Nouzový stav? “Máme tu možnost to ubytování tomu ubytovacímu nařízení prostě nařídit a on to udělat musí”
Sdílet článek:
Cituji:
„Ale teď máme tu možnost to ubytování tomu ubytovacímu nařízení prostě nařídit a on to udělat musí. [… ]Zatím to nepotřebujeme nařizovat. Budeme se samozřejmě chtít s lidmi domlouvat, ale ten nástroj prostě v rukou máme a ta kapacita bude potřeba velká. Určitě narazíme na to, že ne všichni budou ochotní svou ubytovací kapacitu poskytnou. Například to my teď můžeme prostě nařídit.“
.

To řekl na ČT24 jihomoravský hejtman Jan Grolich (Lidovci)
.
“Tati, pan Grolich je lidovec?”
.
A tak dále… Však to znáte.
.
To jen takové upozornění pro ty, kteří nám říkají, že snad “zase slyšíme trávu růst”, když varujeme před nouzovým stavem. Oni ve skutečnosti ti darebáci, jako třeba tenhleten pan lidovec Grolich, skutečně mají úmysl lidem konfiskovat nemovitosti – zatím to nedělají, ovšem ne proto, že by ctili právo na majetek, ale protože to zatím nepotřebují dělat.
.
Ovšem člověk s mentalitou zloděje, který zrovna dneska nepotřebuje krást, je pořád člověk se zkaženou mentalitou zloděje.
.
Já jsem před dvěma lety byl velmi kritický vůči vládním postupům na tzv. obranu před koronavirem. Před dvěma lety, když se vláda ještě zcela nerozjela a jen opatrně zaváděla restrikce. Tehdy jsem napsal, že se nebojím ani tak koronaviru, jako spíš toho, že se to vláda bude snažit řešit. Protože mi bylo jasné, že nepřítelem pro vládu nebude koronavirus, ale čeští občané. Teď jsme ve stejné situaci. Po Babišovi a jeho gangu čelíme další hrozbě, dalším zapřísáhlým nepřátelům svobody. Pro bytosti jako je např. hejtman Grolich, není nepřítelem Putin, nýbrž svobodný český občan, majitel nemovitosti.
.

Luboš Zálom

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

21 Comments

 1. Nesliboval náhodou doslova před pár dny náš hrdinný premiér, že českých občanů se TENTO nouzový stav nijak nedotkne?

 2. co si lidi volej, to maj
  lidovci – těm je všechnmo jedno, hlavně že jsou u korýtka
  piráti, TOP – fanatičtí eurohujeři, kteří nenávidí čechy
  stan – prvotřídní podrazáci s totalitním myšlením
  ods – lháři a zrádci, minimálně od doby topola

 3. Mohl jsem ubytovat cca 10 ukrajinců. ALE neubytuji je. Nechci, protože státu odmítám pomáhat. Státu, který proti mě spustil cenzuru a vyhrožuje mi perzekucí. Kde jsou miliardáři z devadesátek, kteří si nahrabali stovky miliard? Vlastní secesní budovy, které kdysi sloužily jako okresní nemocnice. Udělali si z nich snobské rezidence a hotely. Do nich by se vešlo 150.000 Ukrajinců. Proč exponenti ODS mlčí a nepomáhají? Vždyť za ty miliardy nehnuli prstem. Spadly jim do klína díky státu. To by ovšem nesměly vládu tvořit lemplové a svazáci typu Rakušana a Fialy… a dalších. Takže nepomohu a na tom názoru setrvám.

 4. Výživné ale automatonům 30. let inkluzky zcela nic neříkají z aktivace hormonálních bez náznaku mozku, vyjímky jsou možné ale nehledejte je s přirovnáním jehly v jupce sena. Tihle si ukrajinaci dojedou do konce-ců s již tak fungujícími komorníky a rychtyho sqadrou.
  https://kresadlo.com/anatomie-konfliktu/

 5. Výživné ale automatonům 30. let inkluzky zcela nic neříkají z aktivace hormonálních bez náznaku mozku, vyjímky jsou možné ale nehledejte je s přirovnáním jehly v kupce sena. Tihle si ukrajinaci dojedou do konce-ců s již tak fungujícími komorníky a rychtyho sqadrou.
  https://kresadlo.com/anatomie-konfliktu/

 6. Těm majitelům ubytovacích kapacit, kteří hráli s protektorátní správou hru na pandemii, ať klidně utečence nuceně nakvartýrují. Jen ať si uvědomí co znamená jít protektorátu na ruku.

