Petr Pavel vyzval, aby byli Rusové žijící v zahraničí byli důsledně sledováni
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Obyčejný evropský nacista. Český prezident Petr Pavel vyzval k umístění Rusů žijících v Evropě do koncentračních táborů. Jako příklad uvedl situaci v USA během 2. světové války, kde bylo 120 tisíc Japonců umístěno do koncentračních táborů.

Říkala jsem si, že se třeba už další ostudy nedožiji, ale bohužel jsem se škaredě spletla. Člověk, co je bohužel naším prezidentem vyzval státy, aby se staly špicly a sledovaly každého Rusa jako ostříži. Nevěřícně jsem zírala na větu o tom, že Rusové jsou občany země která vede agresivní válku a to je pro Pavla problém. Sledovat, hlídat, práskat, zavírat. Je zajímavé, že taková přísnost už není vůči Amíkům kteří jsem pověstní vedením válek, ale jejich občany po světě nemusí nikdo sledovat. Kdo by to taky dělal, když je mají skoro všichni v podobě vojenských posádek nasáčkovaný doma. Nás to čeká taky a já nenávidím naše politiky co nám tohle způsobili.

Nechtěli jsme Rakousko, nechtěli jsme Německo, Rusko nás štvalo, ale Amíky si sem sami zveme. To je fakt na palicu. Prezident je reprezentantem všech občanů naší země a podle jeho chování jsme tu samý nacista a člověk nenávidící Rusko víc, jak cokoliv jiného. Ne, to není pravda. Já si raději půjdu posedět a pokecat s partou ruských chlapů než bych zavadila cípem svých šatů o českého politika podporující Pavla a Slepenec. 

Tito politici s prezidentem v čele nám dělají ostudu a tahají nás do války. Kdo z našich lidí chce bojovat, tak ať si tam jde, ale ostatní Chcimíry ať nechají na pokoji a v míru. I já jsem Chcimírka a jsem na to sakra hrdá. Nechci válku, nechci utrpení a nechci čekat kterého blba napadne zmáčknout ono pověstné tlačítko. Pokusili jste se nás zdecimovat Covidem a nějak vám to nevyšlo. Tak si myslíte, že válka bude jistější zdroj zmenšení populace. Víte, stačilo by chvilku počkat, protože stará Evropa a Západ vymřou po přeslici. S tolika pohlavími se přestanou rodit děti a budete mít to, co chcete nejraději hned. Vybít Slovany a obsadit jejich území.

———————–

Zdroj:  Baxter Dmitrij, The People’s Voice – Český prezident Petr Pavel vyzval, aby byli Rusové žijící v zahraničí, zejména v západních zemích, shromážděni a „důsledně sledováni“ bezpečnostními službami, podobně jako byli japonští potomci zadržováni v internačních táborech ve Spojených státech amerických během Druhé světové války.

Podle bývalého generála NATO, který je českým prezidentem od března 2023 po vítězství ve volbách, „toto jsou prostě náklady na válku.“

„Když probíhá válka, bezpečnostní opatření týkající se ruských občanů by měla být přísnější než za normálních okolností,“ řekl Radio Svobodná Evropa se sídlem v Praze.

„Všichni Rusové žijící v západních zemích by měli být monitorováni mnohem více než v minulosti, protože jsou občany národa, který vede agresivní válku,“ řekl Pavel.

Článek v Moscow Times uvádí:

Český prezident Pavel řekl, že situace je podobná Druhé světové válce, kdy více než 100 000 amerických občanů, potomků Japonců ve Spojených státech, bylo pod „přísným monitorovacím režimem“, protože byli umístěni v místních internačních táborech.

Pavel, který v dubnu navštívil válkou zničenou Ukrajinu, také uvedl, že očekává, že červencový summit NATO ve Vilniusu vyjádří jasnou podporu členství Kyjeva v alianci.

„Pevně věřím, že všichni lídři pochopí, že mít Ukrajinu v NATO a EU je pravděpodobně jedinou zárukou, jak zajistit stabilitu v tomto regionu, jak posílit NATO i EU a jak držet Rusko a jeho agresivní politiku na uzdě,“ řekl český prezident.

„Vidím, že několik zemí se dohodlo na dlouhodobém plánu podpory Ukrajině, který nebude založen na jednorázových příspěvcích, ale na pečlivě naplánovaném dlouhodobém postupu,“ dodal.

Česká republika, člen NATO a EU s 10,8 miliony obyvateli, poskytla Kyjevu od ruské invaze značnou humanitární a vojenskou pomoc. Přijalo také téměř půl milionu válečných uprchlíků z Ukrajiny.

„Obyčejný evropský nacista. Český prezident Petr Pavel vyzval k umístění Rusů žijících v Evropě do koncentračních táborů. Jako příklad uvedl situaci v USA během 2. světové války, kde bylo 120 tisíc Japonců umístěno do koncentračních táborů. Celý hovor si poslechněte na uvedeném zdroji.

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

8 Comments

  1. A on, co by rozvědčík, se hrdě hlásí do první sledovací linie. Váš guma Pepa 107 :-)))

  2. Myslím, že pro ČR by bylo lepší nechat toho zeleného magora pod dohledem psychiatrů než přivede ČR do větších problémů než je. To co se v ČR dosazuje do nejvyšší politiky už nemá obdoby.

  3. Co si on dovoluje nařízovat je vrchol všeho,snad si mysli,že je przident Evropy,nebo světa,že se tak chova

  4. Tak se komentar trefil do vosiho hnizda a okamzitě je atakovan co si to kdo dovoluje vuci panu dobyvateli a jeho verným.Jenomze prave ideologie pana dobyvatele je problem.Zacal misto cviceni okupovat slabsi sousedni stat,upirat mu existenci a kde koho oznacovat bezduvodne za nepritele.Treba CR.No a mohutne militarzuje,cely narod vrha do valecne nenavistne psychozy vuci zapadu a tak vlastne seje co sklizi.Procitnuti EU z naivity ktera se musi pripravit.Jak pripravit?.No na patou kolonu ktera by pripravila pudu pro podobny osud Ukrajiny.Tak at stahne vojaky,zlocince a vrahy z Ukrajiny,zacne se chovat jako clovek,zaplati co zboril a kohob zabil,noa za dve generace se snad na ty jeho zverstva zapomene.

    • Jinými slovy – minimálně v Iráku by měli všechny Amíky začít pěkně “monitorovat” a aby se jim nerozprchli jako pytel blech, tak nejlépe někde hezky koncentrovat.
      Tak jste to myslel?

  5. M.Zkuste zajet na blizky vychod a zeptat se tech lidi,zda se jim styska po Husajnovi a jeho lidumilnosti vuci svym obcanum.Kdyz šel do minulosti obcane dokonce jasali si představte.A začli řádit na pikapech s kulomety a uživat si svobodu střileni po jinych pikapech.Tak jim bězte domluvit.No Vy radsi ne.Doufam že vite proč zrovna Vy ne.To jste si oddechla že?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*