Novinky

Opravdový Anthony Fauci
Sdílet článek:

JFK vyzdvihuje morální odvahu senátorů USA a jejich otevřené postoje k jejich současným problémům bez ohledu na dopad takového postoje k profilům těchto osobností, RFK Jr. odhaluje ty, kteří pod maskou snahy o státní bezpečnost dosahují svých cílů zločineckými způsoby.

 


Kniha Profily odvahy od Johna Fitzgeralda Kennedyho uvedla příběhy sedmi amerických senátorů, kteří jednali podle svého svědomí a jak vyjádřil J. Q. Adams „…činů, kvůli nimž jsem trpěl, ani zdaleka nelituji. Všechny bych je vykonal znovu, pokud by to bylo zapotřebí, i za cenu desateronásobného hanobení, nepřízně a ztráty funkce“. Vydáno v USA v roce 1956, v češtině 1969. Číst tuto knihu roky poté, co jsme v němém úděsu prožili vraždu presidenta USA v přímém přínosu, znamenalo prohloubení pocitu ztráty možností zlepšit život na Zemi.

Od Kennedyho Jr., Roberta F. se nyní objevila kniha The Real Anthony Fauci (Children’s Health Defense), kterou jsem bez váhání koupil a zevrubně přečetl. V době, kdy nálepka antivaxera stačí nejen k neposlouchání, ale k politické ostrakizaci, výslechů či přímému zatčení, vyzývám všechny, aby textem knihy přinejmenším shovívavě prošli. Nežádám o málo.

Předmluva je těžko stravitelná pro člověka, který nemá rád slovní spojení jako “poučíte se… pochopíte…” apod. Ale je třeba věřit Tonymu Lyonsovi z nakladatelství Skyhorse, když říká: “Vím, jak perfektně je jeho kniha odzdrojována.“ Dokonce bych řekl, že je to spíše soubor dokumentů než kniha, rozhodně ne román. Spojnice mezi fakty jsou však jasné a celkově srozumitelné. Jedním z nenápadných, ale vysvětlujících momentů je dehonestace ivermerktinu:

1 Podle federálních zákonů nemohou nové vakcíny a léky získat povolení pro nouzové použití (EUA), pokud se jakýkoli existující lék schválený FDA ukáže jako účinný proti stejné nemoci: Aby FDA vydal EUA (povolení k nouzovému použití), nesmí existovat adekvátní, schválená a dostupná alternativa ke kandidátskému produktu pro diagnostiku, prevenci nebo léčbu onemocnění nebo stavu…

Číňané 3. března 2020 zveřejnili svůj vlastní protokol včasné léčby s použitím mnoha stejných kategorií profylaktických léků a léků pro včasnou léčbu, které objevil McCullough – chlorochin (bratranec hydroxychlorochinu), antibiotika, protizánětlivá léčiva, antihistaminika, různé steroidy a probiotika pro stabilizaci a posílení imunitního systému, tradičních čínských léků, vitamínů a minerálů, včetně různých sloučenin obsahujících kvercetin, zinek a prekurzory glutathionu. Číňané učinili z včasné léčby ústřední prioritu své COVID strategie. Použili intenzivní sledování k identifikaci a následné okamžité hospitalizaci a léčbě každého Číňana infikovaného kovidem.

To, že ivermektin funguje, vidíme na Indii: S 241 miliony obyvatel má Uttarpradéš ekvivalent dvou třetin populace Spojených států. Podle Indian Express: „Uttarpradéš byl prvním státem v zemi, který zavedl ve velkém měřítku profylaktické a terapeutické použití ivermektinu. V květnu až červnu 2020 tým z Agra čtvrté největší město státu Uttarpradéš pod vedením Dr. Anshula Pareeka experimentálně podával ivermektin všem členům týmu RRT v okrese. U žádného z nich se nerozvinul Covid-19, přestože byl v každodenním kontaktu s pacienty, kteří měli pozitivní test na virus.

Tyto dehonestace byly provedeny i přes odborné časopisy jako Lancet, kdy v červnu 2020
Dopisovatelé The Guardian otevřeně obvinili The Lancet z propagandy a z podvodu: „Pouhé množství a rozsah informací, které se chybně prezentovaly nebo zmizely, jsou příliš obrovské na to, abychom je připisovali pouhé neschopnosti.“

