Neziskovky jsou parazité na lidském soucitu
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Pro mne jsou neziskovky jen koryta pro ty, co na to mají žaludek. Když chce někdo pomáhat, měl by to dělat dobře a levně.

Poslední dobou mě rozčiluje reklama neziskovky UNICEF. Pokouší se lidem vtloukat do hlavy, aby měsíčně posílali přes 400,-Kč měsíčně, že to zachrání čtyři děti třeba v Africe. Víte, že mě je úplně jedno co se děje v zahraničí? Starost o děti má každý stát vůči těm svým dětem. Z toho je jasné, že chceme podporovat naše děti které nemají kvůli našim politikům na oběd ve škole. Není jim hanba? Není. Přes svoje kešeně nevidí na bídu některých rodin u nás doma.

My jsme republika, která zakládá jedno sdružení za druhým ve prospěch romů a běženců. Víte, že romských organizací co berou peníze od státu jen už přes sto? No a k tomu přidejte organizace sající peníze z našich daní pro imigranty. Tak těch už máme asi 25 a vsadím se, že porostou stejně rychle rychle jako ty romské. Z našich prostředků si už vzali kolem miliardy, ale 80% jde na platy, konference, školení, chytré brožurky a další pitomosti co nás mají přesvědčit, že běženci jsou naše spása.

Jestli budou taková pomoc jako romové, tak nás potěš Bůh. Ženy budou rodit, naplní se předpověď, že nás jejich ženy umlátí svými dělohami. Pak budou pobírat dávky a nastěhujeme si je podle Bělobrádka do bytu a postaráme se jim o jídlo, které musí být košer a pak je slušně oblékneme, jinak mám to hodí na hlavu.

Nějak ta cháska zapomíná, že jako sem nikoho nezveme a ani nedržíme. U migrantů máme daleko pádnější důvody je dostat odsud. Nepracující romové jsou zátěž pro naši společnosti, ale běženci chtějí naši zemi a nás v ní naprosto ovládnou a zdevastovat.

Nikdy nepochopím myšlení politiků. Každému normálnímu člověku je bližší vlastní země a její obyvatelé, než příživnická banda odněkud z Afriky. Tady si musíme uvědomit, že tohle je jen začátek a to nejhorší nás teprve čeká. Za těmi co jsou tady budou přijíždět celé jejich rodiny a dědiny. Jsou jich miliony. To už je válka kdo z koho. Válka o přežití. To je kolonizace Evropy se vším všudy.

Už teď se každý den na našem území pohybuje tisíce nelegálních imigrantů a je jen otázkou kdy v Německu řeknou tak a to stačí a tito Afričané a Arabové zůstanou u nás doma. Makat to neumí, nejmilejší hračka je samopal a pravděpodobně soutěží kdo znásilní více žen. Tak tohle si sem dobrovolně necháme nalézt. Až tu budou, už se jich nezbavíme. Budeme je živit a makat až do smrti. Pak pozbude důchod cenu, protože se ho nikdo nedožije. Kdo by jinak dělal než bílý Evropan.

Imigrace je obchod s lidmi a jako takový by se měl zakázat, protože odporuje našim zákonům. nechápu, proč to vůbec tolerujeme. Tak teď kdo má dobrý žaludek a především vysoko postavené kamarády a strejdy, najde si pěkné, teplé místečko a nějakém úřadu pro imigranty a bude se mít dobře, protože ti sem proudit nepřestanou. Pokud je nevyženeme hned, tak až jich tu budou miliony, jsme v pr….

Kdyby jim bylo zle, tak to snad ještě pochopím, ale ono jim zle není. Charitu s oděvy vyhazují, protože to se jim prostě nelíbí. Jídlo je hnusné, a lidi jsou jsou hnusní. Nic se jim tu nelíbí a pořád mají dost peněz, aby cestovali dál a dál. Z čeho to financují? Tady se můžeme jen dohadovat, protože důkazy nejsou. Sami na nemají, takže někde ten pramen být musí. Tihle muži jsou neobyčejně krutí. Je to jakoby byli vybrání zrovna oni, aby proklestili cestu dalším a možná ještě horším.

Prý to financuje USA, Izrael a Turecko. Prý chtějí touto cestou zničit Evropu.

