Největší dezinformátoři praktikující goebbelsovskou propagandu mají mít „patent na pravdu“
Sdílet článek:
Možná jste si také přečetli článek na Seznamu, v němž se obsáhle věnují cenzuře, které se dnes říká „boj proti dezinformacím“. O dezinformacích se tak neštítí psát jeden z hlavních propagandistických plátků, které nás dva roky krmily dezinformacemi toho největšího kalibru.

Seznam a jemu podobní dezinformátoři a propagandisté, jedoucí dlouhodobě velmi jednostrannou propagandu, nám lžou neustále. A pokud nelžou, tak vedou tupou a jednostrannou propagandu. Jejich lži dostoupily vrcholu zejména za dob covidismu.

Zatímco weby, zatracované jako „dezinformační“, psaly, že takzvané „vakcíny“ nikoho neochrání před nákazou a nezabráni ani tomu, aby byla nemoc roznášena, což měly podložené od odborníků jako Robert Malone, Mike Yeadon nebo již zesnulý nositel Nobelovy ceny Montagnier, tak takzvaní „kontroloři faktů“, placení Pfizerem to nálepkovali za lži.

Jako pravda byly tehdy naopak představovány tyto lži dezinformátorů jako je Seznam, iděs a jim podobní, přičemž tyto lži nepodléhaly žádné cenzuře:

Tak jen pro připomenutí:

  • dvě dávky a tečka
  • očkování zajistí stádní imunitu
  • očkováním ochráníte ostatní od nákazy
  • neočkovaní budou svým jednáním zabíjet babičky
  • očkování má účinnost blížící se 100%
  • očkovaný nemůže zemřít na Covid-19
  • očkovaný se nedostane s Covidem do nemocnice

…a tak dále, jistě mne velmi rádi doplníte o další dezinformace, které nám tato dezinformační média dva roky přinášela. Podle nich bylo v pořádku uzavírat okresy nebo likvidovat ekonomiku kvůli viru s průměrnou smrtností 0,23%. Média typu „Seznam“ totiž nedělají nic jiného než tupou propagandu. Pravda je to poslední, co by je zajímalo.

A to se nepouštím do dalších lží, které nastoupily záhy po začátku konfliktu na Ukrajině. Zde je sice pravda, že propagandu jedou obě strany, ale pak nemá právo ten, kdo se podobné propagandy účastní, tvrdit, že má patent na „jedinou pravdu.“

Současná prosystémová média se v podstatě  ničím neliší od médií z dob minulých, neboť každá totalita potřebuje svoje „Goebbelse“. A čím se totalita vyznačuje především, je nálepkování oponentů. Tentokrát všechny nesouhlasné názory nálepkují za dezinformace.

Ovšem obdobný článek se dal očekávat, neboť na posledním Valném shromáždění OSN byla cenzura hlavním tématem – a asi jediným, na níž se všichni účastníci shodli. 

Asi nikoho neudiví, že za vším stojí nechvalně známé Světové ekonomické fórum (WEF). Viz video níže:

Nikým nevolení globalisté se tedy dohodli na přesné podobě cenzury a na mezinárodní spolupráci na tomto poli.

Zástupckyně OSN pro globální komunikaci na WEF během panelu o dezinformacích řekla: „Máme vědu a myslíme si, že svět by to měl vědět, stejně jako samotné platformy“.

Během zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) o dopadech na udržitelný rozvoj minulý týden uspořádali nevolení globalisté panel na téma „Potírání dezinformací“, kde účastníci z OSN, CNN a Brownovy univerzity diskutovali o tom, jak nejlépe zarámovat příběhy, které lze ovládat.

Melissa Flemingová, zástupkyně generálního tajemníka OSN pro globální komunikaci, zdůraznila, že OSN spolupracuje s několika velkými technologickými společnostmi, včetně TikTok a Google, na kontrole příběhů o COVIDu a klimatu, a zároveň prohlásila: „Věda je naše.

„Vlastníme vědu a myslíme si, že by to měl vědět svět a vědí to i samotné platformy.“ – Melissa Flemingová, OSN

Flemingová také poukázala na to, že Organizace spojených národů spolupracuje s TikTokem na projektu nazvaném „Team Halo“ s cílem šířit zprávy o COVID z lékařských a vědeckých komunit na čínské video platformě.

„Měli jsme další projekt Trusted Messenger s názvem Team Halo, kde jsme školili vědce z celého světa a některé lékaře na TikToku a TikTok s námi spolupracoval,“ řekla.

OSN prohlašuje, že vlastní vědu, ale když se blíže podíváme na to, kdo financuje „vedoucí a koordinační orgán OSN v oblasti mezinárodního zdraví“ – Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) – získáme jasnější obrázek o tom, kdo je ve skutečnosti za tuto „vědu“ zodpovědný.

Historicky přispěly Nadace Billa a Melindy Gatesových a Gatesem podporovaná GAVI Vaccine Alliance  do rozpočtu programů WHO více než kterákoli jiná členská země kromě dvou – USA a Spojeného království.

Kdo tedy ve skutečnosti vlastní vědu?

Během panelu WEF minulý týden úřednice OSN pro globální komunikaci uznala, že lidé nedůvěřují institucím, jako je OSN, pokud jde o informace související s COVIDem, a aby tomu zabránila, OSN se obrátila na influencery, aby pomohli šířit jejich poselství zadními vrátky.

„Další klíčovou strategií bylo používání influencerů,“ řekla a dodala: „Influenceři, kteří mají velkou sledovanost, ale mají také velký zájem šířit zprávy, jsou pro lidi důvěryhodnější, než když jim Organizace spojených národů něco říkala z ústředí v New Yorku.“

Myšlenka infiltrace a podvracení online skupin zevnitř cílením na influencery odráží doporučení ze zprávy RAND podporované společností Google zveřejněné v dubnu 2021.

