Podle předpovědi je třetí světová válka nevyhnutelná
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Již nyní je jasné, že zástupná válka Vládců proti Rusku na Ukrajině a izraelská „válka proti teroru“ remixovaná v Gaze jsou jen paralelní fronty jediné, děsivě se vyvíjející globální války.

Zdroj: Ethan Huff, Natural News – Podle předpovědi je třetí světová válka nevyhnutelná. Pokaždé, když se ekonomika zhroutí, globalisté rozpoutají peklo.

Martin Armstrong ze společnosti Armstrong Economics tento týden publikoval článek o takzvaném programu Socrates a o tom, jak úspěšně předpovídal nejrůznější věci v historii na základě analýzy ekonomických cyklů. Podle toho, co říká program Socrates, je rok 2023 rokem třetí světové války, předznamenané pandemií Covid-19 a dalšími akcemi globalistických mocností, které signalizují přechod do dalšího cyklu.

Jak jsme v poslední době informovali o mnoha událostech, pokaždé, když se ekonomiky začnou hroutit – zejména ty, které jsou postaveny na keynesiánském modelu státních zásahů do ekonomiky a lichvářských systémech nekrytých peněz, velmoci uvrhnou svět do další katastrofické války. Stejně jako každá jiná válka i tato povede k mnoha obětem na životech a následně k novému bohatství pro elitu na vrcholu moci.

Armstrong s odkazem na program Sokrates popisuje nadcházející světovou válku jako „rozvíjející se kalamitu, v níž se setkávají vlastní zájmy s hloupostí“, a stručně vysvětluje, jak program při vytváření analýzy toho, co se ve světě v budoucnu stane, nahlíží na celé spektrum faktorů od politiky až po válku. Před celými deseti lety program Sokrates varoval před blížící se ekonomickou krizí vyvolanou kataklyzmatickou událostí – v tomto případě pandemií kovidů a s ní spojenými výlukami. Podniky se zavíraly, lidé přicházeli o práci a elita si myslela, že o nic nejde.  Nedostatek potravin nebo déšť nevyřešíte zvýšením úrokových sazeb.

Zdroj:  Válka proti Rusku na Ukrajině a izraelská „válka proti teroru“ v Gaze jsou jen paralelní fronty jediné, děsivě se vyvíjející globální války. Nyní je potvrzeno, že egyptské zpravodajské informace varovaly své izraelské protějšky pouze 3 dny před potopou Al-Aksá, že od Hamasu přichází něco „velkého“. Tel Aviv, jeho mnohamiliardový bezpečnostní aparát a IDF, nejsilnější armáda na světě, se rozhodly to ignorovat.

To konfiguruje dva klíčové vektory

  • Tel Aviv dostane svou záminku k provedení remixované války proti terorismu plus jakési konečné řešení problému v Gaze.
  • Vládce náhle mění vyprávění od přicházejícího, nevyhnutelného, společného ponížení Bílého domu a strategická porážka NATO ve stepích Ruska, která je ponížením stejně jako v Afghánistánu.

Totální blokáda lidských zvířat v Gaze, ve skutečnosti civilní populace 2,3 milionu, byla uvalena minulé pondělí. Žádné jídlo, žádná voda, žádné palivo, žádné základní komodity. To je válečný zločin a zločin proti lidskosti, který porušuje čtyři základní principy. Zákon ozbrojeného konfliktu, vše náležitě oceněno potleskem nebo v nejlepším případě zcela ignorováno NATem a jeho různými oligarchy kontrolovanými mainstreamovými médii.

Křesťané, muslimové, židé a další etnické skupiny žili v Palestině po staletí mírumilovně až do zavedení rasistického sionistického projektu se všemi dodatky rozděl a panuj kolonialismu osadníků. Nakba je stará vzpomínka před 75 lety. Nyní jsme daleko za apartheidem a vstupujeme do úplného vyloučení a vyhnání Palestinců z jejich vlasti.

V lednu 2023 sám izraelský premiér Netanjahu zdůraznil, že židovský lid má výhradní a nezpochybnitelné právo na všechny oblasti Země Izrael. Nyní IDF poslaly OSN pouze příkaz k úplné evakuaci všech obyvatel severní Gazy – 1,1 milionu lidí – do jižní Gazy, poblíž Rafahu, jediného hraničního přechodu s Egyptem. Tato nucená masová deportace civilistů by byla předehrou ke srovnání celé severní Gazy se zemí, spojená s vyhnáním a konfiskací palestinské půdy předků, což by se blížilo sionistickému konečnému řešení.

Vítejte v Sociopaths United

Netanjahu, sociopat s prokázanými zkušenostmi, se může dostat pryč od sériových válečných zločinů pouze díky naprosté podpoře Bílého domu, Bidena a ministerstva zahraničí, nemluvě o bezvýznamných vazalech EU.

