Priority evropské (muslimské) mládeže
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Ve Francii jsou obvykle po publikování statistických šetření, která se dotýkají muslimského segmentu populace, v šoku. Podle velmi rozsáhlého průzkumu nadace Jean Jaures, která má daleko k pravici, se 74 % mladých muslimů do 25 let domnívá, že principy islámu mají prioritu nad republikánskými principy, v případě muslimské populace nad 35 let je to pouze 25 %. 61 % francouzských muslimů soudí, že islám je jediným pravdivým náboženstvím. Nakonec 45 % muslimů mladších 25 let soudí, že principy islámu nejsou kompatibilní s principy francouzské republiky. Podíl názoru celé muslimské populace, že principy republiky by se měly adaptovat na islám, narostl z 29 % (2011) na dnešních 40 %. V roce 2011 uvádělo 60 % muslimů, že zákaz halení hlavy muslimská ženy je pozitivní záležitostí, dnes to za dobré považuje pouze 30 % muslimů. Pro velkou většinu mladých muslimů jsou zákony islámu důležitější než zákony republiky.

V 16.-18. století pořádali severoafričtí Arabové ve Středomoří lovy na bílé otroky, podobně Osmani ve východní Evropě, v druhé generaci se z těchto otroků stali zarputilí muslimové, často i janičáři. Islámské společnosti se dařila velmi rychlá a přesvědčivá konverze křesťanů k islámu, vesměs tvrdými metodami, ale často svedl i samotný charakter islámské společnosti. Je zajímavé, že západoevropskou mládež imigračního původu nesvede západní konzumní charakter života v evropských zemích, se všemi lákadly a manipulacemi, kterými tato společnost disponuje, přitom celý český národ, mladí, staří bez výjimky rychle obětovali západoevropskému konzumnímu molochovi svoji podstatu.

Ve Francii, a stejně tak v ostatních zemích Unie, nepanuje normální stav věcí, politická moc záměrně islám priorizuje, pravděpodobně proto, aby destruovala a nakonec zotročila vlastní populaci, v Čechách temporálně místo islámu používá vládnoucí moc Ukrajince. Islám se i bez mocenské podpory dokázal prosadit vlastními prostředky, jak to může skončit v EU, kde mu k prosazení navíc pomáhají unijní struktury. Podle diagnóz mimosystémových francouzských médií, televize, film, publicita naopak vybízí francouzskou etnickou mládež, aby se na islamizovanou společnost adaptovala, francouzský terén se už nedá hájit, navíc by to bylo rasistické a pohlídají to soudy.

V EU nejsou hlavními islámizátory imámové, ale evropskounijní struktury, přirozené by bylo konvertovat imigrantské generace k evropským náboženstvím, z těch ovšem bůh dobrovolně uprchl, pak zbývá evropskounijní kultura, ať už je jaká je včetně multikulturní perverze a hodnoty, jimiž se Leyenová tak ohání. Musíme konstatovat, že mladí muslimové mají pravdu, když ve velké většině nadřazují nad tyto perverze svého boha.

Pro spravedlnost věci, hlas muezzina nad Nikosií, který ve fascinujícím verši z Koránu připomíná existenci Boha, je tak strhující, že žádné evropskounijní skuhrání ho nemůže vytěsnit. V evropskými penězi renovované řecké části starého města kromě turistů a černých imigrantů téměř žádní mladí, z řecké části starého města se viditelně vypařil přirozený život a proměňuje se v turistické terárium. V turecké části přirozená proporce mladí staří a život má zajímavější dynamiku než za plotem v řecké části. Je cítit, že společnost žije a neskomírá jako na druhé straně, je vidět, že se tu něco vyrábí. V rekonstruovaném univerzitním teráriu na řecké straně jsou vidět pouze multikulti mladí umělci vesměs neřeckého zjevu, studenti pravděpodobně doma na pohovce ve vzdálené výuce. Jak asi může skončit střet přirozeného proti nepřirozenému, tím přirozeným je bohužel pro Evropu muslimská strana.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

13 Comments

 1. Je to tak. Vládnoucí garnitury používají muslimy, Ukrajince a další proti “domorodým” obyvatelům. Otázka je, kdo tyhle garnitury volí. U nás “vládne” 5demolice a přestože před volbami bylo jasné, z jaké sebranky se skládá SPOLU a PirSTAN, tak je lidé volili. Stejně jako se u Petra Pavla vědělo, jaký je to chachar a slouha USA, tak “moudří” voliči opět volili antiBabiš, přestože v prvním kole na výběr. Takže za morální bídou nejen u nás nestojí primárně politici, ale voliči! 🙁

