OSN a WEF používají k regulaci internetu „110 000 informačních válečníků“
Sdílet článek:
Jde samozřejmě o vám jistě dobře známé internetové cenzory, zřejmě velmi slušně placené za to, aby vedli tu „správnou propagandu.“ Tedy to jsou třeba titíž, kdo vám ještě před rokem tvrdili, že dezinformace je to, že se očkovaný může nakazit covidem nebo to, že covid může roznášet. Oni sami tvrdili, že se tak stát nemůže. A podobných příkladů z různých oblastí je nepřeberně. Jak sami vidíte, tak již tito „informační válečníci“ šíří v rámci propagandy lži, které vydávají za pravdu jen proto, aby udrželi systém.

Mainstream, který je za lhaní nebo záměrné manipulace velmi dobře placen (dostává tučné dotace např. z EU), samozřejmě může lhát jak chce, aniž by byl jakkoli cenzurován. Ostatně, na mainstreamu se opačné názory nenosí, což je důvod proč existují také alternativní média. Inteligentní tvor si všechny informace porovná a závěr si učiní sám. Ovšem v OSN a WEF považují lid za tupce, kterým je třeba názor „předžvýkat.“ A na to je zde právě tato Schwabem najatá goebbelsovská čeládka…

Světové ekonomické fórum (WEF) již v listopadu 2020 oznámilo, že naverbovalo statisíce „informačních válečníků“, aby ovládli internet. Sociální média a fóra by měly být kontrolovány, zda neobsahují „dezinformace“ a konspirační obsah. V důsledku toho se vyvíjí úsilí k zajištění systematické cenzury, jako je uzavírání a blokování. To má již brzy v plánu EU.

Kontroverzní diktátor Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab v prvním roce plandemie oznámil, že vyhlašuje válku za informační suverenitu. Jen jeden zdroj by měl určit, jaká je pravda – tím zdrojem je samotné Světové ekonomické fórum. Podle Světového ekonomického fóra jsou dezinformace na internetu „ infodemie “, která je „ potenciálně smrtelná “ a vyžaduje „ lék “. 

Od začátku pandemie existuje v příslušných kruzích „formulace“, kterou je třeba celosvětově dodržovat. Nemělo by tedy být překvapením, když politici, ale i umělci blízcí státu, používají všude na světě stále stejná slova, věty a formulace.

V publikaci WEF uvedl, že naverboval kolem 110 000 „dobrovolníků“, kteří zajistí, že názory disidentů po celém světě budou objeveny, sledovány a cenzurovány. Takzvaná „konspirační fóra“, ale také oblasti s komentáři na důležitých online platformách, jako je YouTube, jsou hlavním cílem těchto „ informačních válečníků“ .

Digitální militarizaci WEF oznámila v podcastu ředitelka komunikace OSN Melissa Flemingová.

Dosud jsme přijali 110 000 informačních dobrovolníků a tyto informační dobrovolníky vybavujeme znalostmi o tom, jak se dezinformace šíří, a žádáme je, aby fungovali jako jakási digitální první odezva a pomáhali v oblastech, kde se dezinformace šíří.

Flemingová a WEF přímo používají fašistický jazyk známý z nejtemnějších dob 20. století:

Informační prostředí je znečištěné; musíme ho vyčistit!

Podcast nabízí dokonalý přehled o tom, jak WEF a OSN po léta kontrolují informace po celém světě a systematicky potlačují nepohodlné otázky a protinázory.

Metodika se řídila i doporučeními nechvalně známé Události 201, ve které byl průběh pandemie Covid předem nacvičován s nejvýznamnějšími státníky a protagonisty světa.

Je fascinující, jak otevřeně tito „globální hráči“ oznamovali a propagovali svou agendu. Tyto snahy o úplnou kontrolu informací jsou zjevně v rozporu s demokracií, základními právy a lidskými právy. Jde o hluboce fašistická a diktátorská opatření, která nemají nic společného s pluralitní společností a demokratickým míněním. Přesto je vítala a tleskala jim snad všechna systémová média – jistě i proto, že jsou závislá na státních dotacích a také dotacích z EU.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*