Řešení to má snad jen jedno. Přestat poslouchat ty šílence z Bruselu, vystoupit z EU a konečně se starat o co máme. O svoji zemi bez imigrantů. Kolem nás země již staví ploty a u nás? Neziskovky se culí na imigranty a plní si kapsy. Tak to je a co s tím dělat? Celostátní stávky a začít dupat po referendech a konečně v klíčových otázkách pro národ si vymoci právo do toho mluvit.

Výkonný ředitel české neziskovky Evropské hodnoty Jakub Janda na své stránce na Facebooku hledá české vlastence, aby se připojili k jeho boji proti Rusku. Dokonce tento pornoherec hledá každodenní tiché hrdiny kteří budou srdcem bránit všechny proti ruské hrozbě. Mají to být vlastenci co budou pracovat na 100% a měli by se do toho pořádně položit.

Pokud bych měla proti někomu bojovat, tak to bude stejné jak to dělám 20 let.

 • Boj proti rozkrádání naší země
 • Boj proti těm, co škodí naší zemi
 • Boj proti všem, co si uzurpují právo rozhodovat za nás bez nás

A někdy mne mrzí že nemám lepší zbraň jak papír a pero. Rozhodně nehodlám bojovat proti Rusku, když nám hrozí totální zkáza z jiných stran.

 • Rusko, které nesahá USA co se týká válek ani po kotníky, nebo USA co válčí od té doby co vzniklo.
 • Rusko co nemá základny, protože všude už je má USA.
 • Rusko je slovanská země od které jsem pohrdání necítila, nebo USA kteří pohrdají vším, co není americké.
 • Rusko na které uvalili sankce a my na to doplatili, nebo USA, které vyváží zbraně do všech koutů světa a vyvolává konflikty.
 • Rusko které nestvořilo Islámská stát, protože to už se podařilo USA.
 • Rusko, kterému USA vnutili válku s Ukrajinou.

Raději budu stát po boku Slovanských národů, než stát vedle germánských národů a hlavně si odmítám stoupnout vedle Amíka. Tam jsou hlavní sídla iluminátů, bank plné hajzlů co si hrají s osudy a životy lidí. Jen doufám, že není u nás víc takových hlupáků jako je Janda.

Páni z Neziskovek to nedělají pro chudé a nemocné. Oni jsou z toho tak dobře živeni, že se o tom může člověku, co se živí rukama jen zdát. Co dělají tihle šéfové neziskovek tak důležitého? To by měla být charita a měla by být zdarma. Tak to moje hlava nebere. Zvědavého člověka pochopitelně zajímá, co jim za tohle zůstane za nehty. No, je to fakt vejvar všech vejvarů a člověku se opravdu zajídá, když má platit tyhle přísavky z našich daní. Pro mne jsou neziskovky jen koryta pro ty, co na to mají žaludek. Když chce někdo pomáhat, měl by to dělat dobře a levně. Ne za statisícové odměny, to je hluboce nemorální. Nic k tomu nepomohou ani výzvy různých hvězdiček, že každý si máme vybrat neziskovky a každý měsíc posílat peníze. Ano, máme si pomáhat, ale jen tehdy když se jedná o naše děti, o lidi sociálně slabé, nemocné atd. Navíc by si měli uvědomit, že ne každý má z čeho pomáhat.

 

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

 1. Tak to je dobrý for, kdy Evropská hovnota “přijď, bude řiť” Jakub Janda, hledá české vlastence 🙂 To tomu duhovému matlalovi ještě nikdo neřekl, že EU chce z Čechů udělat naprostou minoritu, které pak nezůstane ani ten proflánutý song “Kde domov můj” 🙁

 2. „Rusko, které nesahá USA co se týká válek ani po kotníky, nebo USA co válčí od té doby co vzniklo.“
  Pokus o vtip??
  „Rusko je slovanská země od které jsem pohrdání necítila, nebo USA kteří pohrdají vším, co není americké.“
  Pokus o vtip??
  „Rusko, kterému USA vnutili válku s Ukrajinou.“
  Pokus o vtip??
  „Raději budu stát po boku Slovanských národů…“
  Ach ten přihlouplý panslavismus. Zřejmě nelze vymýtit. Jistě, Slovani všichni bratři jsou a mají se navzájem moc rádi. Třeba Srbové a Chorvati. Ti se odjakživa přímo milujou. Vlastně pardon, já zapomněl, za tu jejich odvěkou nenávist můžou USA.
  „Tam (v Americe) jsou hlavní sídla iluminátů…“ (zřejmě vrazi a vólstrýtu)
  Dál už vážně netřeba číst (a vlastně ani potud).
  Svatá prostoto!!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*