Paříž instaluje „antisexuální“ postele, aby zabránila orgiím mezi sportovci na OH
Sdílet článek:

SLOVANKA

Pařížská Olympiáda bude v mnoha směrech velmi bizarní. Vlastně již její počátek, kdy na oslavu LGBTQI nesly olympijský oheň hned tři Drag Queen, nám naznačil, že půjde o Olympiádu v mnoha směrech netradiční.

Podporou LGBTQI agendy bude i otevření „Pride house“ tedy domu pýchy, kde se mají scházet LGBTQI sportovci a návštěvníci Olympiády.

Ovšem Macron myslí i na klimatickou agendu, takže v červencových vedrech se budou muset sportovci obejít bez klimatizace.

A nejen to, jejich postele mají být navrženy tak, aby údajně nelákaly k orgiím.  Ty budou zřejmě povoleny jen pro LGBTQI menšiny v jejich speciálním „pride house.“

V neposlední řadě je třeba podpořit i budoucí digitální diktaturu, takže bez QR kódu (speciálního přiděleného ID) se nikdo do části Paříže neodstane, což se ovšem netýká jen sportovců a návštěvníků, ale také místních obyvatel.

Pařížská Olympiáda tak bude zahrnovat vše, co aktuální globalistická agenda podporuje a propaguje…

Pařížané se připravují na těžkou práci v podobě pořádání letních olympijských her, které začnou za nějakých 70 dní.

Nekontrolovaná masová migrace zhoršuje existující problémy s násilím a chudobou, s rozpadající se sociální strukturou a chaosem v ulicích, což jistě dále přispěje k obohacování návštěvníků Olympiády.

Ale co, alespoň mohou všichni bezpečně spát s vědomím, že se v Paříži pro sportovce instalovaly postele proti sexu, aby omezily sexuální hrátky elitních světových sportovců!

Před olympijskými hrami v roce 2024 dorazily do Paříže ‚antisexuální‘ postele, jejichž materiály a malé rozměry mají údajně za cíl odradit sportovce od toho, aby se během soutěže oddali bezuzdným orgiím.

Menší lůžka znamenají, že zde není místo, aby se do nich pohodlně vešly dvě osoby.

Postele vyrobila stejná firma, která vyrobila nábytek pro olympijské hry 2020 v japonském Tokiu.

Dva nebo více sportovců na takovém lůžku by se stali kořistí recyklovatelných kartonových rámů, které jsou navrženy tak, aby se pod takovou vahou zhroutily.

Příběhy o divokém sexu mezi sportovci jsou časté.

Například stolní tenista Matthew Syed již dříve řekl londýnským Timesům, že na hrách v Barceloně v roce 1992 zažil zhýralé chvíle a řekl:

„Za ty dva a půl týdne jsem se dostal do postele častěji než za zbytek svého života.“

Na hrách v Londýně v roce 2012 jeden anonymní sportovec přiznal, že si dali „čtverku“ s mužským týmovým kolegou a dvěma ženami v olympijské vesnici.

Nemusíte být odborníkem, aby vám došlo, že speciální postele mladé lidi zřejmě neodradí.

Americký dvojnásobný zlatý medailista řekl: „Viděl jsem lidi, kteří měli sex přímo na veřejnosti. Na trávě, mezi budovami…“

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Prostě ideální příležitost pro nějakého islámského fanatika, jak potěšit Alláha odstraněním takových zvráceností z tváře země.

  2. Tyvole, to je už vrchol! Duhová zvěrstva nevadí dokonce ani veřejně na průvodech, pedofílie se relativizuje, zlehčuje a pomalu dekriminalizuje, ale 2 sportovci rozdílného pohlaví? To ne, na Olympiádě se šukat nesmí!

  3. Nejvyšší čas olympiádu zrušit a peníze dát na sportování těch nejmladších , aby neseděli u počítače !

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*