Šlo o záměrnou diskreditaci léků, které již nepodléhaly patentové ochraně. Na druhé straně již dávno předtím byla uskutečněna platba od Fauciho směrem k Baricovi, mikrobiologovi z University of North Carolina – k urychlení remdesiviru jako léku na koronaviry v čínské laboratoři biologické bezpečnosti ve Wuchanu. Baric použil kultury koronaviru získané z netopýřích jeskyní čínskými virology spolupracujícími s EcoHealth Alliance Petera Daszaka, dalším příjemcem peněz Dr. Fauciho. Dr. Fauci prokázal svůj osobní zájem o tyto experimenty tím, že vyslal své nejdůvěryhodnější zástupce, Hugha Auchinclosse v roce 2018 a poté Cliffa Lanea v roce 2020, aby vyjednávali s čínskou vládou a dohlíželi na Baricovy experimenty v laboratoři ve Wuchanu. Baric tvrdil, že jeho studie na myších ukázaly, že remdesivir brání replikaci SARS, což naznačuje, že by mohl inhibovat další koronaviry. Čínští vědci z Wuchanské laboratoře a čínského Institutu vojenského lékařství Akademie vojenských věd Lidové osvobozenecké armády předložili svou vlastní patentovou přihlášku na remdesivir. Čínská armáda uvedla, že společná patentová přihláška byla „zaměřena na ochranu čínských národních zájmů“.

Kapitola 12, která završuje celkovým obrazem jednotlivé kapitoly knihy, se nazývá
Válečné hry: Projekt biologické bezpečnosti. V této kapitole RFK dokumentuje biochemické vojenské výzkumy a informace o nich, jež pronikají na veřejnost. Antraxovou aféru, aféru planých neštovic, prasečí chřipky. Když koncem října 2001 celostátní průzkum zjistil, že 74 procent respondentů si přeje, aby Spojené státy podnikly vojenskou akci proti Bagdádu, a to navzdory naprostému nedostatku důkazů spojujících Irák buď s 11. zářím, nebo s útoky antraxem, které se staly méně než čtyři měsíce po simulaci Dark Winter a tři týdny po 11. září.

Tehdy dorazila poštou do několika zpravodajských médií a kanceláří dvou senátorů na Capitol Hillu záhadná záplava dopisů obsahujících jemné bílé spory antraxu. Tito dva senátoři, Tom Daschle a Patrick Leahy, nejhlasitěji odsuzovali porušování občanských svobod po 11. září, které prosazovala skupina PNAC. Laboratoř FBI zjistila, že spory antraxu pocházejí z jedné ze tří laboratoří americké armády:

  • Fort Detrick;
  • laboratoř na Scrantonské univerzitě;
  • Battelle’s West Jefferson, vlastněná Fuadem El-Hibrím, obchodním partnerem Fauciho.

Zákon o bezpečnosti veřejného zdraví a připravenosti na bioterorismus (BARDA), který nařídil tajemníkovi HHS udržovat to, čemu se říká „Strategické národní zásoby (SNS)” (virových onemocnění – pozn. aut.), navrhl Kadlec, který pracoval pro ministra Rumsfelda v Bushově Bílém domě, nakonec schválil kongres USA. S Kadlecovým vedením se BARDA stala federálním bankomatem pro Big Pharma, dodavatele bioobrany a výzkumné pracovníky. Spolu s NIAID Dr. Fauciho a DARPA Pentagonu byla BARDA dalším sponzorem velké ligy pro experimenty s cílem vytvořit pandemické superbugy ve Wuchanu a jinde. Kadlecův statut povoloval nákup materiálu – včetně vakcín – za 5 miliard dolarů do zásob, čímž vznikl zlatý důl pro všechny Kadlecovy přátele – Callahana, Daszaka a dalších.

Touto kapitolou kniha končí a nechává na nás, co si z ní odneseme.

Při dočítání Kennedyho knihy jsem si vzpomněl, jak Petr Hampl říká: “Otevírá se nám obraz společnosti, ve které neexistují žádná obecně platná morální pravidla. Zůstalo vlastně jedno jediné: Morální je to, co pomůže mé straně k vítězství.”

Rozdíl dvou knih z pera Kennedyů potvrzuje tento názor. JFK vyzdvihuje morální odvahu senátorů USA a jejich otevřené postoje k jejich současným problémům bez ohledu na dopad takového postoje k profilům těchto osobností, RFK Jr. odhaluje ty, kteří pod maskou snahy o státní bezpečnost dosahují svých cílů zločineckými způsoby.

Je možné dlouholeté činění RFK oznámkovat jako debilní antivax politiku, ale faktům neutečeme. Rozbití kontrolní moci státu a využití jeho posledních peněz na zvýšení zisku monopolů je evidentní a všeobecné. Problém však není pouze americký. Zdá se mi skoro jisté, že skutečný úpadek naší civilizace není zaviněn nefungujícími léky, ale podobným myšlením.

 

Aleš Macháček

KENNEDY, Robert F., Jr. Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health. New York: Skyhorse, 2021, 480 s. ISBN 978-1-51076-680-8.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*