„Konspirační teoretici mají své vlastní odborníky, které chtějí podpořit a posílit jejich názory. Alternativním přístupem může být oslovení umírněných členů těchto skupin, kteří by zase mohli mít dopad na širší komunitu.“

„Je možné, že bude třeba předat důležitá sdělení těm, kteří pouze ‚váhají‘, a tito jedinci mohou na oplátku předat takové zprávy těm, kteří jsou proti očkování na kanálech sociálních médií“ – zpráva RAND podporovaná společností Google, 2021

Doporučení k zásadám zprávy:

„Náš přehled literatury naznačuje, že alternativním přístupem by mohlo být oslovení umírněných členů těchto skupin, kteří by zase mohli mít dopad na širší komunitu.“

Zpráva dále uvádí: „Programy komerčního marketingu používají podobný přístup při najímání influencerů na sociálních sítích (nebo ambasadorů značky), kteří pak mohou věrohodně předávat výhody komerční značky svému vlastnímu publiku na sociálních sítích.“

„CNN je jak organizace, která se snaží porozumět světu a vytvářet fakta, tak je součástí politické války o to, kdo je vlastníkem příběhu“ – Adrian Monck

Panel Tackling Dezinformation z minulého týdne moderoval výkonný ředitel WEF Adrian Monck, který v posledních několika měsících odsuzoval kritiky WEF a kritiky jeho agendy Great Reset jako bílé rasisty a antisemity zapojené do krajně pravicových dezinformačních kampaní.

V rozhovoru s Rachel Smolkinovou ze CNN Monck řekl, že CNN je součástí politické válečné strategie „vlastnit příběh“.

„CNN je jak organizací, která se snaží porozumět světu a uvést fakta na pravou míru, tak součástí politické války o to, kdo je vlastníkem příběhu,“ řekl.

Podle MintPress News obdržela CNN dary ve výši 3,6 milionu dolarů od nikoho jiného než od Nadace Billa a Melindy Gatesových – stejné organizace, která hodně investovala do WHO.

Vyšetřování odhalilo, že Gates také daroval neuvěřitelných 319 milionů dolarů mnoha největším a nejvlivnějším zpravodajským serverům světa.

Kdo zde vlastně vede „politickou válku za suverenitu výkladu“?

„Narativy utvářejí naše vnímání, které zase utváří naši realitu a v konečném důsledku ovlivňují naše rozhodnutí a činy“ – The Great Narrative, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2022

Když už mluvíme o vlastních narativech, v loňském roce WEF zahájila iniciativu Great Narratives jako pokračování Velkého resetu, jejímž cílem je přetvořit všechny aspekty společnosti a globální ekonomiky.

Jakmile Great Reset prosadí své velké vyprávění, jakékoli protichůdné vyprávění  může být odmítnuto jako dezinformace, spiknutí nebo extremismus, který musí být cenzurován a potlačován pro větší, kolektivní dobro.

V jediném panelu WEF na téma „Boj proti dezinformacím“ nevolení globalisté tvrdili, že mají v podstatě monopol na vědu a že korporátní média se ocitla v bitvě o to, kdo je má interpretovat.

Zároveň představitelka OSN tvrdila, že lidé zpochybňující narativ vakcíny „využívají příležitosti, že se lidé bojí“ k šíření dezinformací.

Flemingová řekla: „Lidé, kteří jsou velmi aktivní na antivakcinační scéně a další, využili příležitosti, že se lidé tak bojí, a šíří dezinformace a zavádějící informace, k čemuž přispěli i někteří politici a vlády.“

Britský král Karel III., který byl princem v době zahájení Velkého resetu, však v červnu 2020 řekl: „Máme jedinečnou příležitost vytěžit z této krize něco dobrého – její bezprecedentní rázové vlny mohou způsobit, že lidé budou vnímavější k velkým vizím, což umožní provést změnu.“

Podobně zakladatel WEF Klaus Schwab řekl, že pandemie představuje „vzácné, ale úzké okno příležitosti“ k zahájení agendy Velkého resetu.

Tolik informace o tom, odkud skutečně pochází ona agenda a jaká je úloha korporátních médií, která jsou jen součástí tupé propagandy současného režimu. Cenzura pod rouškou údajného „boje proti dezinformacím“ je součástí této agendy, neboť pro úspěšné prosazení Velkého resetu je nutná jednostranná informovanost.

Globalisté s hrůzou zjišťují, že se lidé po celém světě velmi pomalu začínají probouzet a uvědomovat si, co se děje. Tomu je třeba zabránit potlačením šíření informací o jejich skutečné agendě.  To, že jsou opět v pozadí nikým nevolení globalisté z WEF či Bill Gates už snad nikoho informovaného neudiví…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. včera jsem četl na seznamu,že vakcína chrání před těžkým průběhem umrtí,takže lež dostala další dno.Umřít už můžete i s očkovačkou,ale bude to mít lehčí průběh,připomíná mi to lež z Ráje-jak satan řikal lidem že nezemřou,ale budou jako Bůh-stejná lež a demagogie-no alespon víme kdo to tady poslední dobou přes loutky řídí.Dnes byl taky pěkný článek na seznamu o tom jak nějakej debil jde bojovat na Ukrajinu-aby ochránil svého syna,takže on nechá doma syna a jde riskovat vlastní život do konfliktu-kterej nikdo neví kde začal a kdo ho rozjel?.Seznam je něco tak odporného,že i rudé právo-byla navoněná krasavice.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*