Vlastní zemi plundruje a vlastní obyvatelstvo ohrožuje a ruinuje jen zločinec nebo šílenec
Sdílet článek:
České marxismem odkojené obyvatelstvo, volící neustále dokola výhradně jen marxismem odchované politiky, si doposud stále neuvědomuje, že v prostředí obchodních vztahů platí jen jedno: Nabídka a poptávka, vzájemně dohodnutý a zaplacený obchod.

Přičemž vždy vydělají oba (na rozdíl od pouček VUMLu, které vám kdysi soudruzi natloukli do těch vašich levicových hlav). To, jak se to má dělat, českým soudruhům nyní dokonale předvedlo Německo, ale před tím i Francie, přičemž o USA nebudu snad ani mluvit.

Vládci každé země mají, pokud to nejsou jedinci uprchlí z Bohnic, na paměti vždy jediný cíl: Prospěch vlastní země a skrze to prospěch vlastního obyvatelstva. Vlády se nemají pouštět nikdy do jakýchkoli hodnocení cizích zvyklostí, cizích morálních pravidel. Tím mohou totiž vždy ožebračit jen vlastní obyvatelstvo a skrze to je lidé – opět, pokud to nejsou tedy pomatenci – zpravidla nevolí.

Lidé volí své vládce v demokracii proto, aby se jim žilo v jejich zemi pokud možno dobře. Ne proto, aby ti zvolení vládci naší země někde za hranicemi někoho vychovávali – a zejména ne nějakou mocnost. A to jakoukoli!

Vlastní zemi plundruje a vlastní obyvatelstvo ohrožuje a ruinuje jen zločinec nebo šílenec. Obojí se přitom v politice často snoubí v jedny a tytéž osoby.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Po přečtení nejednoho příspěvku autora na jeho Fcb profilu jsem nabyl dojmu, že šílenec poučuje “šílence”.

  2. Co to je za blbce, tenhle Soudruh Leo?
    Tady se žádná demokracie nekoná. Kazisvěti s námi hrají falešná představení na liberální demokracii. Mafiánsky ovládají celé státy, finanční systém. Nabádají poblitiky skrze sdělovací prostředky, zednářské lóže, nevládní nátlakovky, případně orgány činné v trestním řízení.
    Politici pětislepence i ANOfertu hájí zájmy globalistických kazisvětů, nikoli nějakou demokracii a vůli lidu.
    Už migrací islamistů a zeleným terorem předvedli, covidismem potvrdili, že obchodní vztahy nebo zdravý rozum jsou na nižší úrovni než hodnoty. Hodnoty je falešné heslo pro růst moci různých Schwabů a Rothschildů.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*