Téměř 55 % voličů naší země nezvedlo svůj zadek a nepřišlo k volbám. To je náš nový současný Mnichov. Tito lidé na žádné náměstí protestovat nepůjdou. Voliči, kteří k urnám přišli, v podstatě potvrdili odhodlání pokračovat s Fialou nebo Babišem na cestě do ekonomické záhuby. Němci dnes nepotřebují armádu ani vůdce. Národ Husa a Žižky degeneroval od roku 1938 do dneška v národ Háchy a Moravce. Za posledních 30 roků si nás Západ, tedy vlastně Německo, uhnětlo k obrazu svému. Z aspirantů na evropanstvi si v nás vychovali spotřebitele, služebníky a aniž jsme si toho pořádně všimli, skoupili u nás vše, co za něco stálo a zničili to, co jim konkurovalo.
Jen prostoduchý snílek se může domnívat, že dnes jsou zájmy Francie, Bitánie a Německa k naší zemi jiné, než v roce 1938. Tenkrát jsme k obraně zmobilizovali cca 1 300 000 mužů odhodlaných bránit svou vlast v 10 000 malých a cca 250 větších pevnostech.
Kvalitní zbraně, velmi dobrá úroveň vycvičenosti vojska a velitelů, ale především vůle bránit svou zem, nám 30.9.1938 rozhodně nechyběly. Dnes nás ruinují země Západu a v dojemné shodě dosahují svých cílů, aniž by potřebovali tanky, a bez jediného výstřelu na hranici ovládají naši vládu, naše podniky a u velké části populace také myšlení, jak prokázaly v sobotu skončené volby. Snad až strádání probudí odpor a zoufalé odhodlání se vzepřít. Ženy táhnoucí v roce 1789 z Paříže na Versailles nehnala touha po volnosti, rovnosti a bratrství, ale HLAD. K tomu je ovšem ještě daleko. Ale doba, kdy nás ceny energií a nové daně připraví o naše byty a domy, je na dohled.
Vláda si oddechla. Nějaká shromáždění nespokojenců na náměstích – tomu se smějí už teď.
30.9. si svůj nečekaný triumf jistě oslaví.
Každý je svého štěstí strůjcem. To platilo a platí jak pro jednotlivce, tak pro národy.
Karel Petřík
Blbečku škrabalů, není to náhodou proto, že lidé už volbám nevěří? Ten zaručeně správný a jediný názor že, kdejaký magor píše aniž by se zamyslel, možná je to také proto že nemá čím a píše jen to co dostane předtištěné. Když už jsi tak chytrý, co se změnilo volebním procesem od hardáku, střídají se tam a nikoho jiného k veslu nepustí, dobře si to pojistili.
Politický systém, který přijde o legitimitu, se může ještě setrvačností udržet, je ovšem otázka, jak dlouho. Demokracie odvozuje svou legitimitu od vůle většiny. Z výsledků voleb je zřejmé, že většina současný systém nepodporuje.
Že mnozí nezvedli zadek lze vysvětlit leností, ignorantstvím a zažitým názorem, že komunální volby mají význam spíše pro lokální stavební mafie, než pro běžné občany. Tedy alespoň v dobách, kdy se nic vážného neděje. O senátu se zas traduje, že takřka nic neovlivňuje, i když to není pravda.
Kde je jistota, že by tito ignoranti hlasovali ve svém zájmu? Nevolili by spíše podle toho, co den před volbami napíšou v Blesku?
Na pováženou je, že množství těch, kteří zadek zvedli, hlasovalo pro ANO, nebo dokonce pro strany vládní koalice. Hlasovali tak pro setrvání v Eurosvazu. Pro Green Deal, který podepsal Babiš i pro Fialův předražený plyn. (Za jeho ceny může jak zelená politika Eurosvazu, tak protiruské sankce prosazované z EU, ale i Fialovou vládou.) Provládní voliči hlasovali i pro nebezpečnou válečnickou politiku a nákupy ultradrahých západních zbraní.
Nevěřím, že jsou všichni za vodou nebo na tom marasmu vydělávají. Jsou ale indoktrinovaní a zastydlí v minulém ržimu. V Západu pořád vidí spásu, ne rudozelený bolševismus, který tam vládne. Vinu za drahý plyn přisuzují starému nepříteli z východu. Nikoli válečnické politice EU, která vědomě dostrkala Putina, aby svou plynovou zbraň použil.
Tito lidé názor jen tak nezmění. Mnozí ani tehdy, když budou mrznout. Protože plyn přece vypnul Putin. Je den po volbách a šašek Síkela už vymýšlí, že to jejich slavné zatropování omezí jen na část spotřeby. Nezbývá, než těm tupcům a zastydlým strejcům stále nabízet logická vysvětlení. Snad jim to někdy dojde.
Za války mnoho lidí bojovalo proti německým okupantův i když věděli co je čeká, dostanou-li se Němcům do rukou. Dnes se lidé bojí aby jim někdo nestopl profil nebo neměli „nepříjemnosti“ v práci.
Většina nechtěla nepříjemnosti stejně jako dnes a za války proti Němcům nedělala nic. Také kvůli tomu přežila. A po válce to dala Němcům pořádně sežrat. Nad tím by se měli eurokolaboranti zamyslet. Škody, které nám vnucená politika Eurosvazu způsobuje, bude třeba z něčeho uhradit.
Naten původní Mnichov jsme potřebovali spojence, teď si vystačíme sami.
Podívejme se co se děje kolem organizace demonstrací a budeme se divit a ptát, proč ta nejednotnost a kdo ji rozdmýchává. Rakušanovo ministerstvo si mne ruce…