O nepokrytém pokrytectví předsedkyně PS
Sdílet článek:

Předsedkyně poslanecké Sněmovny, Markéta Pekarová Adamová, zase perlí! Nevím, jestli jí ještě nedošlo, že apríl byl pouze 01. 04. 2022, a nikoli celoročně, ale podle jejích slov a pravudelných vyjádření, žije v Zemi nezemi, kde se jeden den opakuje nekonečně dlouho, neustále.


Povídala jsem vám o tom už v komentáři k vojenským základnám, o kterých jsem psala tento týden, ale klidně se zopakuji: nejsem si jistá, jestli je to účel vládní koalice dělat si z nás občanů, plátců daní, konstatně legraci, ale pokud to účel není a oni svá prohlášení a vyjádření myslí vážně, jedná se o velice smutný příklad toho, kam se mílovými kroky ženeme od doby, kdy se tato protinárodní vláda chopila moci.

Na jedné straně je ministr zdravotnictví Válek, který tvrdí, že očkovacích dávek může být nekonečně mnoho. Na další straně je Fiala, který se v každém projevu chvástá tím, jakou to máme slušnou vládu na úrovni a holebdá se tím, že ceny za naftu snížili o něco málo přes 1 Kč (slovy – jedna koruna česká!). A na neposlední straně sídlí paní Pekarová, která bere čtvrt milionu měsíčně, ale neváhá veřejně prohlásit, že vzhledem k situaci si občané nemohou dovolit žít nad poměry! 

Pekarová se nebojí zmínit Orbána jako premiéra, pro kterého je přednější “cena plynu než krev Ukrajinců” – já bych spíše řekla, že pro Orbána jsou na prvním místě maďarští občané, nikoli spory, které jsou mimo území Maďarska.

Když berete čtvrt milionu měsíčně, nevytrhne vás, i kdyby cena na litr nafty byla 200 Kč (kor když řídíte služební BMW).

Přála bych si, aby se vláda více zajímala o blahobyt svých voličů, daňových poplatníků, občanů České republiky, které tato vláda v parlamentu zastupuje! Bohužel vzhledem k tomu, jak se chová Pekarová, jak řeční premiér Fiala, jak komplotuje ministryně Černochová a jak vyhrožuje ministr Válek, se pronárodního chování nedočkáme.

Protože ve státě, kde se cenzura stává požadovanou normou, a kde se slovo “suverenita”, “vlastenectví” a “český občan” stává ne-li sprostým slovem, za které můžete být až trestně stíháni, rozhodnutí směřující k tomu, aby se český občan měl dobře, neočekávám.

 

Monika Hrabáková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

 1. Paní Pekarová, to je taková paní Miroslava Němcová Topkařů 09. Se všemi atributy, které k ní patří. Určitá myšlenková lenost, ale o to větší ideová pevnost.

 2. Paní Pekarové nemá žádný význam cokoli vysvětlovat, jakkoli argumentovat. Něco tak odporně asociálního nezasluhuje jakoukoli civilizovanou komunikaci. Umlátit cepem.

  • Přesně tak! Ta nepochopí vůbec nic! A není ve vládě sama, tam takových je až hanba…Velebnosti, chce se mi blejt!

 3. „Myslím, že autentickou pravici, čili ty, kteří pokládají za největší statek svobodu, tvoří tak čtvrtina Čechů. A bojím se, že tak je to už pomalu v celé Evropě. Když dáte na billboard nápis „Kolo do každé rodiny“ a poukážete na to, že boháči mívají kola dvě, najde se mnoho lidí, kteří spravedlnost vidí v tom, že jedno kolo je třeba boháčům vzít a dát ho těm, co ho nemají.“ — Petr Nárožný

  mmch dnes slaví narozeniny

 4. Je to takový český Matovič v sukni, dr. Bukovský dobře popsal sociopatický stav Matoviča a sedí to i na ní. To chování jak přes kopírák.

  Sociopaty přitahuje moc, síla a kontrola. Touží ovládat a uplatňovat autoritu. Z toho důvodu si nejčastěji vybírají povolání, která jim tyto výsady mohou poskytnout.

  ———–Doporučuji tuhle přednášku František Koukolík: O špatných lidech

  https://www.youtube.com/watch?v=u68WfG1srfk

  tam se najde madam …

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*