Předvolební Slovensko
Sdílet článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Slovenské volby se přiblížily. Je věcí Slováků, jak si vyberou, a jak zhodnotí bývalou totalitní vládu liberálních demokratů, která chtěla pro Slovensko jen to nejhorší pro většinu Slovenek a Slováků, jak v době covidového teroru, tak po něm.

Volby na Slovensku jsou těm našim podobné pouze v jedné věci věci. Za demokraty se tam vydávají zastánci totality. Tak, jako u nás byla označována dříve pětidemolice za demokratickou opozici, aby následně zavedla cenzuru a politické procesy s politickými vězni.

Na Slovensku jsou čitelné strany jako Ficův SMER a vlastenecké strany. Tyto subjekty prosazují levicovou a pronárodní nebo pronárodní politiku.

Potom je na Slovensku plno nečitelných politických subjektů třeba jako Pellegirniho odtrženci od SMERu, strana promiskuitního Borise Kolára, Demokraté včetně agenta STB Jána Budaje, Matovičovo OĽANO, další strana Modrí. O těchto subjektech nikdo netuší, zda mají nějaký politický program a zda něco konkrétního prosazují.

Na opačném konci politického spektra jsou prototalitní a protislovenské subjekty jako Progresívne Slovensko a SaS.

Progresívne Slovensko např. prosazovalo totalitní povinné očkování všech občanů Slovenska proti COVIDu. Progresívne Slovensko prosazuje ztrátu práva veta Slovenska v Bruselu. Šéfem této strany je člověk, který žije v Bruselu a ne na Slovensku a ani na Slovensku nestudoval- tedy vskutku člověk, který zná běžnou realitu života Slováků – drahotu, zhoršující podmínky pro život i podnikání. Hlavní témata Progresivního Slovenska jsou ta, která většinu Slováků netíží, je nadpráví pro jinosexuály a potom nečitelná mantra být prozápadní – tedy věrná loutka Bruselu. To jsou témata bratislavské kavárny. PS je to strana prezidentky Čaputové, která obdivuje bolševického rozvědčíka a předsedu ZO KSČ soudruha Petra Pavla. Ostatně šéf strany Progresívne Slovensko prohlásil v rozhovoru na dezinformačním webu Seznam, že se soudruhem agentem bolševikem Pavlem-Pávkem si hodnotově rozumějí.

Strana SaS – Svoboda a Solidarita je vedena vakcinačním fanatikem Sulíkem. Chování a název této strany jsou naprostý protimluv. V době covidového teroru dělala vláda včetně Sulíka vše proto, aby co nejvíce slovenských podnikatelů zkrachovalo. Proto zavřela většinu provozoven v maloobchodu, následně zakazovala do obchodů chodit neočkovaným. To samé dělala slovenská vláda i v době nárůstu cen energií na Slovensku. Díky tomu zavřela slovenská hliníkárna v Žiaru nad Hronom, slévárny v Istebném. Liberální demokrati na Slovensku chtějí zničit i rafinérii Slovnaft, kvůli nefungujícím protiruským sankcím.

Psát o zneužívání slovenské policie, zejména jednotky NAKA v politickém boji ze strany liberálních demokratů byl vydalo na několik článků. Každopádně tak, jako nynější česká Nová totalita připomíná Husákovo Československo, tak nynější slovenské politické procesy připomínají spíše 50-tá léta v Československo. Na Slovensku vyčnívá zejména zneužívání prolhaných bonzáků v soudních řízeních, kterým se na Slovensku říká kajícníci. Ti podle potřeby dosvědčí, co je třeba, hlavně, když jde o to zavřít Ficovce. Dále si stvořila policejní NAKA i vyfabulovaná křivá obvinění, což se podařilo zjistit v odposleších instituce obdobné našemu GIBS. Je to na Slovensku známá kauza Čurilovci alias Santusová. Ti, kdo zadokumentovali bezpráví a zvůli ve slovenské policii byli odejiti.

I Roberta Fica bezdůvodně policie šikanovala. Zatkli ho v době covidového teroru na Slovensku, na nábřeží Dunaje. Tehdy liberální demokraté dočasně zrušili na Slovensku shromažďovací právo (to si Babiš tehdy nedovolil, tak pouze zmlátili fízlové lidi na Staroměstském náměstí a jinde). Fica tehdy zatkli kvůli protestní jízdě auty po Bratislavě, když už se nemohli shromáždit. Slovenská policie v době covidového teroru byla dost tvrdá, dokonce střílela do lidí gumovými projektily. Inu liberální demokracii nezapřeš -viz jak znovu nyní Matovič narušoval akci SMERu.

Nepřátelé demokracie se snaží volby na Slovensku účelově ohnout.

Proto Čaputová načasovala žalobu na ochranu osobnosti proti Ficovi těsně před volbami, když na to měla plno času i dříve. Jistě bude jen náhoda, propojení jejího právního zastoupení na Progresívne Slovensko.

Proto dochází k některým účelovým zatčením teprve nyní, když kauza byla známá již měsíce. Velké haló se zatčením a druhý den jsou osoby propuštěny, bez toho, aby byly ve vazbě nebo cele předběžného zadržení.

I to, že se volby díky Čaputové konají až v září a ne již v červnu je jistě náhoda. Blázen Matovič dříve prohlásil, že potřebují mít čas na zavření všech Ficovců.

Je odpudivé, jak se vměšují do voleb na Slovensku ze zahraničí – bolševik soudruh Petr Pavel, páter Halík, dezinfo web Seznam, dokonce pro mladé voliče je nachystán vlak zadarmo z Prahy do Bratislavy, aby studenti patrně volili Progresívne Slovensko. Zvláště u Čechů připomíná vměšování do slovenských záležitostí, onoho staršího bratra, který musí hloupé Slováky poučovat. To vadilo Slováků ovšem již od dob první republiky.

Doufejme, že demokracie bez přívlastků na Slovensku v sobotu zvítězí a že si Slováci vyberou takovou cestu, jakou sami chtějí.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Autor je totálny kretén a nevie o Slovensku nič. A hlavne je to morálny odpad, ktorý má prekrútené vnímanie reality. Čierna je biela, otroctvo je sloboda, obeť je agresor a naopak.

    • Vaše argumentace je skutečně na vysoké úrovni. Mohl byste své hluboké myšlenky nějak podrobněji rozvést??

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*