Putin k teroristickému útoku v Moskvě
Sdílet článek:

HSP

Hlavní body z proslovu Vladimira Putina k občanům Ruska:

  • Vladimir Putin vyjádřil vděk lékařům, speciálním službám a všem, kteří pomohli obětem tragédie.
  • V Moskvě a dalších regionech byla zavedena dodatečná protiteroristická opatření.
  • Potřebná pomoc bude poskytnuta všem rodinám, jejichž životy byly ovlivněny hroznou katastrofou.
  • Den 24. březen byl vyhlášen dnem státního smutku.
  • Všichni čtyři přímí pachatelé teroristického útoku byli nalezeni a zadrženi. Pokusili se o útěk na území Ukrajiny, kde se jim otevřelo okno pro překročení hranice.
  • Celkem bylo zadrženo 11 osob. Speciální služby pracují na identifikaci kompliců teroristů. Všichni pachatelé a objednatelé zločinu budou po zásluze potrestáni, ať je to kdokoli.
  • Vyšetřovací orgány a orgány činné v trestním řízení učiní vše pro to, aby zjistily všechny podrobnosti teroristického útoku v Crocus Hall.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 2,54 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Nekompromisně sejmout každýho,kdo s tímhle měl co dočinění i s rodinami-i kdyby to měl být upocenej ukrajinec nebo senilní americkej vozembouch!!!Když to nevadí u izraelců nebo emeričanů,nevím,proč by se tak nemohlo chovat i Rusko

  2. Jo, normální lidi se vyjadřují a kondolují. Jen takovým troubům jako Fyjala, Týkvé107 a Liposukce nikdo nevysvětlil, co je elementární slušnost. Anebo ti libtardí omylové neumějí ani číst. Anebo snad ani neexistují.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*