Exkomunikována
Sdílet článek:

Bývalá poslankyně za Macronovu stranu LREM Martine Wonner byla ze strany exkomunikována a založila vlastní hnutí. Na pravicovém serveru Ripostelaique v zajímavé politické analýze nastínila důvody tohoto kroku, její výpověď je o to silnější, že měla blízko k rozhodovacím centrům macronismu. Je vůbec představitelné, že údajně moderní a demokratický stát, operující s lidskými právy, jak se chápou evropské země, může usilovat o zlo pro své vlastní občany, to je jádro jejího sdělení. Poslankyni Macronova partaj před rokem vyloučila a okamžitě na ni mainstramová média nasadila silnou cenzuru. Martine Wonner se specializuje na psychiatrií a epidemiologií, pět let vedla v Paříži organizaci zv. Samu social, která se zabývá poskytováním lékařské pomoci sociálně nejzranitelnějším.  Poslankyně říká, že v roce 2017 ji svedl ekonomický a sociální program kandidáta Macrona. Poslankyně od roku 2018 v parlamentu často hlasovala proti návrhům zákonů vlastní strany, které ji nekonvenovali, zdůvodňovala to v parlamentní frakci tím, že zákony jdou proti původnímu programu macronistické LREM, všechny kolegy kolem udivovala, že požaduje takovou zbytečnost jako je věrnost principům a volebnímu programu. Wonnerová upozorňovala Macrona na oprávněné požadavky žlutých vest, odpověděl ji: “Madame, jsme na počátku léta, až se trochu ochladí, zůstanou doma”.

Poslankyně se vyslovila proti omezovacím opatřením i proti vakcinační kampani, podle jejích zkušeností se první covidové onemocnění objevilo v Alsasku v říjnu 2019, lékaři se snažili pacienty léčit a celkem s dobrým výsledkem jim nasazovali antibiotika. Počátkem 2020 ministr zdravotnictví zakázal hydroxychlorochin, pak přišel dekret povolující nasazení Rivotrilu, což podle poslankyně pro mnohé staré lidi s respiratorními problémy znamenalo odsouzení na smrt. Vláda rozhodla a parlament schválil taktiku boje s epidemií: screening a především nulová léčba. Martine Wonner jako jediná poslankyně hlasovala proti, byla předvolána před exekutivní výbor LREM a vyloučena ze strany i když v chartě strany stojí, pokud poslanec hlasuje z etických důvodů, může jít i proti stranické direktivě. Lékařka poslankyně nemá právo v zdravotní problematice mít jiný názor než politické vedení strany. Parlament dnes v evropských zemích přestal plnit kontrolní úlohu proti autokratickému státu. Poslankyně založila hnutí “Společně za svobodu”, domnívá se, že boj za obnovení svobod a fundamentálních práv bude dlouhý. Lidé jsou terorizovaní, domnívají se, že když mají přes čtyřicet, mohou umřít na covid, to je ovšem aberace, covid je třeba léčit! “Před pár dny jsem covid měla, brala jsem mj. Ivermectin a za 72 hotovo. Včasná léčba funguje a měla by být všem lehce dostupná”. Podle poslankyně exekutivy evropských zemí transformují zdravotní krizi do bezpečnostní. Samozřejmě se nesmí z ekonomických důvodů redukovat nemocniční lůžka, ale v dané situaci naopak navyšovat. Proč to všechno? Mocenské elity jdou až k nejzazšímu bodu zotročení obyvatelstva. Je jim zřejmé, že politika koncentrace na vakcínu a její výzkum musí mít jistotu, že neexistuje léčba. Tedy každý typ léčby musí být prohlášen za neúčinný. Za touto politikou se skrývá snaha sledovat celou populaci, podobně i v případě implementace digitálních peněz. Západní společnost spěje k ještě škodlivější formě sociálního kreditu než je čínského typu. Numerický kredit umožní redukovat člověka na otroka. Pandemie je dobrým nástrojem k tomuto účelu, celý svět se poddá vakcinačnímu diktátu v domnění, že se zachrání. Poslankyně říká, že je zděšena když vidí, jak se vakcína distribuuje nejmenším. Občané by měli realitu začít reflektovat a revoltovat proti tomuto režimu. Téměř neúčinná vakcína má tolik bočních efektů, po tak vážných bočních efektech a rizicích by se v každé jiné epoše vakcinace zastavila.

Všechny západní země jednají ve stejných kolejích politických rozhodnutí a ignorují zdravotní aspekty této politiky, jde o vážné pohrdání lidem. Definičně se během epidemie nikdy nevakcinuje, nelze tímto rychlým způsobem vyvinout vakcínu. Indii se podařilo pandemii zkrotit i bez vakcíny, podobně v Africe atd. V Guadeloupe vydávali epidemii horečky dengue za covid. Všechno je dobré, aby se populace zmátla, poslankyně vybízí k občanské neposlušnosti. V případě vakcíny proti chřipce H1N1 došlo k 51 úmrtím a vakcinace se zastavila. Dnes máme v Evropě tisíce mrtvých a nic se neděje. Lidé na vakcinodromu vůbec neví, co se jim vpichuje, často nepodepisují schválení zákroku, všechno se odehrává v urgentním režimu. Poslankyně se domnívá, že váha farmaceutických lobby je absolutně enormní, Big Pharma mají gigantický profit z této politiky, jejich peníze garantují poslancům znovuzvolení. Styl publicity v médiích, kde asistují lékaři televizních plató je evidentní. Podle poslankyně vazby jejích profesních kolegů na Big Pharma ovlivňují jejich mediální vystupování. Jiné názory jsou permanentně cenzurovány.

 

Libor Číhal
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*