P.C.Roberts: Washington si prosí o preventivní jaderný útok z Ruska
Sdílet článek:

LUBOMÍR MAN

Idioti ve Washingtonu povzbuzují Rusko k tomu, aby vyhladilo USA v zoufalém pokusu zachovat samo sebe. Ruští zákonodárci dokončili v těchto dnech vyšetřování vojenských biologických aktivit Washingtonu v laboratořích na Ukrajině, a to na základě zjištění, zveřejněných ruskými jednotkami radiační, chemické a biologické obrany v minulém roce. Závěrečné zjištění, formulované pak příslušnou ruskou parlametní komisí, zní takto: Washington pracuje na „univerzální“geneticky upravené biologické zbrani, navržené tak, aby nepřátelům způsobila vážné škody srovnatelné s tzv. „jadernou zimou“. Ve zprávě parlamentní komise se dále uvádí: „USA mají za cíl vyvinout biologickou zbraň schopnou infikovat nejen lidi, ale i zvířata a též zemědělské plodiny“.,, „Její použití zahrnuje též cíl způsobit nepříteli rozsáhlé a nenapravitelné ekonomické škody“. ..“Skryté a cílené použití takové zbraně v očekávání nevyhnutelné přímé vojenské konfrontace by mohlo vytvořit významnou výhodu pro americké síly nad protivníkem, a to dokonce i nad takovým, který vlastní jiné typy zbraní hromadného ničení“. ..“Vlastnictví tak vysoce účinných biologicých zbraní vytváří z pohledu americké armády skutečné předpoklady pro změnu povahy současných ozbrojených konfliktů“.

Otázka tedy zní: Co teď Putin udělá? Zůstane nečinný a smíří se s rozšířeným ohrožením Ruska, anebo se rozhodne svou zemi před satanským zlem ve Washingtonu ochránit? V určitém okamžiku si i liberální Rusko uvědomí, že nemůže sdílet vzájemnou bezpečnost se zemí, která je tak plně oddána myšlence jeho zničení.

Překlad: Lubomír Man

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

 1. Tyhle vyprávěnky o hodných rusácích a zlých američanech jsou úplně stejně pitomé jako ty obrácené.
  Jak se pozná, že rusák lže?? Že pohybuje hubou…

 2. Bájný jedinečný patogen, který napadá různé živočišné i rostlinné druhy zároveň, je absolutní mýtus a fantazy. Není to ani sci-fi, protože vědeckého na tom není nic. Je to jenom naprostá hovadina hodná leda tohoto fantasmagorického autora.

  • Nevím. Takové houby napadají rostliny i živočichy – a některé plísně (což je také houba) jsou zvlášť nebezpečné.
   Samotné houby nejsou řazeny k rostlinám, ale k živočichům. Převážná část hub je skryta pod zemí (podhoubí) a navenek jsou viditelné jen plodnice.
   Výtrusy (spóry) hub jsou velmi odolné, houby je produkují v ohromujícím množství. Existují i bakteriální spóry, které mohou přežít celá staletí.

   A ano, P.C.Roberts je v otázce jak by mělo Rusko postupovat mnohdy radikálnější než sám Putin.

 3. Z chovani celeho sveta vcetne těch yenkys je naprosto kazdemu jasné,že napadnout a znicit RF si mysli že jde jen pan dobyvatel a parta jeho slouhů.Všichni ostatni vidi bobky celeho sveta.Tak to je ten dukaz o pry ohroženi RF kymkoliv.No ale samozrejmě to je vymysl na obhajobu zotročeni a rusifikaci sousedniho statu jako ten pravy duvod.No a samozrejme miliony vymluv pro obhajobu niceni a zabijení civilistů kteří asi tu RF ohrožují.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*