Pravý prostor po masivních DDOS útocích opět zablokován, pracuje se na jeho znovuobnovení (informace pro čtenáře PP)
Sdílet článek:

Po bezprecedentním protiústavním zablokování webu pravyprostor.cz státní cenzurou jsme byli nuceni přestěhovat náš web na novou doménu pravyprostor.net a nový hosting. Bohužel ani zde jsme nenašli klid.


Někomu prostě hodně ležíme v žaludku a tak když na nás nemohou z pozice cenzorských vládních zásahů, zkusili to DDOS útoky. Masivními, profesionálními. Tak se stalo, že nám web opět shodili a odstavili.

Nemáme tedy jinou šanci než zkusit znovu přemigrovat. Na daleko zabezpečenější a sofistikovanější samostatný server. To však také opět znamená další náklady, pro naši redakci opravdu velké. Prosíme tedy znovu o vaši pomoc. Budeme vděční za každou korunu.

V tuto chvíli je situace následující: migrujeme databázi na nový samostatný server, který bude bezpečnější a odolnější. Také snad rychlejší a vůbec po všech stránkách lepší. Tedy snad i čtenářsky přívětivější bez drobných chyb, které byly na starém hostingu. Věříme, že se tam bude líbit nám i našim věrným čtenářům.

Naše databáze je však obří a tak to bude ještě nějakou chvíli trvat než se vše doladí. Prosíme o trpělivost, snad během dvou dnů by měly být pravyprostor.net zpět. Děkujeme velice za vaši podporu, držte nám prosím palce. 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

12 Comments

 1. Můžou blokovat, cenzurovat, ale své zamazane svědomí od krve si tím nevycisti, blbce můžou dělat z lidí, ale ne u Boha.

 2. Myslím že nastal čas na boj a nebo emigraci. Emigrovat není kam tak zbývá jenom boj. Po dobrém se moci nevzdají. Je mi jasné že násilný akt okamžitě zneužijí na další utažení šroubů. To ale stejně přijde,prošlo jim toho tolik že nemají důvod slevovat. Naopak s jídlem roste chuť. Bohužel v zemi kde 60% lidí jde na nevyzkoušenou sračku do fronty,kde slevy v kaufkrmelcích jsou nejvyšší politikou a zprávy na ČT a NOVĚ jsou brány jako slovo boží,to bude bohužel boj v osamění a proti přesile. Depopulace znamená smrt mnoha lidí. Ty svině se tím ani nijak zvlášť netají. Nač tedy čekat
  Až budou ještě silnější? A a my ještě slabší? Jednou umřeme všichni,teď jde o to jak. V boji a svobodně nebo v zástupu,odevzdaní jako dobytek na jatkách? Nebo zmrzlí,hladoví poníženě škemrající o trochu pomejí k jídlu. Tam nás tyhle svině totiž vedou. Tam nás chtějí mít. A jde jim to. Fialová svině je něco jako medůza. Tvor bez páteře. Zbabělá,perverzní a prolhaná kreatura které byla dána( neprávem) moc. Tenhle typ ,,lidí” v dějinách páchal největší zvěrstva. V panickém strachu aby se nepřišlo na to jak ubohé, zbabělé, slabé a neschopné nicky jsou,dokážou spáchat cokoliv. A tahle svině nebude vyjímkou. Ústava nám DÁVÁ právo se bránit. A Fialová kreatura a ta jeho sebranka už naplnily vsechny důvody proč by měly být odstraněny.VŠEMI způsoby! Na volby čekat nemá cenu. Nic jako svobodné volby už se konat nebude. O to se tahle sebranka už postará. Je to na nás. Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna”

 3. PP nejspíš leží krasoduchům tolik v žaludku proto, že narozdíl od většiny ostatních “dezinformačních” webů nepublikuje 3,14čoviny. Tudíž jej považují za mnohem a mnohem nebezpečnější.

 4. Bestié útočí nejzuřivěji,když větří konec.
  Moc bych přál těm vstřícným ajťákům,ovladajícím weby totální krach zařízený těmi.
  kterým tak oddaně lížou brusel
  MOUŘENÍN POSLOUŽIL,MOUŘENÍN A´t táhne !!!

 5. PP a ,,jeho redakci” nečtu přibližně dvacet let,zhruba stejnou dobu co tam přestal psát články L.Vylíčil.
  S blokací webů nesouhlasím ale zase demograt Kříž ochutnává ,, své pojetí demogracie”.

 6. Když kobyla chcípá, nejvíc kope.

  A na tomhle zbabělém DDOS útoku je vidět, že “oni” už jsou téměř v koncích. Posuďte sami:
  – oficiálně cenzuru vyhlásit nemohou, to by popřeli ty kecy o demokracii a podobně
  – bez oficiální cenzury to musí svěřit strukturám, typu neziskovek, aktivistů a tak
  Jde o něco podobného, jako když v USA nevěděli Demokrati z které do které a vypustili BLM. Aktivistickou úderku, která měla napadat vše konzervativní. A dali jí povel “trhej”
  Tak i Fialovci v ČR. Dali aktivistům a levicovým hackerům noty, návody, prachy, podporu… a řekli “trhej”.
  Oni si (na obou stranách Atlantiku) vůbec neuvědomují, jakou bestii pustili z řetězu. A jak obtížné, ne-li nemožné bude, ji na ten řetěz zase uvázat. Tohle se jim vrátí.

 7. Již dlouho jsem nezažil tak intenzivní pocit naděje v lepší budoucnost, jako nyní, když vidím/slyším/čtu, jak všichni TI šiřitelé KREMELSKÉ propagandy a dezinformací zoufale, mnozí i vztekle kňučí/prskají/vyhrožují.
  Je to přímo čítanková ukázka rčení ▶️ “Když kobyla chcípá, nejvíc kopá!”

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*