není radno věřit. Vynálezce (průkopník) vakcinace mRNA byl nějakým pozoruhodným způsobem zařazen mezi ně. Udělal totiž drobnou chybičku, poskytl rozhovor televizi, která nemá zrovna dobré renomé v politicky správně myslících kruzích. Pak v tom rozhovoru neopatrně plácnul, že u dětí očkování fakt není dobré, protože ty záněty srdce jsou dost rizikové. No a na to tata byl na seznamu dlouhém jak Lovosice. Účet na LinkedIn mu byl obratem smazán a označen za dezinformátora. Není to legrace? Ne, bohužel je to realita. Když je očkování taková sranda, tak by mne zajímalo, kam zařadili ony mrtvé piloty Britských aeroliniích. To by indikovalo smrtnost 0,1% na očkování a tu u mladých. Což je víc než covid v této skupině. Takže co, šup s agenturou Reuters na seznam dezinformátorů? Nezbydou nám pak jen Prymulovy rozhledy?

Nigerijský příběh

Povím vám takový zvláštní příběh. Odehrál se v Nigérii a nezačal řetězovým emailem. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, vypukla epidemie meningitidy, což je fakt nemoc velice zlá. Naštěstí byli poblíž spasitelé a nabídli za obecného souhlasu vlády, rodičů a dětí zázračný lék. Výsledek 200 dětí má dost drsné následky. Netroufám si soudit, jak to bylo nebo kdo je na vině, či kdo je hodný a kdo zlý, natolik nigerijské reálie neznám, ale plyne z toho docela zajímavý fakt. Farmaceutické firmy provádějí testování na lidech v rozvojových zemích. To asi není žádné velké překvapení a ani tajemství. Dělají to, protože je tak testování vyjde levněji. A úplně nejlevněji vyjde nedělat testy vůbec. Což se přesně stalo u očkování. Proto se očkujme a ideálně všichni, protože zaplatit partičce zmrdů vyjde s ohledem na zisky nejlépe v poměru cena výkon. Navíc si to testování zaplatí sami ve formě veřejného pojištění. Takže, ne soudruhu ministře, stát nic neplatí, protože nemá peníze. Jsou to peníze občanů, co mu je svěřili. Dovolím si taky upozornit na fakt, že výrobci vakcín deklarují, že testování skončí v roce 2023.

Další mýtus padl

K čemu je tedy očkování? To je ona tečka? K tomu si připočtěte, že Maďaři už oficiálně potvrdili, že budou očkovat třetí dávkou. Další mýtus o tom, že vakcína je tečka za covidem, padl. V této souvislosti bych si dovolil otázku. Proč bych si měl do těla píchat nevyzkoušené bůhvíco? Proč mám dělat pokusnou krysu a ještě za to platit? Proč je moje zdraví méněcenné? Proč musím obětovat svoje zdraví, do kterého jsem investoval nemálo času a úsilí za někoho, kdo na to naprosto kašlal? Covid není bezprecedentní hrozba, ale opatření vlády jsou svými ekonomickými i politickými dopady jednoduše naprosto zničující. Skutečným nebezpečím je vláda a její touha po moci nad námi. Dokud se vládě nepostavíte, hra na vaši ochranu bude trvat.

Josef Vohnout

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*