Před volbami, za volbami…
Sdílet článek:

Jak jsem nastínila v minulém blogu, vlády si půjčují jak o závod. A nejen v naší zemi. Všichni si půjčují – na kovid, na válku, na Green deal, na odškodnění za kovid, na dávky….. Zajímalo by mě, od koho si půjčují. Od nějakého hodného strýčka? A za jakou cenu? Co musejí slíbit? Změnu názoru? Naši zemi? Naše podniky, kterým napřed dopomůžou ke krachu? Naše nemovitosti? Naše životy? Museli se upsat krví?

A místo toho, aby dluhy spláceli, vytvářejí další. Jak to chtějí splácet? A co až to ten hodný strýček bude chtít vrátit? Co bude pak?

Na vpád ruských vojsk na východní Ukrajinu bezprostředně zareagoval náš premiér, že vyhlásíme Rusku válku. Mohlo by to být stejně úsměvné, jako když malý ratlík doráží na dogu – když je za plotem. Ovšem pak není divu, že se ČR ocitla na ruské černé listině.

Po nedávném projevu (29.8.) německého kancléře v pražském Karolinu se nabízí ještě další vysvětlení, proč EU i naše vláda přiživují a rozdmýchávají konflikt na Ukrajině. Je to kýžená ztráta suverenity jednotlivých zemí. Olaf Scholz se vyjádřil jasně. Rozšiřování unie, ještě těsnější evropské propojení, zrušení práva veta v klíčových hlasováních. Takže totální „O nás bez nás“. Lidé by tak přišli o poslední zbytky možností jak ovlivnit dění ve své zemi.

Četla jsem, že kvůli válce na Ukrajině začaly firmy účtovat v eurech. Přispěje tak Putin k rychlejšímu přijetí Eura? Nechci být konspirátorka, ale i tady vidím zájem EU.

Teď nově, v reakci na mobilizaci v Rusku a referenda na obsazených územích, chce EU zavést nové sankce proti Rusku. Přestože se ukázalo, že sankce nefungují a že poškozují země EU. No, jen houšť!

Měli bychom z EU vystoupit. Už včera bylo pozdě. EU je sice mstivá, ale i tak si myslím, že bychom do dali. Už jen kvůli Green dealu. EU chce zamezit oteplování planety. Nic nevadí, že se v průběhu věků na planetě střídaly doby ledové s teplejšími mezidobími. Chce omezit produkci CO2. Nic nevadí, že stromy a veškeré rostlinstvo CO2 potřebují pro fotosyntézu, abychom my měli co dýchat. Chtějí omezit produkci CO2 omezením automobilové dopravy – přechodem na elektro-vozítka. Nic nevadí, že existují jiné zdroje, které produkují neporovnatelně více CO2 než auta (lodě s kontejnery křižující tam a sem, převážející zboží zbytečně do zemí, které stejné zboží produkují taktéž), elektro-auta a jejich provoz je cenově nedostupný pro většinu populace, že pro jejich výrobu potřebujeme komponenty z Ruska a Číny a jejich likvidace je neekologická. Nevadí! Protože co jiného může být cílem této ideologie než omezení mobility obyvatel a tím i jejich svobody? Vždyť lidé si poslední desetiletí moc vyskakují, s tím se přece musí něco udělat!

Green deal je jen hloupá ideologie. A ideologie je vždycky špatně. Ať už je to ekoterorizmus, kovidismus, společná měna Euro nebo něco dalšího.

Když už jsme u toho kovidu, duševní újma, kterou utrpěli lidé, kteří odmítli přenechat zodpovědnost za své zdraví státu a odmítli experimentovat, za což byli pronásledování, dehonestováni a diskriminováni, je nevyčíslitelná. A podotýkám, že nikdo se jim dosud neomluvil. Stejně tak se nikdo neomluvil lidem, kteří uvěřili, že když do sebe nechají píchnout neznámou látku, tak jsou zodpovědní a ochrání tím své blízké, že neonemocní, nebudou nemoc dále přenášet nebo že udělají tečku za koronavirem. Z té tečky už rýsuje nekonečná řada teček a současný ministr Válek hřímá jednu jedinou mantru: očkovat, očkovat, očkovat. Jako kolovrátek. Nevadí, že se očkuje proti původnímu kmeni, který už tu dávno není nebo teď nově proti starému Omikronu, který už tu taky není. Nevadí, že vakcína nefunguje jak má a riziko převažuje nad benefitem. A vůbec nevadí, že to není žádná vakcína. WHO kvůli této látce musela změnit definici vakcín, protože tyto mRNA koktejly definici vakcín v žádném případě nesplňují. Tomu se říká vrtěti psem.

Zdálo by se, že by stačilo vystoupit z EU a vše by zase bylo v pořádku. Ale mráz přichází z WHO, OSN, Světového ekonomického fóra a dalších globalistických organizací. Je zajímavé, že státy napříč celým „vyspělým světem“ holdují všem zmíněným i dalším ideologiím, jako je genderismus atd. a postupují celkem sehraně. Je to jako Spartakiáda za časů socialismu. Někdo to snad řídí? Co je jejich cílem? Ztráta svobody a zodpovědnosti člověka? Jeho ožebračení? Socialismus na věčné časy a nikdy jinak? Totalita?

Cenzura a dehonestace odpůrců té jedné jediné svaté pravdy tomu nasvědčují.

A proto volme! Volme zástupce, nezávislé a zástupce těch stran, které nemají prsty v totalitních praktikách posledních let. Takže ne ANO, ČSSD, ODS, KDU-ČSL, TOP09, Pitátům a Starostům.

V posledních 2 letech se ukázalo, že Senát je skutečně pojistkou demokracie, proto ti, kteří v letošním roce volit do Senátu mohou, by volit měli.

Mohlo by se zdát, že komunálních voleb se to netýká a že tudíž nevadí volit kandidáty z těchto ušpiněných stran. Ale společnost se buduje odspodu.

Tak pojďme vybudovat lepší společnost! Zvolme změnu.

Marcela Štolová, blogosféra

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Trackback / Pingback

  1. Před volbami, za volbami… » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*