Řádící Adamová-Pekarová
Sdílet článek:

Předsedkyně poslanecké sněmovny a jednací sál PS ozdobila vlajkou EU. Protože jí spadla do rukou moc, začala šermovat nejen slovy, ale i zbraněmi. Kdopak se jí to tak znelíbil? Je Běloruský prezident Lukašenko a a Pekarová-Adamová by ho nejraději svrhla z pozice diktátora a vůbec nechápu, že v ten moment se jako diktátorka chová právě ona. Předsedkyně PS, jinak nejvyšší třetí ústavní činitel této země je ve své funkci pár týdnů a už si koleduje o válku s Běloruskem, který se opírá o Putinovské Rusko. Tak to vypadá, že napřed Langšádlová hodí atomovku na Putina, umete Pekarové-Adamové cestičku k e svržení diktátora Lukašenka. Do toho všeho EU chce namířit atomovky na všechna velká ruská města a pro jistotu zaútočit první. To je voda na mlýn Pekarové.

Karel Schwarzenberg šel jako rytíř bránit tuhle osobu před výrokem bývalého prezidenta Václava Klause který na ni okamžitě po jejích slovech vůči maďarskému prezidentovi Orbánovi zaútočil se slovy, že by měla složit funkci a já s ním souhlasím. Prý byl vychován v tom, že muž na ženu takto hulvátsky útočit nesmí. Je to vrcholná nezdvořilost a tento způsob politiky je opravdu dosti nešťastný. Neměl by myslel na ženskou a přemýšlet jestli je v pravomoci političky Pekarové útočit na maďarského prezidenta.

Já opravdu nevím nic o tom, že by tato osoba byla ministr zahraničí a měla právo dělat zahraniční politiku, když si netroufla ani na jedno místo ve vládě, ale perfektně si sedla na teplé místo předsedkyně sněmovny. Odpovědnost žádná, rozhodování žádné a prachy Boží. Měla by se zamyslet dřív, než hodí na éteru takové řeči, protože tím naprosto ničí českou pozici v zahraniční, z naší skoro neexistující zahraniční politiky si dělá trhací kalendář a z naší země je do smíchu i králíkům.

Opravdu tyhle ženské patří do politiky? Jde mi z nich mráz po těle. Ony jsou snad schopny ten čudlík zmáčknout sami pokud by se k němu dostaly. Důvod k tomu dostaly v podobě Kazachstánu. Pekarová se toho chytla rychlostí blesku a nejvíc jí vadí to, že tento stát sousedí s Ruskem. Teda nevadí ji revoluce v Kazachstánu, vadí jí že se obrátili na pomoc k Rusko. Kam se asi tak mají obrátit? Zůstal jim jejich rozum a vědí, že pomoc z EU a Nato by znamenala to, co se stalo na Ukrajině.

Tady už i největší ignorant si musí položit otázku. Proč tyhle státy? Všechny sousedí s Ruskem. Všechny jsou bývalí členové SSSR. Je to tak okaté. Kdyby je všechny dostali pod svoji nadvládu, tak by měli krásně obsazenou celou ruskou hranici s EU a přesně o tom jim jde. Bohudík podlehli jenom Ukrajinci a svět by měl doufat, že to tak zůstane.  Před převratem si všichni stěžovali na studenou válku mezi Východem a Západem. Teď už není studená ale mrazivá a my můžeme jen doufat, že lidi jako Pekarová a další nechají východ na pokoji a já doufám, že Rusové vydrží.

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*