Nová levice se nikdy nezastaví …
Sdílet článek:

KN

Pirátstvo objevilo příčinu násilností ve Francii – je to prý rasismus Francouzů a násilná povaha jejich policie…


Pamatujte si, že neomarxistická levice nemá nikdy dost. Nejdřív vás přinutí totálně zdevastovat vlastní zemi neřízenou migrací. To, co se budovalo mnohdy tisíce let, zničí v průběhu pár desetiletí – masová migrace do západní Evropy začala zhruba v 60. letech minulého století a v některých západoevropských zemích bude do konce tohoto století původní populace v menšině. Jedno blbé voličské rozhodnutí a je to nezvratný proces s devastačními důsledky pro klidné soužití.

Ale ani ve chvíli, kdy se přistěhovalci ve vaší zemi odmítají integrovat, zapalují ulice, útočí na policisty a záchranáře, zastávají mnohdy radikálnější názory než lidé v jejich zemích původu, promění kdysi klidné čtvrti v no-go zóny, zavedou tuhý islámský režim na místních školách atd…

Ani v takovou chvíli nová levice nejenže neuzná vlastní chybu. Nejenže nepřistoupí na žádné omezení migračních toků. Nebo omezení dávek. Nebo omezení čehokoliv jiného (kromě vás).

Ale dokonce vás začne obviňovat, že jste pořád ještě rasisté, a proto vzájemné soužití nefunguje. Můžete si za to sami. Vy jste ti zlí. To je jedno, že změna populace, jaká probíhá v západní Evropě, nemá nikde ve světě obdobu. To je jedno, že bohaté státy Perského zálivu nepřijímají žádné uprchlíky a získat tam občanství cizinec prakticky nemůže. Vy jste ti nejhorší. Vy jste dědicové opresivní civilizace. Tak přestaňte diskriminovat. A tak pořád dokola. Až do totálního sebezničení.

Tento postup nová levice využívá v jakékoliv problematice – nikdy neexistuje žádný konečný cíl.

Jste tak tolerantní, že vám nevadí sňatky homosexuálů? Fajn, takže to si odškrtneme. To je dost, že jste se k tomu dokopali. Ale to je jen první z dlouhé série požadavků! Budeme vašim školkovým dětem přednášet, že pohlaví je volba. Cože, to vám už vadí? Tak to jste doslova klerofašisti, kteří chtějí zabíjet trans děti! Jak víte, že v té školce není jedno, kterému to pomůže, vy cisteroristé?

Nová levice se nikdy nezastaví. Žádný váš ústupek pro ně není konečný.

Chtějí zničit vaši společnost.

Konzervativní noviny

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*