 2. R.Zaměňujete důsledky s přičinou.Spíš se zamyslet nad tím,proc se do té EU vsichni valí ze všech stran, když tady prý podle některych nemá smysl žít.Je ale zajimavé ze ti vsichni uprchlici a emigranti to vidí jinak.Mel by jim to nekdo vysvetlit at utikají jinam a že si polepší.

   • P.Copak pane copak? Neposlouchaji lidi neposlouchají?To je mozna tou svobodou vite?Tam kde je ta spravna vlastenecka vychova zadne problemy nemají.No ale co.U nas se lide bez Vas obejdou tak to zkuste taky a máte klid.Co je Vam po nějakych lidech ne? Tak vidite.

     • I.Copak pane copak se stalo? Nějak se vsechno pomotalo? Tak se vykašlete na nějake ideologie a politiku, a hurááá do přirody.Po ceste zdravte kolemjdoucí spoluobcany a hned Vám bude líp.Tak vidite že to jde a ne že ne.

    • Chlapčé možná bys měl přestat tolik masturbovat nad každým komentářem, nesvědčí ti to chlapčé. Zajdi si někam do přírody, pokecej s prvoky a sinicemi, budete si rozumět a bude ti líp.
     To je tá prákse chlápče.

     • Ch.Tak vidite jak je krasné si svobodně a bez jakehokoliv omezovani pekne od plic zlepsit naladu sobe a svym spoluobcanum to co cloveka zrovna napadne.No a to si predstavte,jak nam tady dnem a nocí lidé pláčou,ze je porad nekdo omezuje ve všem.To jsou lidi co? Co by jste jim vzkazal?At si to prectou po Vas,a budou uz konecne stastni ze?

  • Kolemkalejici, máš částěčně pravdu, jdou tam, kde se lehce žije. A to hlavně podle výše příspěvků na žití bez práce. Proč se nechytají v ČR, ale hofně mizí do Německa? Otázka pro Tebe mysliteli. A proč se vám tu žije hůř a hůř? I to je otázka na Tebe mysliteli. Vím že neodpovíš, nemáš na to. Jen invektivy a urážky, ale fakta nejsi schopný dohledat, natož diskutovat k věci

 3. René: davno se vi, ze jsme narod jitrnic! Odska vse rozkradla, volili jsme ji, nechali jsme si chrochtat 8 let slovenskyho stbaka, pak jsme si tam nahnali fijalovou mrdinu a radovali se, ted zas zelenyho stbaka. Dobre nam tak, kdyz jsme takovy kreteni, nema nas kdo litovat. Uplne stejny, jako si za svuj stav muzou ukrosi, taky si tam zvolili mrdinu a sklizej ovoce…

 4. Zaujalo mne jak se autor zdánlivě podivuje skutečnosti, že západoevropská mládež imigračního původu (většinou muslimové) nepodléhá tolika svodům konzumní západní společnosti na rozdíl od české společnosti, která konzumnímu molochovi propadla. Aby nakonec svou polemikou srovnání řecko-turecké aglomerace v Nikosii nastínil, že budoucnost má ta část společnosti, která si zachová víru v Boha.
  Sekularizované společnosti v čase ztrácejí smysl a důvod své existence. Zaměřují se jen na tu nejpovrchnější a materiální stránku svého bytí. Proto tu máme tolik uctívačů hedonistického způsobu života. Úpadek (dekadence) takové společnosti je provázen extremistickými projevy elit zpochybňujícími vše na čem společnost vyrostla. Dále vnucovaným zaváděním nových pořádků v oblasti morálky, kultury, práva, školství, atd. Společnost se rozpadá aniž by účastníci Bakchusových hrátek pojali jakékoli podezření ve svém hodokvasu.
  Co z toho tedy plyne ?
  Nemáme šanci proti muslimské Evropě pokud se nevrátíme ke svým křesťanským kořenům !
  Jak už kdysi řekl Petr Piťha „Společnost, která má Boha bude vždy silnější (životaschopnější) než ta , která ho nemá“.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*