 7. To je všechno hezký, ale vládní média iDnes atd. o tom ani nepíšou. A až to přijde tak jsem zvědav na ten hukot.

 8. —Na pacienty z Ukrajiny se už připravují i dospělí praktici. „Uprchlíci, kteří zde zůstanou, budou potřebovat praktického lékaře trvale a my se nyní musíme domluvit s ministerstvem zdravotnictví, co vše—-https://www.zdravotnickydenik.cz/2022/03/vzp-spolu-s-poskytovateli-zajisti-zdravotni-peci-pro-vice-nez-150-tisic-lidi-z-ukrajiny-pod-nejvetsim-tlakem-se-ocitnou-prakticti-lekari/

  • A Maďarsko? no tohle—Podle nové verze mají nárok na bezplatné lékařské prohlídky, lékařské ošetření, dotovanou změnu léku a onkologickou léčbu u poskytovatelů veřejných služeb po dobu 30 dnů od překročení hranice. slovy třicet.————dále:…

   Podle postupu je nutné zajistit pokud možno péči všem, kteří pocházejí z Ukrajiny. Hraniční přechod musí již na hranici učinit prohlášení, zda cestují dále. Pokud chcete zůstat v Maďarsku, chcete také iniciovat uznání svého azylového statusu. (Bez ní můžete zdravotní služby využívat 30 dní zdarma.) Ti, kteří požádali o status uprchlíka, mají mimo jiné nárok na všeobecnou lékařskou péči, odbornou péči, nemocniční ošetření, pohotovostní stomatologii, zubní ošetření, těhotenství péče, umělé přerušení těhotenství za stejných podmínek jako v Maďarsku veřejné zdravotnictví a v neposlední řadě očkování.

   zdroj

   https://24.hu/belfold/2022/03/16/orosz-ukran-habnoru-ukran-menekultek-kasler-miklos-uj-rendelet/

 9. —Městská policie v Praze zvýší náborový příspěvek ze 100.000 korun na 300.000 Kč
  14.3.2022 13:08——-https://www.ceska-justice.cz/2022/03/mestska-policie-v-praze-zvysi-naborovy-prispevek-ze-100-000-korun-na-300-000-kc/ —-

 10. Děsím se ,že novo-bolševici přijdou s přebytečným metrem pro bydlení.Jako tehdy za rudejch,kdy ti stát do kvartýru nuceně nasadil kdejakého maďarského cikána.

  • Si pamatuji v Itálii rok 2015 a po něm rozpětí 2016 …a to nebyl bolševický stát a nadměrnost se jaksi začala nejprve v msm owertonovsky njuspikovat a ejhle pak už i hodnotit v reálu.

   • Máme strach o mámu a tchýně.Konkrétně u mně o mámu.Táta tři roky dozadu umřel,máma je v baráku sama a proti důchodcům teď vede tahle bolševická vláda tvrdou kampaň,jak jsou rozmazlený a zhejčkaný.Docela z toho máme nervy v kýblu.

    • Proč lžeš? Bolševik mi nikdy do bytu nikoho nenutil, tahle vláda je fašistická, tak se prober. Nebo jsi za socíku nežil a jsi veliký hrdina? Dneska, jako většina těch “demokrrrratů” ehmm…ehm..

  • Zvážíme všechny možnosti jak ochránit rodinu.Jen podotknu,švagrová dělá na sociálce a její klient je Moldavan z Podněstří.Utekl před válkou,žije tady už docela dlouho,taxikaří a hned,jak teď vypuknul na Ukrajině ozbrojený konflikt,tak jel na hranice pomáhat.Přišel o iluze.Tohle nejsou váleční uprchlíci.

 11. Za miliony,za které byly nakoupen ČR válečný šrot pro Ukrajinu
  by bylo snadné třeba i vykoupit a vybavit lokality pro ubytování nešťastnýchn běženců.
  Ale zdaleka by nepřinesly vybranému spolku hyen ve Strakově koleji takové snadné ,rychlé a zaručené zisky..
  Obávám se,že není daleko doba,kdy svobodná a nezávislá media,politické loutky Brusele označí tyto novodobé exulanty za příčinu a důsledek lumpráren a svinstva
  připravovaných ke zbidačení naprosté většiny obyvatel této země.
  Fialova cesta do Kyjeva nebyla podle mě hrdinným aktem solidarity ale jen hnusný kšeft
  Kšeft páchnocí slzami a krví nevinných.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*