Právě jsme byli svědky toho, jak americký ministr zahraničí jel do Izraele, aby podpořil kolektivní tresty také jako Žid. Řekl, že jeho dědeček utekl před pogromy v Rusku v roce 1904. Pak přišlo sdělení, že jeho  nevlastní otec přežil Osvětim, Dachau a Majdanek. Působivé, to jsou tři koncentrační tábory za sebou. Tajemník evidentně nedbá na to, že SSSR osvobodil všechny tři.

Interně může Netanjahu zůstat ve funkci premiéra pouze díky dvěma zuřivým ultrasionistickým, rasistickým a supremaistickým koaličním partnerům. Jmenoval Itamara Ben-Gvira ministrem národní bezpečnosti a Bezalela Smotricha ministrem financí. Oba mají na starosti rozšiřování osad na celém Západním břehu Jordánu v průmyslovém měřítku. Smotrich tvrdí, že neexistuje nic takového jako Palestinci, protože neexistuje nic takového jako palestinský lid. Ben-Gvir a Smotrich jsou v rekordním čase na cestě ke zdvojnásobení počtu osadníků v kantonech na celém Západním břehu z 500 000 na jeden milion.

V Gaze, kde se chudoba pohybuje na 60 % a nezaměstnanost mladých lidí je obrovská, agentury OSN zoufale varují před blížící se humanitární katastrofou. Více než 1 milion lidí v Gaze, většinou žen a dětí, závisí na potravinové pomoci OSN. Desetitisíce dětí chodí do škol UNRWA – agentura pro palestinské uprchlíky. Tel Aviv je nyní  tiše zabíjí. Minulý týden bylo zabito nejméně 11 pracovníků UNRWA včetně učitelů, lékaře a inženýra, 30 dětí a 5 členů Mezinárodního Červeného kříže a Červeného půlměsíce.

Pipelineistan 

Nejméně 60 % obrovských zásob plynu objevených v roce 2000 podél pobřeží Gazy a Izraele právně patří Palestině a to opravdu velký důvod jak Palestinu a Palestince zničit. Důsledek konečného řešení aplikovaného na Gazu se překládá jako suverenita nad nalezišti plynu převedena na Izrael, což je další masivní pošlapání mezinárodního práva.

Globální většina je Palestina

Jsou to děsivé vyhlídky, že Izrael vylidní celou severní polovinu Gazy. Je na místě uvažovat o možnosti Turecka, Egypta, Sýrie, Iráku, Íránu, Libanonu, Jemenu a monarchie Perského zálivu že se spojí na různých úrovních, aby vytvořily drtivý tlak proti implementaci sionistického konečného řešení.

Prakticky celý globální jih je s Palestinou

Turecko není arabský národ a v nedávné minulosti byl ideologicky blízký Hamásu. Za předpokladu, že by se současný Netanjahuův gang zapojil do diplomacie, nejlepší možný zprostředkovatelský tým by vytvořila Saúdská Arábie, Katar a egyptská diplomacie.

Strategické partnerství Rusko-Čína

Rusko a Írán jsou samy propojeny strategickým partnerstvím – včetně všech nejmodernějších vojenských úrovní. Íránsko-saúdské sblížení zprostředkované a zajištěné Čínou vedlo tento týden k tomu, že Muhammad bin Salmán a Ebrahim Raisi poprvé zatelefonovali a koordinovali svou neochvějnou podporu legitimním právům palestinského lidu. Syrský Bašár al-Asad právě navštívil Čínu, přijat se všemi poctami.

Charakteristická čínská diplomatická vyspělost se rovná podpoře legitimních palestinských práv. Celý arabský svět a islámské země to jasně cítí zatímco Izrael a NATO jsou vůči tomu dolné.

Začátkem tohoto týdne byl po několika pokusech náměstka ministra zahraničí Michaila Bogdanova konečně přijat izraelský velvyslanec v Rusku Alexander Ben Cvi. Byl to Izrael, kdo prakticky prosil o schůzku. Ben Cvi byl varován, že plán IDF doslova zničit Gazu, vyhnat domorodé obyvatelstvo a praktikovat etnické čistky.

To vede ke scénáři jehož důsledky mohou být stejně zničující. Moskva ve spolupráci s Ankarou zahájí operaci globálního Jihu proti Izraeli s podporou blokády. Není žádným tajemstvím, že Putin a Erdogan jednali o možném tureckém humanitárním námořním konvoji do Gazy, který by byl chráněn před izraelským útokem ruským námořnictvem ze své základny Tartous v Sýrii a ruským letectvem venku. Již nyní je jasné, že zástupná válka Vládců proti Rusku na Ukrajině a izraelská „válka proti teroru“ remixovaná v Gaze jsou jen paralelní fronty jediné, děsivě se vyvíjející globální války.

 

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 2,69 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*