ODS mlčí. Znamená to, že souhlasí?
Sdílet článek:

To, co řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) ve čtvrtek 14. 4. 2022 předvedl na CNN Prima News v pořadu Co občan, to politik, to, jak opakovaně uboze urážel předsedkyni Trikolory Zuzanu Majerovou, bylo tak strašně za čarou čehokoli myslitelného a veřejného vystupování politika obzvlášť, že je opravdu na místě s velkou netrpělivostí očekávat, jakým způsobem se k této nehoráznosti svého člena rodná Novotného ODS postaví. První reakcí její tiskové mluvčí bylo, že to nebude komentovat.

To je ale zoufale málo. Pavel Novotný jistě není prototypem člena ODS, ale vizitkou ODS nepochybně je. Přičteme-li k tomu, že předseda ODS Petr Fiala v minulosti neváhal přijet Novotného, coby významného člena ODS, osobně podpořit do Řeporyjí, vzniká podezření, že občanští demokraté si sprosťáka, nactiutrhače a recidivistu Novotného vlastně tak trochu pěstují. Primitivů, které Novotného žumpoidní repertoár oslovuje, se najde dost a ODS jimi asi nepohrdá.

Takže, Petře Fialo, předsedo vlády a předsedo ODS, v Trikolora čekáme na vaši reakci, na vaši omluvu. Nebo za svým nevycválaným stranickým kolegou stojíte či snad dokonce do Řeporyjí opět vyrazíte, abyste ho podpořil? Tohle je ta vaše slušná politika, kterou se zaklínáte?

A propos, i vy osobně Zuzaně Majerová stále ještě dlužíte také jinou svoji omluvu. Omluvu za váš nejapný podpásový výrok, kterým jste ji z obrazovky počastoval, když z ODS odešla.

Jsme jedno ucho. A nejen my. Hic Rhodus, hic salta!

Petr Štěpánek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Obávám se, že pravdou bude varianta b) – že totiž ODSka je potichu ráda, že si jí díky Řeporyjci vůbec někdo pořádně všiml.

  2. U strany, které předsedá tak sociopatická osonost, jako je Fiala, mne vůbec nepřekvapuje, že neřeší chování Vepře z Banderoryjí. Z howen bič neupleteš.

  3. Pavlík jde ukázkový typ hajzlíka, kterému doma od malička ve všem ustupovali a jako bonus mu vštěpovali, že on je ten nejlepší a ostatní jsou jen ubožáci a idioti. Pavlík tomu samozřejmě věří dodnes. U jedináčků (obzvlášť z neúplných nebo podobně nefunkčních rodin) je zmrdství takřka pravidlem, Pavlík sourozence ale má, což je o to horší vizitka pro jeho rodiče (a možná i prarodiče) kterým tímto děkuji jakého prvotřídního hajzla – sociopata “vypěstovali”…

  4. Nejdříve jsem se obával, že budu v 20minutovém videu hledat tu pasáž s urážkou, ale on se ten ubožák rozjel hned na startu a do konce nepřestal. Suchoně teda nemusím, ale tohle sem mu nepřál 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*