Němečtí Zelení plánují pro domorodé Němce zakázat třetinu pracovních míst, aby podpořili ‚diverzitu‘
Sdílet článek:

Ve jménu podpory „diverzity“ plánují Zelní vládnoucí v německém městě Hanover zakázat domorodým občanům, aby žádali o třetinu pracovních míst ve veřejné správě, aby je bylo možno poskytnout migrantům.

 

Ano, opravdu.

„Zelený starosta bude znamenat změnu!“ napsala Filiz Polat, rozená Turkyně a řídící jednatelka parlamentní skupiny Zelených.

Polat se tak vyjadřovala o Belitovi Onayovi starostovi Hanoveru, který se dostal k moci v listopadu 2019, a je rovněž tureckého původu.

„Do konce roku 2026 bude třetina všech nově inzerovaných pracovních míst ve městě zaplněna žadateli migračního původu,“ napsala Polat.

Městská integrační komise ve snaze značně zvýšit počet migrantů zahraničního původu v místní správě přijala koncept usnesení, jímž zajistí naplnění „cílového čísla pro nově najímané na 30 procent.“

Místní správa rovněž v rámci programu zařídit Hanoveru status „migračního města“ spustí i propagandistickou kampaň, aby „v této metropoli spolkové země motivovala mladé lidi z rodin migrantů k využití široké škály výcvikových a studijních příležitostí.“

„Ke kampani bude patřit „Den diverzity“ na místních školách, přičemž se dále budou rozvíjet „anti-rasistická školení“ ve všech úřadech a ve veřejných orgánech. Také se budou udílet ceny „migračním společnostem“ z místní oblasti,“ hlásí ReMixNews.

Kritici tohoto návrhu tvrdí, že je naprosto protiústavní a porušuje antidiskriminační zákony.

Člen FDP v Bundestagu Alexander Graf řekl, že plán je, „pokud základnímu zákonu dobře rozumím, evidentně protiústavní.“

„A co se stane s těmi dvěma třetinami?“ ptal se Lambsdorff ve tweetu. „Ta budou rezervována pro organické Němce?“

Lambsdorff poukazoval, že rezervace jakýchkoliv pracovních míst na báze něčího etnického nebo migračního původu, ať už německého nebo zahraničního, je protiústavní.

Už dříve v červenci jsme upozorňovali, že strana Zelených v Německu spustila propagandistickou kampaň oslavující její vizi budoucnosti této země.

Ze všech propagačních plakátů vytvořených pro tuto kampaň, žádný nevyobrazoval bělochy.

Nezapomeňte ale, že výměna obyvatelstva je nebezpečná konspirační teorie pravicových extremistů.

V Německu není strana Zelených nějakým obskurním spolkem, je to významná síla německé politiky.

V současnosti má 118 ze 736 křesel v Bundestagu, když roku 2021 ve spolkových volbách získala 14,8% hlasů a je teď třetím největším ze šesti parlamentních seskupení.

Předtím jsme upozorňovali, že 300 delegátům strany Zelených se jejich vlastní země natolik hnusí, že poslali petici, aby z jejich vlastního manifestu bylo slovo ‚Německo‘ odstraněno.

Také nová německá ‚antidiskriminační‘ komisařka nedávno přitáhla pozornost, kvůli opovržlivému vyjadřování o etnických Němcích jako o „bramborech“.

Mezitím diverzita natolik nabývá na síle, že čísla zveřejněná německou vládou ukazují, že ne-němečtí cizinci mohou za více než 39 procent všech vražd a 56,25 procent rozsudků za zabití, ač představují jen 12 procent populace.

TYLER DURDEN

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*