Pirátka Richterová chce k Vánocům bojový vrtulník
Sdílet článek:

DTO

Zdá se, že ne pro všechny jsou Vánoce svátky klidu a míru. Na Instagramu jsem narazil na video, které je příliš bizarní i na Olgu Richterovou. Ale ano, je to ona. Ta Pirátka, která loni protestovala proti zabíjení kaprů, chce letos v adventním čase patovou situaci na bojišti rozčísnout bojovým vrtulníkem. A tak se prý na něj máme složit.

 

„Už jste přispěli na Čestmíra? Tak co, dáme dohromady peníze na vrtulník pro armádu Ukrajiny?“ hřímá ve svém po zuby nabroušeném projevu Richterová. V rukou přitom drží květináč s vánoční hvězdou a poté, co se před kamerou vymáčkne, třískne s kytkou o stůl.

Jo, je potřeba zbořit všechny tradice, žádné slitování, i kdyby měly na Štědrý večer lítat vzduchem končetiny a utrhané hlavy.

 

Ivan Šrámek, DTO

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Ale notak, pane autore! Olince jen chybí káble na hlodání a v takovém vrtulníku jich je……….

  2. Je mi z ní na zvracení.Kdysi jsem se dočetl, že nacistky byly horší než nacisti. Už tomu věřím.

  3. To je hroznej koňskej xicht…bohužel s iq na úrovni koně houpacího! Jak se tam tyhle průjmy v lidskejch podobách berou?🤮🤔

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*